Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-05-02 -
Stalo teniso (dvejetų) turnyras

Balandžio paskutinį savaitgalį, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnastikos salėje vyko stalo teniso (dvejetų) turnyras. Turnyre žaisti norą pareiškė keturiolika dalyvių , kurie burtų keliu  susiskirstė į septynis dvejetus.


 

Visos poros sužaidė rato sistema. Po to, geriausiai pasirodę keturi dvejetai sužaidė atkrintamas varžybas ir taip laimėtojai žaidė dėl I-II vietos, pralaimėję dėl III-IV vietos. Įdomu tai, kad po ratų  sistemos keturios komandos surinko vienodai pergalių ir tik laimėtų, pralaimėtų setų santykis lėmė, kas pateks į tolimesnį  finalinį žaidimą.

Po finalinių kovų, galutiniai rezultatai išsidėstė sekančiai: IV- vieta ( Darius Rumšas ir Emilis Betingis). III – vieta ( Ramūnas Kuzmarskis ir Remigijus Špečkauskas), II –vieta ( Valdas Štuikys ir Saulius Kutkaitis), I – vieta ( Arvydas Španceris ir Vytautas Šiurkus).

Varžybų prizininkus apdovanojo Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas, bei Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius

 

VšĮ "Sporto ir turizmo centras" informacija

 
Atgal   Spausdinti