Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-07-31  Startavo Pagėgių savivaldybės seniūnijų varžybos

Š.m. liepos 21 dieną  Natkiškių seniūnijos  Oninių šventės metu vyko 2018 m. Pagėgių savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių I - asis etapas. Bendruomenės aikštyne rungėsi krepšinio (3x3) aistruoliai, kur komandos atstovavo dvejuose amžiaus grupėse: 20-40 metų ir nuo 41 m. Pirmosios amžiaus grupės nugalėtojais tapo daugkartiniai įvairių  varžybų laimėtojai , Lumpėnų komanda (R. Bačiulis, D. Viršilas, D. Austynas ),  antrieji liko Stoniškių komanda, tretieji Pagėgių komanda, ketvirti - Natkiškių komanda, penkti – Vilkyškiai.

Daugiau

2018-07-30  Skelbimas

Daugiau

2018-07-27  Valstybinės darbo inspekcijos informacija

Skundžiamasi dėl karštymečio uždarose darbo patalpose


Pastaruoju metu, tebesitęsiant karštų orų antplūdžiui, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) gauna vis daugiau paklausimų bei skundų dėl netinkamų darbo sąlygų uždarose patalpose. Skundžiamasi aukšta temperatūra, juntamu oro trūkumu kontorose, prekybos centruose ir pan. bei su tuo susijusia kasdiene bloga darbuotojų savijauta.

Daugiau

2018-07-26  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka maloniai kviečia į VYDŪNO VARDO SUTEIKIMO Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai ceremoniją
2018-07-26  Tarptautinis folkloro festivalis „Parbėg laivelis“

Tarptautiniame folkloro festivalyje „Parbėg laivelis“, Klaipėdoje, apie 900 dalyvių: Serbai, Ispanai, Rusai, Kroatai, Ukrainiečiai, Makedoniečiai, Latviai, Suomiai, Estai ir t.t., Mažosios Lietuvos folkloro kolektyvai, bei aukštai iškėlę Pagėgių krašto vėliavą nešantis, Pagėgių savivaldybės Kultūros centro folkloro kolektyvas „Kamana“, vadovė Aksavera Mikšienė.

Daugiau

2018-07-25  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje – garbingi svečiai ir vertingos dovanos

Įpusėjus vasarai, švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, minint Vydūno 150-ąsias gimimo metines bei prabėgus Pagėgių krašte vykusiam „Pagėgių tapybos plenerui 2018“, jo dalyviai - dailininkai-profesionalai Saulius Kruopis, Gintaras Palemonas Janonis, Kazys Bimba - Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai ir skaitytojams įteikė savo knygas su autografais.

Daugiau

2018-07-25  Tautos šimtmečio ąžuolai žaliuos ir Pagėgių krašte

Šiemet, minint Lietuvos Valstybės šimtmetį, mūsų kupina gražių, prasmingų iniciatyvų, kūrybiškų idėjų vienam kilniam tikslui – įprasminti tautos kovas už valstybę, įamžinti istorinę praeitį, suvokti savo valstybę, kaip nedalomą ir tvirtą, kurti ir savo talentą dovanoti savo tautai, didžiuotis savo tautiškąja prigimtimi ir po savęs, ateities kartoms palikti prasmingus šio tikslo įgyvendinimo ženklus.

Daugiau

2018-07-24  Skelbimas
2018-07-24  Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo programų (toliau–NVŠ) finansavimą, teikti NVŠ programas vertinimui
NVŠ lėšomis programas įgyvendinti gali visi NVŠ teikėjai (išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas), kurie:
  • turi teisę vykdyti švietimo veiklą;
  • registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau - ŠMIR);
  • turi NVŠ programai (-moms) įgyvendinti pritaikytas patalpas, įrangą, priemones;
  • užtikrina vaikui saugią ir sveiką ugdymo (si) aplinką teisės aktų nustatyta tvarka;
  • turi asmenų, kurie pagal Lietuvos Respublikos švietimo įstatymą gali dirbti NVŠ mokytojais.

