Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-08-07 -
Pagėgiuose svečiavosi garbus svečias

Liepos viduryje savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktorė Dainora Butvydienė priėmė ypatingą svečią iš Čikagos (JAV): lietuvininkų palikuonį, Ziono lietuvių liuteronų parapijos kunigą, JAV lietuvių bendruomenės religinių reikalų tarybos pirmininką, Mažosios Lietuvos fondo ir draugijos vadovą, ketvirtį amžiaus gyvenantį toli nuo Lietuvos, tačiau savo gyvenimiška veikla nuolat liudijantį meilę protėvių žemei, aktyviai užsiimantį dvasine bei kultūrine veikla, giesmynų įvairiomis kalbomis redaktorių, dr. Valdą Aušrą.


 

Susitikimo tikslas buvo aptarti Vyties Kryžiaus ordino kavalieriaus mjr. Jono Šimkaus, pagėgiškio, Lietuvos patrioto, 1923-ųjų metų Klaipėdos sukilimo dalyvio, už pasižymėjimą ir narsą apdovanoto Vyties Kryžiumi su kardais (vėliau pakeistu į Vyčio Kryžiaus 5-ojo laipsnio ordiną, 1921), Detroito lietuvių bendruomenės, St. Butkaus šaulių kuopos, VLIK‘o ir lietuvių evangelikų liuteronų bažnyčios aktyvaus veikėjo, lietuvybės propaguotojo gyvenimo ir veiklos įamžinimą Pagėgiuose.

Svečias Mažosios Lietuvos fondo ir Draugijos Čikagoje vardu atvežė piniginę vieno tūkstančio dolerių auką šio tikslo įgyvendinimui. Sustota bendrai nuotraukai, aplankyta numatomo paminklinio ženklo vieta Geležinkelio gatvėje. Svečias džiaugėsi Mero dovanota V. Bagdonavičiaus knyga „Vydūnas“, o prie svetingumo pietų stalo Merui įteikė dar šviežią savo poezijos ir fotografijos albumą „Kelionė“.

Savivaldybės vadovai raštišku liudijimu patikino, kad visos išeivijos entuziastų pastangos ir iniciatyvos savanorio Jono Šimkaus įamžinimo klausimu nenueis veltui, lūkesčiai bus pateisinti ir Pagėgiuose atsiras paminklinis ženklas, primenantis istorinę krašto praeitį ir minintis šios praeities įvykių tiesioginius dalyvius.

 

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti