Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-09-11 -
Pagėgiškiai miestų parnerių šventėse

Rugsėjis atneša smagiausią metinį įvykį – Pagėgių krašto šventę, tačiau Savivaldybės vadovai iki jos dar suspėja apsilankyti ir draugaujančių užsienio savivaldybių šventėse, pasveikinti jų žmones perduodant nuoširdžiausius linkėjimus nuo Lietuvos, apsikeisti reprezentacinėmis dovanomis bei savo dalyvavimu sustiprinti jau seniai nutiestus draugystės tiltus.


 

Savivaldybės meras Virginijus Komskis su komanda smagios vasaros šventės proga vyko į Ilavos (Lenkija) savivaldybę, su kuria draugaujama, keičiamasi kultūrinėmis programomis, svetingumo vizitais, vykdomi bendri projektai jau keturiolika metų.

Pagėgių savivaldybės mero patarėjas Bronislovas Būdvytis, lydimas savivaldybės administracijos skyrių vadovų, taip pat draugiškai sveikino artimesnius kaimynus – Sovetsko miesto administracijos vadovus ir gyventojus miesto 466-ųjų įkūrimo proga. Draugiški kaimynystės ryšiai su šia savivaldybe palaikomi nuo 2001-ųjų metų.

Kaip kalbėjo iš švenčių grįžusieji - jose netrūko spalvų ir ypatingo pozityvo. Švęsti kvietė pilnos gatvės švenčiančių gyventojų, puošniai apsirengusių vaikų, koncertai, muzika. Lietuvių delegacijos buvo priimtos šiltai, svetingai. Svečių iš šių miestų sulauksime ir šiųmetėje Pagėgių Krašto šventėje.

 

 

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti