Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019-03-29  Savivaldybės meras dalyvauja NAT komisijos posėdyje Maltoje

Kovo 28-29 dienomis Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, kartu su kitais Europos Regionų komiteto nariais dalyvauja NAT komisijos (Gamtos išteklių komisija) išvažiuojamajame posėdyje, kuris vyksta Goze (Malta).

Dviejų dienų išvažiuojamojo posėdžio metu NAT komisijos nariai dalyvaus ne tik uždarose ir atviruose posėdžiuose, kuriuose keisis nuomonėmis dėl RK pasiūlymų dėl naujų Europos Sąjungos teisėkūros įgaliojimų, bet ir konferencijoje „Tvarus mėlynosios ekonomikos vystymasis“.

Daugiau

2019-03-29  TARPINSTITUCINIS SUTIKIMAS DĖL SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE


2019 m. kovo 26 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatas inicijavo susitikimą su Pagėgių savivaldybės socialiniais partneriais – savivaldybės administracijos, mokyklų atstovais, socialiniais darbuotojais bei policijos bendruomene.

Daugiau

2019-03-29  Startuoja Apgavysčių internete prevencijos savaitė 2019
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba 2019 m. balandžio 1–7 d. skelbia Apgavysčių internete prevencijos savaitę #NeapsigaukInternete.

Internetas – neatsiejama kiekvieno mūsų gyvenimo dalis. Tai neišsemiamas informacijos šaltinis, aktualios naujienos, operatyvi komunikacija, pramogos ir laisvalaikis, elektroninė prekyba ir daugybė kitų galimybių. Šios galimybės neabejotinai palengvina kasdienį mūsų gyvenimą, todėl vis dažniau internetui patikime ir apsipirkimo malonumus. Tačiau augantis elektroninės prekybos populiarumas kelia poreikį vis daugiau dėmesio skirti visuomenės švietimui apie tai, kaip internetu apsipirkti saugiai, kokios yra internetu perkančių vartotojų teisės, kokie pavojai ir apgaulės čia gali tykoti ir kaip elgtis, jei visgi pakliuvome į sukčių žabangas.

Daugiau

2019-03-28  „Paragauk Teatro – 2019“

Tokiu žaismingu pavadinimu Pagėgių savivaldybės kultūros centro jaunimo teatro studija „Aidas“ (vad. Danutė Bardauskienė) bei Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos moksleivių teatro raiškos būrelis (vad. Dalia ir Vaclovas Navickai) pakvietė į Tarptautinės Teatro dienos renginį.

Daugiau

2019-03-28  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia aplankyti Jūratės Buožienės tekstilės parodą "Donelaitis"
2019-03-28  Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai padės gyventojams pateikti deklaracijas elektroniniu būdu
2019-03-28  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia į rašytojo Jono Endrijaičio (Vilnius) eilėraščių ir pasakaičių knygos vaikams „Viešnagė Vorynėje“ pristatymą
2019-03-28  VMVT primena apie prievoles ūkininkams, ketinantiems įsigyti ar parduoti kiaules ar paršelius
2019-03-28  Asociacija "Pagėgių bendruomenė" skelbia piešinių konkursą "Mano šeima"

Asociacija "Pagėgių bendruomenė" skelbia piešinių konkursą "Mano šeima". Konkuras vyksta nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. gegužės 15 d. Konkurso dalyvius Pagėgių bendruomenė registruoja iki 2019 m. gegužės 3 d. el. paštu ambarcumian.l@gmail.com.

ASOCIACIJOS „PAGĖGIŲ BEDRUOMENĖ“ PIEŠINIŲ KONKURSO „MANO ŠEIMA" SĄLYGOS

Daugiau

2019-03-28  Išvyka į Klaipėdos muzikinį teatrą

Kiekvienais metais Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos bendruomenė organizuoja išvyką- edukaciją į muzikinį spektaklį. Dažniausiai vyktame į Klaipėdos muzikinį teatrą, nes jis yra arčiausiai mūsų. Matėme  jau daug šio teatro pastatytų miuziklų, operečių, operų. Šiais metais kovo 22 d.  vykome pažiūrėti Frak Wildhorn miuziklo ,,Boni ir Klaidas‘‘. 

Daugiau

2019-03-28  Geoblokavimo draudimas: ką turi užtikrinti interneto prekybininkai?
Geoblokavimo draudimas: ką turi užtikrinti interneto prekybininkai?

