Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-08-02 -
Prasidėjo meno pleneras „Mažosios Lietuvos ženklai – bažnyčios“

Vakar Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus darbuotojai sukvietė visus neabejinguosius gražiai sueigėlei. Didžioji sueiga pas Martyną Jankų įvyks rugpjūčio 9 -ąją, o vakar buvome kviečiami mielai pažinčiai su dailininkais, kurie tapys paveikslus Mažosios Lietuvos, esančių ir nykstančių šio krašto bažnyčių, Pagėgių krašto gamtos tematika ir savo kūrinius pristatys plačiajai visuomenei.


 

Šiemet pleneras vienija dešimt menininkų. Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė pristatė menininkus, kurie savo talentą dovanos Muziejaus paveikslų sodui. Tai kauniečiai Elena Balsiukaitė Brazdžiūnienė, Ausma Bankauskaitė, Linas Jurčiukonis, vilnietės – grafikė Marija Marcelionytė-Paliukė ir jos mokinė Kristina Asinavičiūtė, panevėžiečiai – Rūta Povilaitytė ir Ramūnas Grikevičius, klaipėdiškis Ernestas Žvaigždinas, menininkas iš Liepojos (Latvija) Martinš Kruminš ir pagėgiškiams puikiai pažįstama Liucija Bungardienė. Muziejaus direktorės pakalbinti menininkai trumpai papasakojo apie save.
Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė dėkojo visiems: muziejininkams už atsakingai dirbamą savo darbą ir puikią krašto reprezentaciją, dailininkams už sutikimą dalyvauti plenere ir savo talentą dovanoti paveikslų sodo lankytojams, visiems atvykusiems į plenero atidarymą, kuriems taip pat palinkėjo susitikti ir jo baigiamajame renginyje bei patirti puikių emocijų.
Staiga prapliupęs netikėtas lietus nuotaikos nesugadino, nes ją paskaidrino šilgališkės režisierės Jūratės Daugalienės režisuota komedija pagal Vydūną, suvaidinta Usėnų dramos kolektyvo „Negelys“.

 

 

Vyriausioji specialistė
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti