Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-22 -
PIRMĄ KARTĄ PO ILGO LAIKO KETURIOS SAVIVALDYBĖS VEIKIA KARTU

Š.m. sausio 24-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse turizmo paroda ADVENTUR 2020. Tauragės regione veikiantys turizmo ir verslo informacijos centrai, muziejai ir kiti turizmo rinkos dalyviai bendrame stende pristatys patraukliausius turizmo išteklius regione.


Šių metų parodos tema  - sveikatingumo turizmas. Šiandienos keliautojų įprastą gyvenimo ritmą diriguoja didelis tempas, stresas, nuovargis, nebeužtenka laiko atgauti jėgas, pailsėti.

Siekiant didinti Tauragės regiono turizmo potencialą ir patrauklumą, pirmą kartą ADVENTUR parodoje dalyvaus keturios savivaldybės kartu -  Pagėgiai, Jurbarkas, Tauragė, Šilalė. Pagrindinis šias savivaldybes jungiantis aspektas yra „Karšuvos žiedas“.  Tai projekto ,,Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų infrastruktūros plėtra Tauragės regione“ rezultatas, todėl siekiama ataktyvinti turistus keliauti ne tik automobiliais, bet išbandyti kombinuotus, mišrius keliavimo būdu gamtoje. Daugiau apie „Karšuvos žiedas“ teikiamus privalumus rasite čia: https://www.karsuvosziedas.lt/.

Sekite informaciją ir įvykius apie parodą virtualioje erdvėje (facebook) ir laimėkite marškinėlius Googlink į Pagėgius bei kitus turistavimui naudingus prizus.

  

 

VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ informacija

 
Atgal   Spausdinti