Atsisakyti parduoti prekes ar paslaugas dėl pirkėjo pilietybės arba gyvenamosios vietos – Europos Sąjungoje (ES) netoleruotina ir draudžiama praktika. 2018 m. gruodžio 3 d. įsigaliojo Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas dėl nepagrįsto geografinio blokavimo, kuriuo siekiama ne tik užtikrinti laisvą prekių ir paslaugų judėjimą ES, bet ir nustatyti pareigą verslininkams laikytis vienodo požiūrio į pirkėjus iš kitų valstybių narių. Ką apie Reglamento reikalavimus turėtų žinoti internetinę prekybą vykdantis verslininkas? Štai 5 pagrindinės nuostatos:

Daugiau

2019-03-28  Pagėgių Vydūno bibliotekoje – Vydūno 151-ųjų gimimo metinių minėjimo vakaras

Mažosios Lietuvos rašytojo, publicisto, filosofo, kultūros veikėjo Vydūno (tikr. Vilhelmas Storostas) 151-ųjų gimimo metinių išvakarėse, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė pakvietė kraštiečius ir miesto svečius į šio šviesuolio gyvenimo bei kūrybos vakarą. Renginio įžanga tapo Usėnų (Šilutės raj.) etnografinio mėgėjų teatro spektaklis pagal Praną Antalkį ir Vydūno komediją ,,Vyrai“ (vadovė ir režisierė Jūratė Daugalienė). Šis nuotaikingas aktorių pasirodymas abejingų nepaliko – žiūrovai atlikėjus apipylė gausiomis ovacijomis.

Daugiau

2019-03-27  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI)
2019-03-27  KVIETIMAS Nr. 02 TEIKTI PROGRAMAS FINANSINEI PARAMAI GAUTI
2019-03-26  KONFERENCIJA „Darbo teisės naujovės darbdaviams, profesinių sąjungų atstovams, NVO ir visuomenei“
2019-03-25  Savivaldybės kūrybinės komandos susitikimas su ugdymo įstaigų vadovais
2019-03-25  "Žemaitijos taurės 2019"

Baigėsi lengvosios atletikos "Žemaitijos taurės 2019" vaikų (gimusių 2006 m. ir jaunesnių) varžybos. Geriausias pagėgiškių rezultatas – trečia vieta, kurią 200m bėgimo rungtyje iškovojo Adrijus Anukas. Kiti jaunieji sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus, įgijo varžybinės patirties, drąsos. Daugumai vaikų buvo pirmasis startas, pirmieji įspūdžiai, pirmieji džiaugsmai ir nusivylimai, kurie sužadina vaikų “ego”.

Langvosios atletikos mokytoja Alvyra Jankantienė linki savo mokiniams sėkmės sekančiose varžybose.

Daugiau

2019-03-25  TOLIMOJO SUSISIEKIMO MARŠRUTŲ AUTOBUSŲ EISMAS ŠVENČIŲ METU
2019-03-25  Skelbimas

2019-03-22  Ruošiatės keliauti?! Užsisakykite asmens dokumento galiojimo priminimą!
2019-03-22  Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje paminėta Pasaulinė Žemės diena

Kasmet kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną ateina astronominis pavasaris arba pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas.
Visą savaitę, kovo 12 -15 dienomis Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko įvairūs renginiai: piešinių - plakatų konkursas ,,Žemė -mūsų namai", įvairios viktorinos.

Daugiau

2019-03-22  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI)
2019-03-22  Pagėgių Savivaldybėje vyksta nemokami Šri Šri jogos užsiėmimai

Lygiai kaip gėlės žiedas, žmogaus gyvenimas gali išsiskleisti ir pražysti.

 Žmogaus galimybių išsiskleidimas ir sužydėjimas yra joga.

(Šri Šri Ravi Sankaras)

 

Nuo kovo mėnesio pradžios Pagėgių savivaldybės kultūros namuose kiekvieną savaitės  trečiadienį vyksta nemokami Šri Šri jogos užsiėmimai.

Užsiėmimų pradžia -  18.00 val. Užsiėmimus veda sertifikuota Šri Šri jogos mokytoja Loreta Atiežė  iš Klaipėdos.

