Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-04-09 -
Premjero vizitas Pagėgiuose

Savivaldybės meras Virginijus Komskis ir administracijos direktorė Dainora Butvydienė priėmė Ministrą pirmininką Saulių Skverelį. Susitikime dalyvavo ir vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis.


 

Trumpo vizito metu aptarti opiausi Pagėgių krašto klausimai. Savivaldybės vadovai kėlė problemą dėl potvynio sugadintų kelių atstatymo, sutvarkymo ir iš Premjero gavo patikinimą, kad bus peržiūrėtos galimybės skirti papildomų lėšų.

Atkreiptas dėmesys į tai, kad Pagėgių seniūnijos apsemtos žemės išbrauktos iš užliejamų plotų teritorijos ir naudotojai praranda kompensacines išmokas. Primename, kad vadovaujantis ministro nauju įsakymu į kompensacines išmokas gali pretenduoti tos seniūnijos, kurių plotų užsemta 60 procentų. Paskutiniais duomenimis Pagėgių seniūnijoje užlieta 20 procentų ir todėl ūkininkai praranda apie pusę milijono lėšų. Ministras pirmininkas šį klausimą spręsti nukreipė vyriausybės kancleriui ir žemės ūkio ministrui.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė ir patikino, kad einama teisinga linkme dėl alternatyviosios energetikos plėtotės, išsakė pagyrimus už tai, kad savo lėšomis savivaldybė baigia statyti baseiną ir tuo sprendžia gyventojų gyvenimo kokybės klausimą. Kalbėta ir itin skaudžiu mokyklų tinklo optimizavimo klausimu. Aptartos švietimo naujovės, perėjimas prie pedagogų etatinio apmokėjimo.

Diskutuota bedarbystės mažinimo klausimu, kaip sumažinti ilgalaikių bedarbių skaičių, verslo iniciatyvas kuriant darbo vietas ir kt.

Garbų svečią Meras, kartu su pasienio rinktinės pareigūnais, palydėjo iki naujai statomo tilto per Nemuną. Pasak Savivaldybės vadovo, tokie aukštų valstybės vadovų vizitai itin sveikintini, nes padeda vietoje apžvelgti problemas, labiau įsigilinti į konkrečios savivaldybės problemas ir reikmes. Kaip minėjo savivaldybės vadovas, balandžio 13 dieną Pagėgių savivaldybę aplankys ir su tiksline grupe susitiks Socialinės apsaugos ir darbo ministras.

Vyriausioji specialistė
Ingrida Jokšienė

 

 
Atgal   Spausdinti