Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-15 -
Kalbėtasi apie šiuolaikinio šokio perspektyvas

Pagėgių savivaldybės Kultūros centre lankėsi Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, Šiuolaikinio šokio asociacijos vadovė ir M.K.Čiurlionio menų mokyklos modernaus šokio dėstytoja ir Audronis Imbrasas, Lietuvos šokio informacijos centro vadovas. Svečiai kvietė diskusijai apie regioninės šokio sklaidos programos idėjos ir galimų bendradarbiavimo formų. Taip pat norėjo apžiūrėti  Pagėgių kultūros centro turimas vietas, scenas, erdves, tinkamas šokio pristatymui.


 

Svečius priėmė kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė, choreografė Gražina Paliokienė. Susitikime dalyvavo ir švietimo sistemos ypatumų ugdymo menais klausimu kalbėjo Pagėgių savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė.

Diskusijoje aptarti kultūros paso ir neformaliojo vaikų švietimo niuansai ir galimybės priartinti profesionalųjį meną prie regionų kultūros vartotojo, kalbėtasi apie glaudesnį bendradarbiavimą su šiuolaikinio šokio asociacija ir šio žanro naujausių pastatymų pristatymo pagėgiškiams.

 

Ingrida Jokšienė

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

 

 
Atgal   Spausdinti