Daugiau

2019-03-21  Tymai plinta žaibišku greičiu

Lietuvoje, per šių metų du mėnesius, susirgimų tymais skaičiai kiekvieną valandą auga ir vis didėja. Sergančiųjų užregistruota daugiau nei penkis kartus didesnis skaičius nei praėjusiais metais per visus metus. Kovo 18 d. buvo registruota 159 sergantys asmenys ir didžiausia dalis sergančiųjų Kauno apskrityje, o kovo 19 d., Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, jau 187 atvejų sk. Tuo tarpu pernai  per visus metus tymais Lietuvoje susirgo 30 žmonių. Pagal gyvenamąją vietovę daugiausiai tymų atvejų registruota Kauno (135 atv.), Vilniaus (36 atv.) administracinėse teritorijose. Mažiausiai – Alytaus (4 atv.), Marijampolės (3 atv.), Utenos (3 atv.), Telšių (2 atv.), Panevėžio (2 atv.), Klaipėdos (1 atv.), ir Šiaulių (1 atv.). 

Daugiau

2019-03-21  Skelbimas
2019-03-20  Pagėgių savivaldybės kūrybinės komandos narių stažuotė į Suomiją ir Estiją

2019 m. kovo 10-16 d. projekto „Lyderių laikas 3“ Pagėgių savivaldybės kūrybinės komandos vadovė Vitalija Ivanauskienė (Pagėgių savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė), kūrybinės komandos narės Lina Ambarcumian (Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktoriaus pavaduotoja) ir Loreta Skvirbienė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytoja) dalyvavo stažuotėje Suomijoje ir Estijoje „Įvairūs mokyklų ir savivaldybių bendradarbiavimo modeliai mokinių mokymosi pažangos užtikrinimo srityje“. Stažuotės tikslas buvo susipažinti su Suomijos ir Estijos švietimo sistema bei parsivežti idėjų, kurios tiktų mūsų kuriamam savivaldybės pokyčio projektui „Socialinis emocinis kiekvieno vaiko ugdymas Pagėgių savivaldybės ugdymo įstaigose“ bei mokyklų tobulinimui.

Daugiau

2019-03-20  Paminėta Žemės diena

Tarptautinė Žemės diena prasidėjo nuotaikingai; gėlėtas autobusas, plazdant Žemės vėliavai, riedėjo gatvėmis ir sėjo gerą nuotaiką , o praeiviams buvo dalinamos gėlių sėklos. „ Puoškite žemę, lai ji žydi gražiausiomis spalvomis“, taip Pagėgių savivaldybės kultūros centro kolektyvas paminėjo Tarptautinę žemės dieną.

Daugiau

2019-03-20  Skelbimas
2019-03-20  ATVIROS DIENOS KAIME – GYVOS TRADICIJOS IR PAVELDAS AGROTURIZME

Daugumoje ūkių žmonės vis dar naudoja tradicinius ūkininkavimo, kulinarijos, žvejybos būdus, puoselėja tradicinius amatus. Ūkiuose ir sodybose veikia senovinių įrankių muziejai, vyksta ekskursijos, įvairios vietinių patiekalų degustacijos, edukacinės ir interaktyvios programos, parodančios senąsias tradicijas (tradiciniai žuvies rūkymo, duonos kepimo, puodų žiedimo metodai ir kiti amatai).

Siekiant išsaugoti išlikusį paveldą ir atsižvelgiant į keliautojų norą pajausti gyvą tradiciją, Lietuvos ir Latvijos kaimo turizmo asociacijos inicijavo ir įgyvendino projektą „Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas Latvijoje – Lietuvoje" (AGRI HERITAGE Nr. LLI-65).

Daugiau

2019-03-20  Skirtingos Pagėgių institucijos į pagalbą šeimai žiūri viena kryptimi

Kovo 13 dieną vaiko gerovės srities aktualijos būrin sukvietė atstoves iš skirtingų Pagėgių institucijų. Tarpinstitucinio bendradarbiavimo susitikimai Pagėgiuose yra pakankamai dažnas reiškinys, o pagrindinis jų organizavimo tikslas – aiškumo tarp skirtingų institucijų palaikymas ir bendrų sprendimo būdų priėmimas, tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai teikiant kompleksinę pagalbą Pagėgių savivaldybės šeimoms.

,,Lietuvoje beveik visada problemos yra sprendžiamos tik tada, kai jau užklumpa. Ir tai yra normalu, nes dažnai įstaigos dėl didelio užimtumo tiesiog neturi laiko joms užkirsti kelio prieš užklumpant. Kadangi mes dirbame nedidelėje ir pakankamai ramioje savivaldybėje, turime prabangą apsvarstyti prevencines priemones, kad potencialių problemų būtų išvengta, o šeimos išsaugotų savo vaikus. Svarbiausia laiku pastebėti grėsmės signalus,“ – kalbėjo Pagėgių savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Laima Lukošienė.