Daugiau

2018-07-23  Administracijos direktorė pasirašė paramos sutartį

 

Šių metų liepos 23 d. Administracijos direktorė Dainora Butvydienė pasirašė projekto „Pagėgių savivaldybės Piktupėnų kaimo Sodų gatvės infrastruktūros sutvarkymas“ Nr. 20KI-KT-17-1-02689-PR001, paramos sutartį su Nacionaline mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį ,,Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“.

Daugiau

2018-07-23  Padėkite vaikams sunkiu momentu – tapkite budinčiu globotoju

Budintis globotojas – tai laikinasis vaiko globėjas, kuris vaiką globoja savo namuose, natūralioje šeimos aplinkoje, užtikrindamas jam fizinį ir emocinį saugumą, ugdymąsi, auklėjimą, atliepia vaiko poreikius ir suteikia kasdienę priežiūrą.

Šių žmonių veikla be galo svarbi ir prasminga – paėmus vaiką iš jam nesaugios aplinkos šeimoje, geriausia, kad jis patektų į šeimą, galinčią suteikti jam rūpestį ir šilumą, taip patiriant kuo mažesnį stresą, kol jo šeimai bus suteikta pagalba ir bus saugu į ją grįžti. Tai gali būti vaiko giminaičiai, jam emociškai artimi žmonės (pavyzdžiui, krikštatėviai). Didelė paspirtis – budintys globotojai, kurie nors ir nėra susiję su vaiku emociniais ryšiais, yra paruošti, perėję specialius mokymus, ir žino, kaip suteikti vaikui emocinį ir fizinį saugumą.

Norintys tapti budinčiais globotojais, kviečiami kreiptis į savo gyvenamosios teritorijos savivaldybę.

Daugiau

2018-07-19  Kriokiškiuose sveikinosi visi sugrįžę namo

Vidurvasario, gausaus lietaus nuplauta Kriokiškių kaimelio vasaros šventė prasidėjo senose, bendruomenės gražiai sutvarkytose kaimo kapinėse atgulusių mažlietuvių protėvių pagerbimu. Smuiko melodija, tarsi tiltas per amžinybę apgaubė susirinkusiuosius. Vilkyškių šv. Onos parapijos klebonas Kęstutis Pajaujis priminė trapios žmogiškosios būties klausimus. Padėtos žvakelės ant išlikusių kauburėlių, taip pasidalinta savo šiluma su saugančiais istorinę kaimo atmintį ir tylos minute priminta kiekvienam, kad toji atmintis šviečia ir veda mus ir tarsi nebyliai bet įsakmiai bylodama, kad už tautos ateitį atsakingi jau esame mes, esantys šiandien, būnantys čia ir dabar.

Daugiau

2018-07-19  Skelbimas
2018-07-18  Skelbimas
2018-07-18  Lietuvos šimtmečio atgarsiai Martyno Jankaus muziejuje

Šie jubiliejiniai Valstybės metai savo reginiais į Lietuvą sutraukė būrius lietuvių, pasklidusių po visą pasaulį. Į Dainų šventę „Vardan tos...“ iš Australijos ir kaip dalyviai, ir kaip žiūrovai atvyko gausi Didžių giminė. Džiugu, kad žymaus tarpukario visuomenės veikėjo,  jauniausio Tilžės akto signataro, gydytojo Valterio Didžio vaikai ir vaikaičiai liepos 10 d. apsilankė ir Martyno Jankaus muziejuje. 2013-ųjų rugsėjo 7 d. Valteris Didžys ir jo žmona Liudvika buvo iškilmingai perlaidoti Bitėnų kapinėse, o visas jo archyvas vaikų Ievos Aras-Didžys ir Martyno Didžio valia buvo perduoti mūsų muziejui.

Daugiau

2018-07-18  Skelbimas
2018-07-17  Skelbimas
2018-07-17  Skelbimas
2018-07-16  Administracijos direktorė pasirašė paramos sutartį

Šių metų liepos 4 d. Administracijos direktorė Dainora Butvydienė pasirašė dar vieną sutartį, finansuojamą regioninio planavimo būdu pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr.08.4.2-ESFA-R-615 „Priemonių, gerinančių ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą tuberkulioze sergantiems asmenims, įgyvendinimas“. Projektą administruos Europos socialinio fondo agentūra, įgyvendins savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyrius kartu su partneriu Pagėgių savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centru (Pagėgių PSPC).

Daugiau

2018-07-13  Tauragės regiono plėtros tarybos posėdis

Liepos 12 d. Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejuje vyko išvažiuojamasis Tauragės regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame dalyvavo LR Seimo nariai Ričardas Juška ir Aušrinė Norkienė, LR Vidaus reikalų viceministras Arūnas Gražulis, plėtros tarybos nariai bei kiti svečiai.

Daugiau

2018-07-12  Fotoreportažas iš Dainų šventės „Vardan tos...“

„Vardan tos...“ - Lietuvos šimtmečio Dainų šventė, vykusi liepos 1 - 6 dienomis, kurioje Pagėgių krašto vardą išdidžiai garsino Pagėgių savivaldybės Kultūros centro vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Marguva“, vadovė Gražina Paliokienė, folkloro ansamblis „Kamana“, vadovė Aksavera Mikšienė, jaunimo teatras „Aidas“, vadovė Danutė Bardauskienė ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunių choras, vadovės Regina Pilkionienė ir Evelina Norkienė.

Daugiau

2018-07-12  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia aplankyti Lietuvos vietos bendruomenių fotografijų darbų parodą „BENDRUOMENĖS – LIETUVOS 100-MEČIUI“
2018-07-12  Rytas su LNK: „13 lemtingų vasaros savaitgalių“ su Turizmo departamentu ir Urte Šilagalyte. Rambynas

Turizmo departamento užsakymu Pagėgių savivaldybės lankytinuose objektuose, tarp jų ir  Martyno Jankaus muziejuje birželio 17 d. lankėsi kūrybinė LNK televizijos grupė.

Daugiau

2018-07-12  Pradedama kompensuoti insulino pompų nuoma

Gerėja medicinos priemonių prieinamumas cukriniu diabetu sergantiems žmonėms. Pacientai, kurių sveikatos priežiūrai reikalingos insulino pompos, jau gali jas išsinuomoti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

Daugiau

2018-07-11  Vykdomas projektas „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje“


Pagėgių savivaldybės administracija 2018 m. vasario 1 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-71-0001 „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje“ finansavimo sutartį. Projekto vertė – 134.057,64 Eur. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektą administruoja Pagėgių savivaldybės administracijos darbuotojai, projekto vadovė – V. Buivydienė.

Daugiau

2018-07-11  Žukų Žolinių bėgimo nugalėtojams – bilietai į Madrido maratoną

Rugpjūčio 11 dieną nedideliame Pagėgių savivaldybės Žukų kaime organizuojamas debiutinis bėgimas - „Žukų Žolinės“. Bėgimas skiriamas skatinti Pagėgių savivaldybės krašto žmonių susidomėjimą bėgimu, o visiems Lietuvos bėgikams – susipažinti su šiuo dar mažai atrastu Lietuvos kampeliu.

Daugiau

2018-07-11  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunių choras dainavo šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos“

2018 m. liepos 6 d. Vilniaus Vingio parke nuaidėjo dvidešimties tūkstančių dalyvių choro skambesys.  Taip šimtmečio šventę vainikavo Dainų diena, į vieną milžinišką chorą pakvietusi ir Pagėgių dainorėlius.

Daugiau

2018-07-10  Šimtmečio Tautinė giesmė laikant 1000 kvadratinių metrų trispalvę

Ypatinga buvo liepos 6-oji Pagėgiuose.

Kasmet pagėgiškiai vis gausiau dalyvauja Pagėgių bendruomenės organizuojamoje Valstybės dienos minėjimo šventėje. Ji tampa vis išradingesnė, šventės koordinatorių Edmundo Inciaus ir Svetlanos Musvydienės iniciatyvomis papildoma vis naujomis veiklomis.

Daugiau

2018-07-10  „Sveiki, Sugrįžę Namo“
2018-07-10  „Šventa Ona - Duonos Ponia“
2018-07-10  Administracijos direktorė pasirašė paramos sutartį


Šių metų liepos 4 d. Administracijos direktorė Dainora Butvydienė pasirašė dar vieną sutartį, finansuojamą regioninio planavimo būdu pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr.08.4.2-ESFA-R-630 „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“. Projektą administruos Europos socialinio fondo agentūra, įgyvendins savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyrius.

Daugiau

2018-07-09  Nacionalinis kraujo centras kviečia padovanoti kraujo!
2018-07-05  Mero sveikinimas
2018-07-05  Liepos 6-oji - Valstybės diena
2018-07-05  Liepos 6-ąją būkime kartu!
2018-07-05  Pagėgių Tapybos Pleneras 2018
2018-07-05  Informuojame, kad pradedamas rengti Pagėgių savivaldybės dalies (Pagėgių miesto) bendrojo plano koregavimas.

Planavimo pagrindas – Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus  2017 m. sausio 17 d. įsakymas Nr. A1-64  „Dėl Pagėgių savivaldybės dalies (Pagėgių miesto) bendrojo plano koregavimo ir planavimo tikslų nustatymo“.

Daugiau

2018-07-05  Netikėtų svečių vizitas muziejuje

2018 m. birželio 29 dienos rytas nustebino muziejaus darbuotojus netikėtais svečiais: į Martyno Jankaus muziejų iš Aliaskos, savo senelio jaunystės takais pavaikščioti ir amžinojo poilsio vietos Bitėnų kapinėse aplankyti, atvyko Valterio Didžio anūkas Aleksandras Vasauskas. Aleksandras Kęstutis Martynas Vasauskas yra gydytojo, jauniausiojo Tilžės akto signataro Valterio Didžio dukters Rūtos iš pirmosios santuokos, sūnus.

Daugiau

2018-07-05  Pagėgiškiai išvyksta į Lietuvos šimtemčio dainų šventę (papildyta)

„Vardan tos...“ - Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje, liepos 1 -6 dienomis, Pagėgių krašto vardą išdidžiai garsins Pagėgių savivaldybės Kultūros centro vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Marguva“, vadovė Gražina Paliokienė, folkloro ansamblis „Kamana“, vadovė Aksavera Mikšienė, jaunimo teatras „Aidas“, vadovė Danutė Bardauskienė ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunių choras, vadovės Regina Pilkionienė ir Evelina Norkienė.

Daugiau

2018-07-04  Pagėgių tapybos pleneras 2018 skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti (nuotraukos)

Nuo birželio 28 dienos Pagėgiuose startavo tapybos pleneras. Jo vadovas ir organizatorius - Pagėgių bendruomenė (pirmininkas Edmundas Incius), bendradarbiaujant su menininkų asociacija Tiltas. Tapybos plenero kuratorius - tapytojas Saulius Kruopis.

Daugiau

2018-07-04  Įvyko 41-asis Tarybos posėdis

Birželio 28 dieną, ketvirtadienį, įvyko 41-asis Pagėgių savivaldybės V-ojo šaukimo tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 19 tarybos narių. Posėdyje nedalyvavo Sigitas Stonys ir Gražina Jankauskienė. Posėdį stebėjo Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovo Tauragės apskrityje vyriausiasis patarėjas Rimas Bytautas ir patarėja Eugenija Žiauberienė. Posėdžio metu taryba priėmė 20 sprendimų projektų.

Daugiau

2018-07-04  Administracija pateikė tris paraiškas Lietuva - Lenkija programos 3 kvietimui
Birželio 28 d. Pagėgių savivaldybės administracija, kartu su partneriais, Jungtiniam sekretoriatui Vilniuje, pateikė tris paraiškas Interreg VA programos Lietuva – Lenkija bendradarbiavimo per sieną trečiajam kvietimui.

Daugiau

2018-07-03  Pagėgių Vydūno bibliotekoje pristatyta tapybos paroda „Saulius Kruopis ir draugai“

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė pakvietė kraštiečius bei miesto svečius į Lietuvos dailininkų sąjungos nario, Nidos menininkų asociacijos „Tiltas“ vadovo, fotomenininko, tapybos plenerų organizatoriaus Sauliaus Kruopio (Vilnius) tapybos parodos „Saulius Kruopis ir draugai“ pristatymą. Bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Ramutė Vaitkuvienė teigė, kad bibliotekai didžiulė garbė ir pasididžiavimas, jog švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį bei minint 150-ąsias Vydūno gimimo metines praplečiamas šaunių draugų ratas.

Daugiau

2018-07-03  Martyno Jankaus muziejuje lankėsi filmo kūrėjai

2018 m. birželio 27 dienos pavakary muziejuje lankėsi dokumentinių filmų kūrėjas, žurnalistas, istorijos fanatikas Rimas Bružas su kolega Aurimu. Vos nušokę nuo motociklų - savo kelionių plieninių žirgų, svečiai įniko į filmavimą. Rimas Bružas kuria istorinių laidų ciklą, kurio viena iš temų – kygnešystė, o čia, anot Rimo, kaip gi be Martyno Jankaus... Tad teko muziejininkams gerokai paprakaituoti: mat nebuvo jokių išankstinių klausimų, jokių pasiruošimų, į kamerą kalbėjome čia ir dabar...

Daugiau

2018-07-03  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI)

Nacionalinio Visuomenės sveikatos centro prie SAM Tauragės Departamento duomenimis,  dvidešimt šeštąją  šių metų savaitę Tauragės apskrityje užregistruota 146 gripo ir ŪVKTI atvejų, 88 sergančiųjų yra vaikai (0 -17 m. amžiaus). Sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis 10 000 gyv. per savaitę siekia – 15,08 ir jis ženkliai sumažėjo. Didžiausias sergamumas  registruojamas Tauragės rajone – sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis 10 000 gyv. siekia  - 22,91.

Daugiau

2018-07-02  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS PAGĖGIŲ LOPŠELIUI-DARŽELIUI NUO 2018 M. RUGSĖJO 1 D. REIKALINGAS LOGOPEDAS

Siūlomas darbo krūvis 0,5 etato (11 val . tiesioginis darbas su vaikais ir 2,5 val. netiesioginis darbas su vaikais).

Daugiau

2018-07-02  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia aplankyti Lietuvos dailininkų sąjungos nario, Nidos menininkų asociacijos „Tiltas“ vadovo, fotomenininko, tapybos plenerų organizatoriaus Sauliaus Kruopio (Vilnius) tapybos darbą „Sau
2018-07-02  INFORMACIJA DĖL ĮGALIOTOS VYKDYTI ATVEJO VADYBOS FUNKCIJAS IR KOORDINUOTI ATVEJO VADYBOS PROCESUS SOCIALINĖS ĮSTAIGOS PASKELBIMO

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. kovo 29 d. įsakymu Nr. A1-141 ,,Dėl atvejo vadybos tvarkos aprašo patvirtinimo“  patvirtintu Atvejo vadybos tvarkos aprašo, įsigaliosiančiu nuo š. m. liepos 1 d., 5 punktu ir Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. birželio 25 d.  įsakymu Nr. A1-527 ,,Dėl įgaliojimų suteikimo  Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centrui“ , Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centras įgaliotas vykdyti atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus.

Daugiau

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     

Prisijungimas gyventojams