Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-06 -
Trečiasis pasitarimas renginio „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“ klausimais

Likus vos kelioms savaitėms iki trumpiausios vasaros nakties Pagėgių savivaldybės Kultūros centre įvyko eilinis pasitarimas derinant vasaros šventės „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“ klausimus. Trečiajame susitikime su Klaipėdos universiteto profesoriumi, Chorinės bendrijos „Aukuras“ vadovu, Lietuvos muzikų sąjungos nariu Algirdu Šumskiu galutinai suderinta vasaros šventės „Rambynas. Joninės Mažojoje Lietuvoje“ chorų programa, bendrų kūrinių sąrašas bei kiti su chorų švente susiję klausimai. Algirdas Šumskis yra tradicinės šventės chorų dalies meno vadovas. Organizuojant dainų šventes profesorius turi milžinišką patirtį: choro bendrija „Aukuras“ ne pirmus metus inicijuoja Vakarų Lietuvos dainų šventę, yra vienas iš Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ chorų atrankos komisijos narys. Pasitarime taip pat dalyvavo Kretingos kultūros centro mišraus choro „Kristale“ vadovė Kristina Rimienė.


 

Malonu tai, kad kas kart išvykdamas iš Pagėgių profesorius stebisi kultūros darbuotojų iniciatyvumu, patirtimi ir kompetencija bei didele darbų apimtimi.

Dar ir dar kartą kviečiame birželio 23 dieną į vieną didžiausių krašto švenčių, na o Lietuvių liaudies patarlė sako „viščiukus skaičiuokime rudenį“, tad po šventės ilgu sąrašu dėkosime visiems, kurie atsilieps į visokiausius organizatorių šauksmus. Sekite Pagėgių savivaldybės kultūros centro puslapį www.pagegiukc.lt ir prisijunkite darbais, o ne žodžiais, prie gražiosios vasaros šventės.

Kultūros centro informacija


 
Atgal   Spausdinti