Daugiau

2019-03-19  Skelbimas
2019-03-19  Skelbimas
2019-03-18  Tarybos posėdis

2019 m. kovo 26 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės V-jo šaukimo tarybos 50 posėdis.

Daugiau

2019-03-18  Skelbimas
2019-03-15  2019 m. kovo 17 d. pakartotiniai savivaldybių tarybų rinkimai
2019-03-15  Meras dalyvauja 8-ajame ES regionų ir miestų vadovų aukščiausiojo lygio susitikime Bukarešte (Rumunija)

Kovo 14-15 dienomis Bukarešte (Rumunija) vyksta 8-asis ES regionų ir miestų vadovų aukščiausiojo lygio susitikimas. Šiame renginyje dalyvauja daugiau kaip 500 visos Europos Sąjungos valdžios atsakingų pareigūnų ir vietos bei regionų atstovų. Susitikimo tikslas - aptarti miestų ir regionų ateities vizijas.

2019-ieji metai reikšmingi europiečių ateičiai, nes šiais metais minimos 25-osios Europos Regionų komiteto įkūrimo metinės. Europos miestai ir regionai yra labai svarbūs Europos kūrimo dalyviai. Todėl ES institucijos ir valstybės narės turi atsižvelgti į jų pasiūlymus bei lūkesčius ateityje. Kovo 14-15 d. aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviai priims bendrą deklaraciją, kurią skirs 2019 m. gegužės 9 d. Sibiu įvyksiančiai Europos Vadovų Tarybai.

Daugiau

2019-03-15  Lumpėnų filiale – pavasaris, atnešęs ne vieną šventę lumpėniškiams

Saulei vis aiškiau raizgant dangų ir mūsų širdys su viltimi laukia pavasario – poezijos šauklio. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filiale pavasarį pasitikome minėdami ne vieną svarbią datą – Tarptautinę rašytojų dieną, Pasaulinę poezijos dieną, Lietuvių kalbos dieną, Tarptautinę moters dieną bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Daugiau

2019-03-14  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka maloniai kviečia į Mažosios Lietuvos rašytojo, publicisto, filosofo, kultūros veikėjo Vydūno (tikr. Vilhelmas Storostas) 151-osioms gimimo metinėms skirtą vakarą
2019-03-14  JAUNO VERSLO SUBJEKTAI KVIEČIAMI DALYVAUTI PROJEKTO VEIKLOSE

Asociacija  „Penktas regionas“ vykdo projektą „Asociacijos iniciatyvos teikiant mentorystės paslaugas verslą pradedantiems asmenims“. Vykdomo projekto tikslinė grupė - jauno verslo subjektų, kurių veiklos vykdymo vieta yra strategijos įgyvendinimo teritorijoje, atstovai ir darbuotojai.

Projekto tikslas - Siekti pagerinti darbingų vietos veiklos grupės teritorijos gyventojų padėtį darbo rinkoje teikiant konsultavimo, mentorystės paslaugas jauno verslo subjektams.

Daugiau

2019-03-14  Kviečiame į nemokamus fizinio aktyvumo užsiėmimus
2019-03-14  Kur tik pažvelgsi – viskas mano – viskas Lietuva...

Su aktyviu Pagėgių krašto švietimo įstaigų mokinių dalyvavimu ir jaunatviška energija baigėsi renginių savaitė, skirta 29-osioms Lietuvos Nepriklausomybės metinėms paminėti.

Stoniškių, Piktupėnų, Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinių mokyklų, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos moksleiviai bei LKD Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės Pagėgių jaunieji šauliai (vad. Alvydas Mikašauskas) dalyvavo pirmajame jaunimo pėsčiųjų žygyje „Einu kartu su Laisve“. Žygio dalyviai, lydimi savo mokytojų, atėjo pėsčiomis iki paminklinio akmens, skirto šauliams savanoriams atminti. Gausus būrys jaunųjų šaulių atliko pasižadėjimą, buvo pasodintas pirmasis ąžuoliukas būsimoje ąžuolų alėjoje. Nuaidėjo trys šūvių salvės – Už Lietuvą, už Mąžąją Lietuvą, už Pagėgius, kurias iššovė LDK Kęstučio mechanizuoto pėstininkų bataliono kariūnai.

Daugiau

2019-03-12  Į pirmąjį posėdį susirinko Pagėgių savivaldybės Šeimos komisija

Į pirmąjį posėdį susirinko Pagėgių savivaldybės tarybos sprendimu sudaryta Šeimos komisija. Įsteigti šią komisiją įpareigojo įsigaliojęs Šeimos stiprinimo įstatymas.           

Komisija sudaryta iš 9 narių, kuriais paskirti savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės administracijos, įstaigų bei bendruomenės narių atstovai. Komisijos pirmininku paskirtas Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys.

Šeimos komisijos posėdyje, vykusiame kovo 6 d., išrinkta komisijos pirmininko pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir komisijos sekretorė Laima Lukošienė. Posėdžio metu aptartos komisijos veiklos gairės. Taip pat diskutuota apie galimybes šeimų organizacijų atsiradimui, jų veiklą; vaikų užimtumą bei paslaugų poreikį.

Daugiau

2019-03-12  Skelbimas
2019-03-12  Skelbimas
2019-03-12  Skelbimas
2019-03-11  Mero sveikinimas
2019-03-08  Pagėgių savivaldybėje įvyko respublikinis renginys − Nacionalinis diktantas


Kovo 8 d. Nacionalinį diktantą rašė 23 Pagėgių savivaldybės lietuvių kalbos mylėtojai.

Respublikiniame renginyje dalyvavo šios įstaigos: Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija, Socialinių paslaugų centras, Pagėgių lopšelis-darželis, Pagėgių savivaldybės administracija, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka.

Daugiau

2019-03-08  Pasaulinė vartotojų teisių diena
2019-03-08  Mero sveikinimas
2019-03-08  Lietuvos kraštiečių bendruomenių sambūris „Lietuva, kuri sujungia“
2019-03-08  Pagėgiuose svečiavosi garbus svečias

Vasario paskutinę dieną, savivaldybės meras Virginijus Komskis priėmė ypatingą svečią iš Čikagos (JAV): lietuvininkų palikuonį, Ziono lietuvių evangelikų liuteronų parapijos kunigą, Mažosios Lietuvos fondo ir draugijos vadovą, ketvirtį amžiaus gyvenantį toli nuo Lietuvos, tačiau savo gyvenimiška veikla nuolat liudijantį meilę protėvių žemei, aktyviai užsiimantį dvasine bei kultūrine veikla, fotomenininką, poetą, giesmynų įvairiomis kalbomis redaktorių, dr. Valdą Aušrą.

Daugiau

2019-03-07  Mokyklų lyderystės renginys „Aktyvieji mokymo metodai“

Mokinių apklausos, moksliniai tyrimai rodo, kad mokiniams ypač nepatinka tradiciškai vedamos pamokos, nes toks dėstymas vienodas, nuobodus, tada mokiniai pamažu praranda norą mokytis. Dabartinės mokymo programos sudaro galimybę taikyti naujoviškus metodus, kurie skatina mokinių savarankiškumą, loginį mąstymą, aktyvų dalyvavimą ugdymo procese.

 2019 m. kovo 6 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ mokyklų lyderystės renginys „Aktyvūs mokymo metodai“. Renginyje dalyvavo per 30 pedagogų iš visų savivaldybės ugdymo įstaigų. Savo patirtimi dalijosi jauna pedagogė, lektorė Dovilė Čiškauskaitė.

Mokymų metu pedagogai ne tik klausėsi perteikiamą informaciją apie aktyviuosius mokymo metodus, bet juos ir išbandė praktiškai, sužinojo aktyvių mokymų metodų kiekvienai abėcėlės raidei.  

Daugiau

2019-03-07  Lengvosios atletikos varžybos „Žemaitijos taurė 2019“

Kovo 1 dieną vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos „Žemaitijos taurė 2019“  II – etapas.

 Meno ir sporto mokyklos lengvaatletė, Augustė Baužaitė, kurią treniruoja mokytoja Alvyra Jankantienė, vėl grįžo su  medaliu. Šuolio į aukštį rungtyje įveikusi 1,50 cm aukštį ji iškovojo trečiąją vietą. Penktąją vietą 300 m bėgime iškovojo  Karolina Dovydovaitė.

