Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-07-28  Viešojo administravimo magistrantūros studijos Aukštojoje jūreivystės mokykloje
2017-07-28  Skelbimas
2017-07-28  Skelbimas
2017-07-28  Skelbimas
2017-07-27  Tauragės radijas – Pagėgių krašto renginių pristatymas

Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė ir Pagėgių krašto turizmo informacijos centro vadovė Ilona Meirė, Tauragės radijo studijoje pristatė Vilkyškių dvaro šventę, kuri vyks liepos 29 dieną (šeštadienį) ir kvietė į sueigą pas Martyną Jankų, bei tradicinį dailės plenerą Mažosios Lietuvos paveikslų sode, Bitėnuose.

Daugiau

2017-07-27  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla ieško sekretoriaus
2017-07-26  Kentrių kaimo bendruomenė minėjo 15-os metų sukaktį

Liepos 15 d. Kentrių kaimo bendruomenė kvietė į šventę „Kai praeitį atgal susigrąžinam“, kuri buvo skirta kaimo bendruomenės 15-os metų sukčiai paminėti.

Ankstesnėse šventėse organizatoriai buvo įprasminę „Rugio kelią iki stalo“ „Duonos kelią“, „Pirmojo pėdo šventę“, „Pieno kelią“, vėliau šventė peraugo į kraštiečių susitikimus. Šiemet šventė buvo skirta kraštiečių susibūrimui, bet kartu ir istorijos, ir čia gyvenusių žmonių, buvusių kaimų atminimui. Ta proga Kentrių bendruomenės pirmininkas Romaldas Mančas su savo žmona, gražiai tvarkomose Kentrių kaimo prieigose, savo lėšomis pastatė skulptūrą „Angelis“, kuri skirta išėjusiems ir čia gyvenimą kūrusiems atminti.

Daugiau

2017-07-25  Nuo liepos 1 d. – nauja mokesčio už atliekų tvarkymą skaičiavimo tvarka
2017-07-25  AB „Vilkyškių pieninė“ pravedė civilinės saugos pratybas
2017-07-24  Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į susitikimą su Vydūno draugijos nariais ir į žurnalisto Leono Stepanausko knygos pristatymą
2017-07-21  INFORMACIJA APIE NUSTATYTUS LAIMĖTOJUS IR KETINIMĄ SUDARYTI SUTARTIS
2017-07-21  Kviečiame teikti paraiškas pagal Pagėgių savivaldybės 2016-2018 m. strateginio veiklos plano 6 programos uždavinio „NVO, BENDRUOMENIŲ IR SVV RĖMIMO PROGRAMA“ priemonės 06.01.02
2017-07-21  Pagėgių savivaldybės administracijos Stoniškių seniūnijai reikalingas socialinis darbuotojas darbui su socialinės rizikos šeimomis
2017-07-18  Savivaldybės atstovai lankėsi Ilavos savivaldybės (Lenkija) šventiniuose renginiuose

Birželio 30, liepos 3 dienomis 8 asmenų, Pagėgių savivaldybės delegacija vadovaujama, Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio, Ilavos (Lenkija) savivaldybės mero Krzystof Harmacinski kvietimu, dalyvavo savivaldybių bendradarbiavimui skirtuose renginiuose ir susitikimuose bei tradiciniame roko ir bliuzo festivalyje „Siemiany 2017“, kuris organizuojamas ežero Jaziorak pakrantėje.

Daugiau

2017-07-18  Forumas, skirtas evangelikų liuteronų neveikiančių kapinių saugojimui

2017 m. liepos 7-8 dienomis Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) Kultūros komisijos pirmininkė Jūratė Caspersen ir Pagėgių savivaldybės administracija organizavo forumą ir kapinių tvarkymo stovyklą „Evangelikų liuteronų kapinės Mažojoje Lietuvoje – istorinis, kultūrinis paveldas, kurį reikia išsaugoti“, skirtą Reformacijos 500-osioms metinėms paminėti, kuris vyko Pagėgių savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Teorinėje forumo dalyje, diskusijoje apie kapinių saugojimą, teisinį reglamentavimą ir problemas susijusias su šiuo klausimu kalbėjo forumo iniciatorė PLB Kultūros komisijos pirmininkė Jūratė Caspersen, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė, Pagėgių sav. Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė, seniūnijų seniūnai ir kiti forumo dalyviai.

Daugiau

2017-07-18  Ypatingos dienos Bitėnuose su knygos paslaptimis

Antrus metus Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus Bitėnuose vasarą rengia profesionalius knygos gamybos mokymus. Jei praėjusiais metais įvyko pirmoji pažintis su knygrišybos amatu, tai šiais metais buvo žengtas dar vienas žingsnis aukštyn: mokymo dalyviai susipažino su popieriaus marmuravimu, jo istorija ir tokio popieriaus darymu. Vėliau patys bandė jį sukurti. Galiausiai, jau naudodami savo padarytą marmuruotą popierių, dviem įrišo būdais gamino knygeles. 

Daugiau

2017-07-18  Skelbimas
2017-07-18  Mokymai, skirti krašto kultūrinio identiteto stiprinimui

VšĮ Ateities visuomenės institutas, iš dvidešimties pretendentų norinčių dalyvauti projekte, atrinko penkias kultūros įstaigas, kurias pakvietė vykdyti projektą „Kultūros produktų/paslaugų kokybės ir prieinamumo didinimas, ugdant regionų kultūros darbuotojų kompetencijas: kultūrinės inovacijos ir jų sklaida, kuriant kultūrinį regiono identitetą“. Projekto tikslas - padėti kraštui stiprinti savitumą, formuojant norimą identitetą bei skatinant tarpsektorinį bendradarbiavimą, kartu kurti inovatyvias koncepcijas, kurių dėka siekiama tapti žinomais Lietuvoje, Europoje, o galbūt ir pasaulyje. Šiame projekte dalyvauti buvo pakviestos Pagėgių, Šilutės, Ignalinos, Prienų ir Trakų darbo grupės.

Daugiau

2017-07-14  TRIUKŠMO, KYLANČIO ATLIEKANT STATYBOS DARBUS GYVENAMOSIOSE PATALPOSE IR GYVENAMIOSIOSE TERITORIJOSE KONTROLĖ
2017-07-13  STONIŠKIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAITIJŲ SENIŪNAIČIŲ RINKIMŲ GRAFIKAS IR KANDIDATAI Į SENIŪNAIČIUS
2017-07-13  Karinio rengimo pratybos
Informuojame, jog nuo 2017 m. liepos 14 d. 21.00 val. iki 2017 m. liepos 16 d. 06.00 val. Pagėgių, Rukų, Lumpėnų, Vilkyškių ir Mocičkių gyvenvietėse, bei jų prieigose bus vykdomos Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės Štabo ir aprūpinimo kuopos karinio rengimo pratybos. Pratybų metu imitaciniai šaudmenys, imitaciniai sprogstamieji bei dūminiai užtaisai nebus naudojami.

Daugiau

2017-07-13  Lankymasis Valstybės pažinimo centre

Neseniai paminėjome Valstybės - Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Neišblėsus šventės įspūdžiams Rambyno kalne ir tebeskambant galvoje Tautiškai giesmei, liepos 11 d.  socialinių paslaugų centro darbuotojai su A. Mackaus gimnazijos moksleiviais – mūsų įstaigos savanoriais – išvykome į Vilnių. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų ansamblyje įsikūrusiame Valstybės pažinimo centre turėjome galimybę nemokamai susipažinti  su Valstybe ir jos valdymu.

Daugiau

2017-07-12  Kviečiame kiekvieną Lietuvos žmogų įsitraukti į vietos bendruomenių organizacijų veiklą
2017-07-11  Senolį Rambyną sudrebino iškilminga tautinė giesmė

Pagėgių krašte, kaip visoje Lietuvoje, kaip visame pasaulyje Valstybės dieną, sugiedota Tautiška giesmė. Šiemet tai buvo ypatingas vakaras, todėl, kad pagėgiškiai pasidalino į dvi dalis ir giedojo tautinę giesmę miesto centriniame parke, o Pagėgių bendruomenės suburti dviračių žygio entuziastai, kurie, kaip ir kasmet atsiliepė į bendruomenės kvietimą, sėdo ant dviračių ir išvyko į Rambyną, giesmę giedojo būtent ten.

Daugiau

2017-07-11  Lumpėnų seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų grafikas ir kandidatai į seniūnaičius
2017-07-10  Natkiškių seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų grafikas ir kandidatų sąrašas į seniūnaičius
2017-07-05  Pagėgių sav. Stoniškių pagrindinės mokyklos stovyklos ,,Vasaros kiemas“ ir „Freundschaft“ („Draugystė“)

Stovykla – puikus būdas atitraukti vaiką nuo televizoriaus, telefono, kompiuterio ekrano ar betikslio slampinėjimo iš kampo į kampą.

Stoniškių pagrindinė mokykla 2017 metų birželio 6-7 dienomis vykdė savivaldybės administracijos finansuojamą socializacijos projektą ,,Vasaros kiemas“.  Projekto tikslas - organizuoti ir užtikrinti kryptingą vaikų užimtumą vasaros atostogų metu, skatintinant vaikus ir jaunimą įgyvendinti savo kūrybines fantazijas, formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius, susipažinant su vartotojiškos visuomenės daroma žala gamtai. Stovykloje dalyvavo 6-10 klasių mokiniai. Stovykla vyko dvi dienas. Jos metu buvo vykdoma kūrybinė, kultūrinė, sportinė, edukacinė, ekologinė veikla. Mokiniams buvo sudaromos sąlygos  įgyvendinti  savo idėjas, diskutuoti rūpimomis temomis, vaidinti, improvizuoti, piešti, šokti, žaisti, sportuoti.  Dalyvavome ekologiniame žygyje baidarėmis Jūros upe, talentų konkurse, vakaro fiestoje prie laužo, vaikai kaitinosi pirtyje, maudėsi kubile. Per veiklas buvo skatinamas mokinių kūrybiškumas, tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas. Mokiniai turiningai praleido  laisvalaikį, pasisemė gerų emocijų, vyresnieji mokiniai tapo mažesniųjų mokinių globėjais.

Daugiau

2017-07-05  Mero sveikinimas
2017-07-05  Šiemet Tautinę giesmę giedosime ant Rambyno


Rytoj, Liepos 6-ąją, giedosime Tautišką Giesmę. Šis išskirtinis veiksmas sujungia visus pasaulio lietuvius. Šiemet, minint Piliakalnių metus, visi esantys Lietuvoje kviečiami susitikti ant 100 Lietuvos piliakalnių.

Pagėgių krašto legendomis apipintas senolis Rambynas – iškili ir prasmingiausia vieta šiemet tautine giesme pasveikinti pasaulį ir senąsias lietuvininkų žemes anapus Nemuno.

Susirinkime visi rytoj 21 valandą ant Rambyno kalno ir dar kartą sustokime giesmei, kuri liudija mūsų tvirtą tautinę dvasią ir tikėjimą Lietuvos ateitimi.

Daugiau

2017-07-05  Skelbimas
2017-07-04  Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejuje prasideda tęstiniai knygrišystės mokymai

Vakar Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys vyko į Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejų, kur prasidėjo Popieriaus marmuravimo ir knygrišystės mokymai. PernaiPagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus darbuotojai siekdami populiarinti knygrišystės amatą, mažinti kultūrinę, socialinę atskirtį ir saugoti istorinę atmintį, ugdant visuomenės patriotiškumą ir pilietinį aktyvumą, skatindami bendradarbiavimą su vietos bendruomenėmis teikė paraišką daliniam finansavimui gauti. Parama gauta, projektas tęsiasi ir todėl ir šiemet Vicemeras bei Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė vėl sveikinosi su būreliu entuziastų, kurie nutarė labiau gilintis į knygrišio amatą, galbūt pradėti individualią veiklą ir tuo pratęsti knygrišybos tradicijas Mažojoje Lietuvoje. Mokymai vyksta muziejuje, atstatytoje Martyno Jankaus klėtyje, kur įsikūręs edukacinis centras, kuriame toliau planuojama rengti su knygos istorija (nuo popieriaus gaminimo, spausdinimo proceso iki knygos įrišimo) susijusius edukacinius užsiėmimus.

Daugiau

2017-07-04  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) (2017.06. 26-2017.07.03)
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     

Prisijungimas gyventojams