Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-05-08 -
Trombonu muzikavo Kretingoje

2017 m. balandžio 11 d. Kretingos meno mokykloje ketvirtą kartą vyko Respublikinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų mokinių lietuviškos pjesės konkursas, kuriame tarp 60 dalyvių buvo ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos trombono 2 kl. mokinys Eimantas Lukošius, kurį paruošė varinių pučiamųjų klasės vyresnysis mokytojas Sigitas Stankus, akompanavo fortepijono mokytoja Nadežda Snigir. Konkurso organizatorių sukurta svetinga, jauki ir darbinga aplinka padėjo atlikėjams atsiskleisti patiems ir mėgautis kitų gyvu atlikimu, įgyti patirties.


 

Eimantas atliko dvi kompozitorių pjeses: T. Adomavičiaus ,,Linksmasis ančiukas“ ir A. Botariovo ,,Daina kelyje“. Pagal amžių Eimantas nestokoja optimizmo ir galimybių, ir nors pateko į jauniausiųjų grupę, bet susitelkimas, muzikalumas, ritmo pajauta džiugino klausytojus, teikė vilčių ateičiai. Eimanto tėveliai pasirūpino atvykimu į konkursą, palaikė pasiruošimo ir renginio metu, nuolat domisi ir kasdieniais sūnaus pasiekimais. Komisijos vertinimai galbūt juos nuvylė, tad norisi palinkėti kantrybės bei sėkmės auginant gabią kūrybingą asmenybę ir siekiant aukštesnių rezultatų.

Sigitas Stankus
Varinių pučiamųjų instrumentų klasės mokytojas

 

 
Atgal   Spausdinti