Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-17 -
Pagėgių savivaldybės meras LRT laidoje „Nepažintas meras“

LRT televizija praėjusią savaitę pristatė žiūrovams naują laidą „Nepažintas meras“. Tai realybės dokumentika apie merus, kurie vienai dienai palieka savo kabinetą, tampa eiliniais gyventojais ir bando spręsti vietos žmonių iškeltas problemas. Iš viso šiame LRT projekte filmuotis pakviesta 16 merų, tarp kurių –  Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. Savivaldybės meras neatskleidė visų laidos siužeto detalių, tačiau sutiko pasidalinti įspūdžiais apie tai, kaip vyko laidos filmavimas, kaip pats meras jautėsi filmavimo metu.


 

Laidos filmavimas Pagėgiuose vyko sausio 7 dieną. Pagėgių savivaldybės meras, perrengtas ir neatpažįstamai nugrimuotas, įsikūnijęs į skirtingus vaidmenis, visą dieną bendravo su savivaldybės gyventojais, aiškinosi su kokiomis problemomis jie susiduria ir, ar tikrai savivaldybei pavaldžių institucijų durys atviros visiems. Laidos kūrybinė grupė dar prieš laidos filmavimą (gruodžio mėn.) lankėsi Pagėgiuose, apklausė vietos gyventojus ir išgrynino keletą problemų, kurias filmavimo dieną sprendė Pagėgių savivaldybės meras. „Tas problemas, kurias LRT žurnalistams įvardino gyventojai, iš dalies žinojau iki laidos filmavimo, ir jos jau buvo sprendžiamos“, – teigia Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

„Kai mane pakvietė, nedvejodamas sutikau, nors, pripažįstu, kad šios laidos filmavimas buvo tikras iššūkis. Sutikau dalyvauti, nes ir pačiam buvo įdomu išbandyti save kitu amplua, kartu tai puiki galimybė pažvelgti į savivaldybės problemas kitomis  akimis“, – pasakoja Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

„Grimuotojai dirbo dvi valandas, kol pakeitė mano išvaizdą. Pamatęs save veidrodyje, nepažinau savęs“, – prisimena savivaldybės meras. „Labai nustebino tai, kad tie žmonės, su kuriais matomės rečiau, atpažino mane greičiau, o žmonės, su kuriais susitinku kiekvieną dieną, tikriausiai, nesitikėjo tokių staigių mano išvaizdos pokyčių, todėl pažino mane tik pradėjus kalbėti“, – pasakoja savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. „Buvau labai susikaupęs vaidmeniui, tačiau norėjosi nusišypsoti ar nusijuokti, kai kartu dirbantys žmonės tądien manęs nepažino, ir tik kitą dieną suprato ar sužinojo apie filmavimą“, – tęsia meras.

Pagėgių savivaldybės meras džiaugiasi, kad turėjo galimybę dalyvauti šiame projekte, taip pat dėkoja profesionaliai LRT televizijos laidos „Nepažintas meras“ kūrybinei grupei už preciziškai atliktą darbą: „Filmavimas vyko sklandžiai, laidos kūrybinė komanda sugebėjo paruošti prieš kiekvieną filmuotą situaciją, konkrečiai paaiškino, kaip elgtis“.

LRT laidos „Nepažintas meras“ vedėjas Edvardas Kubilius teigė, kad Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui puikiai sekėsi įsikūnyti į naujus vaidmenis, su juo buvo lengva bendrauti ir atrasti bendrą kalbą.

Jau kitą dieną po laidos filmavimo persirengusio ir pasikeitusio savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus nuotrauka buvo paviešinta socialiniame tinkle Facebook ir sulaukė žmonių palaikymo. Tai, kad meras priėmė iššūkį ir sutiko filmuotis laidoje, kurioje daug nežinomybės, dar kartą įrodo, kad jis atviras visuomenei, nori kartu su gyventojais spręsti problemas ir racionaliai priima kitų kritiką. Į klausimą, ar sutiktų vėl dalyvauti panašiame projekte, meras nedvejodamas atsako teigiamai.

Laida „Nepažintas meras“ nuo sausio 8 d. transliuojama kiekvieną trečiadienį 21.30 val. per LRT televiziją, o apie tai, kaip Pagėgių savivaldybės merui sekėsi išbandyti naujus vaidmenis, bus rodoma artimiausiu metu.

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti