Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-12-04 -
Pagėgių savivaldybės Administracijai skirtas finansavimas trims Lietuva- Lenkija programos 3 kvietimo paraiškoms

Kaip jau buvo informuota, kad š.m. birželio 28 d. Pagėgių savivaldybės administracija, kartu su partneriais, Jungtinian sekretoriatui Vilniuje, pateikė tris paraiškas Interreg VA programos Lietuva – Lenkija bendradarbiavimo per sieną trečiajam kvietimui.

2018 m. lapkričio 27 d. savivaldybės administracija gavo informaciją, kad visoms trims Pagėgiškių rengtoms paraiškoms skirtas finansavimas. Atlikus nežymius Jungtinio techninio  sekretoriato siūlomus pakeitimus bus pasirašytos paramos dalinio finansavimo sutartys.


 

Primename, kad vienas iš projektų savivaldybės Priešgaisrine tarnyba su partneriais iš Lenkijos Respublikos  Dobržynevo Duže ir Zabludovo savivaldybėmis pagal paraišką „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas Pagėgių ir Zabludow ir Dobrzynevo savivaldybių gyventojų saugios aplinkos gerinimui“ numato, įsigyti priešgaisrinę techniką su spec. apranga taip pat  numatyti gaisrininkų, gyventojų įvairių grupių mokymai, susitikimai,  gerosios patirties pasidalinimas. Bendra projekto vertė siekia netoli 1 mln Eurų. Projekto tikslas – aplinkos sukūrimas, gyventojų saugumui ir bendradarbiavimui stiprinti.

Antrasis proejktas “Pasienio regionų parnterystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” kartu su Birštono savivaldybės administracija bei partneriais iš Punsko valsčiaus ir Seinų ligoninės. Projekto metu numatoma Pagėgių PSPC įrengti skyrių su šiuolaikiškomis slaugos lovomis ir kita reikalinga medicinine įranga o taip pat bendri susitikimai bendradarbiavimui ir patirties stiprinimui sveikatos bei sveiko senėjimo srityje. Bendra projekto vertė virš 900.000 Eurų.

Trečiasis projketas „Lietuvos-Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“ bus vykdomas kartu su Kėdainių krašto muziejumi ir Punsko valsčiumi. Jame numatyta nemažai tradicinių renginių, kurie padės partneriams iš kaimyninės šalies pažinti Lietuvą, Pagėgių kraštą. Kaip investicinės veiklos Pagėgiuose numatyta sutvarkyti erdves Martyno Jankaus muziejuje, labiau pritaikant jas edukacinei veiklai,  lankytojams ypač su negalia. Šioje paraiškoje savivaldybės administracija bus vedantysis partneris. Bendra projekto vertė netoli 1 mln. Eurų.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti