Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-23 -
PADĖKA

Mieli vaikučių globėjai,

          Jūs esate nusipelnę mūsų visų pagarbos ir dėkingumo, nes rūpinatės labiausiai pažeidžiamais vaikais ir atverdami savo namų duris bei širdis sudarote sąlygas jiems augti šeimoje, patirtį meilę ir rūpestį šeimos aplinkoje.


 

    Esate tie, kurie užtikrinate vaiko teisę į saugią vaikystę rūpestinguose šeimos namuose tada, kai biologinės šeimos nesugeba ar nenori atlikti savo pareigos. Būtent Jūs suteikiate nuskriaustiems vaikams gražesnį ir saugesnį gyvenimą bei viltį, kad rytojus bus saulėtas ir geranoriškas. Jus galėtume vadinti tikraisiais Tautos gelbėtojais, kurie gydo sužeistas sielas, suteikdami joms sparnus ir kviesdami skleisti meilę kitiems.

      Ačiū už tai, kad dirbate šį sunkų, tačiau be galo reikalingą darbą, neleidžiantį Jūsų globojamų vaikų gyvenimų pasmerkti nevilčiai, abejingumui ir skausmui.

     Šiuo adventiniu laikotarpiu linkime Jums begalinės kantrybės, stiprybės, puikios sveikatos ir tikėjimo savo darbų prasme. Tegul išskirtiniu atlygiu Jums tampa žinojimas, kad Jūsų pastangos suteikia ateitį nuskriaustiems vaikams. Telydi Jus sėkmė, visuomenės pagarba ir dėkingumas!

                                                  

   Direktorė ir Globos centro specialistai

 
Atgal   Spausdinti