Daugiau

2019-03-07  DARBDAVIŲ, ATRINKTŲ VYKDYTI 2019 M. UŽIMTUMO DIDINIMO PROGRAMĄ, SĄRAŠAS

Vadovaujantis Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. vasario 15 d. įsakymu Nr. A1-156 ,,Dėl Pagėgių  savivaldybės užimtumo didinimo programos įgyvendinimo ir darbdavių atrankos organizavimo tvarkos aprašo  ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo‘‘ š. m. kovo 4 d. sudarytas darbdavių, atrinktų vykdyti 2019 metų užimtumo didinimo programą sąrašas:

Daugiau

2019-03-07  Dalyvavimas bendrame tarptautiniame projekte vyksta sėkmingai
2019-03-07  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia aplankyti Kintų Vydūno kultūros centro parengtą Vydūno gyvenimo ir veiklos tyrinėtojos Rimos Palijanskaitės knygos „Į skaidrią būtį Vydūno keliu“ iliustracijų parodą
2019-03-05  Nacionalinis diktantas

VšĮ Pilietinės minties institutas bei projekto partneriai jau dvyliktą kartą kviečia lietuvių kalbos mylėtojus rašyti Nacionalinį diktantą.

Maloniai kviečiame Pagėgių savivaldybės gyventojus 2019 m. kovo 8 d. (penktadienį) 11 val. aktyviai dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse.

Nacionalinis diktantas bus rašomas Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje. 

Daugiau

2019-03-05  Darom 2019

Jau kvepia PAVASARIU! O su juo atkeliauja ir kasmetinė švaros akcija DAROM 2019! Švari šalis - sveiki piliečiai.
O kad akcija būtų dar geresnė nei anksčiau kviečiame padėti ją organizuoti!
Šiemet daug dėmesio skirsime veikloms gryname ore ir atliekų prevencijai.
Ieškome organizacinių savanorių pagrinde Vilniuje ir taškų koordinatorių ir informacijos skleidėjų visoje Lietuvoje.

Daugiau

2019-03-05  Pagėgių Vydūno bibliotekoje – dr. Valdo Aušros (Čikaga, JAV) gyvenimo ir kūrybos vakaras

Palaimingas metas, kai parkeliaujantis pavasaris drauge gimtinėn sugrąžina ir gyvenimo audrų svetur nublokštus, tačiau Lietuvos vardą it auksą širdy kasdien nešiojančius tėvynainius. Tuo įsitikinti galėjo visi Pagėgių krašto gyventojai ir miesto svečiai, dalyvavę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vykusiame iš Čikagos (JAV) atvykusio poeto, evangelikų liuteronų kunigo, JAV lietuvių bendruomenės religinių reikalų tarybos pirmininko, Mažosios Lietuvos fondo ir draugijos vadovo, aktyvaus lietuvybės puoselėtojo ir skleidėjo išeivijoje, filosofijos mokslų daktaro Valdo Aušros gyvenimo bei kūrybos vakare. Garbųjį svečią pristačiusi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja, pavaduojanti direktorę, Ramutė Vaitkuvienė teigė, jog šis susitikimas – tai didžiulė garbė Pagėgių kraštui ir jo žmonėms bei akcentavo, jog su Pagėgiais dr. Valdą Aušrą sieja ypatingas, artimas ryšys: iš šio krašto, o tiksliau – Minjotų kaimo, yra kilęs šio šviesuolio senelis, žymus Mažosios Lietuvos visuomenės ir politikos veikėjas, lietuviškos spaudos platintojas, dirbęs Martyno Jankaus spaustuvėje Bitėnuose, Jonas Aušra. Tai, jog giminystės gijos nepaiso laiko ir atstumo barjerų, patvirtino į dr. Valdo Aušros autorinį vakarą Pagėgiuose susirinkęs gausus būrys čia gyvenančių jo giminaičių.

Daugiau

2019-03-04  Skelbimas
2019-03-04  Pagėgių krašto bibliotekininkai dalyvavo jubiliejinėje 20-ojoje Vilniaus knygų mugėje

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bei filialų darbuotojai sėmėsi profesinių ir kultūrinių kompetencijų augimui vertingų žinių, dalyvaudami Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje jubiliejinėje 20-ojoje Vilniaus knygų mugėje, kurios tema – „Po dvidešimties metų“. Bibliotekininkai apsilankė vaikų literatūros salėje, knygų šalies kūrybinėje studijoje, knygos kino salėje, diskusijų klube, LRT salėje ir LRT taške, muzikos salėje, gražiausių metų knygų parodos erdvėje, bibliotekų erdvėje ir kt.

Daugiau

2019-03-04  Skelbimas
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     

Prisijungimas gyventojams