Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJA



Prenumerata


- 2019-05-17 -
Pradinių klasių mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 3-kovės varžybos


Š. m. gegužės 7 dieną, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos stadione, vyko pradinių klasių Pagėgių savivaldybės mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 3-kovės varžybos, kuriose dalyvavo trys mokyklos: Pagėgių pradinė mokykla (mokytoja Rolanda Rakauskienė), Natkiškių Zosės Petraitienės mokykla (mokytojas Antanas Musvydas) ir Stoniškių pagrindinės mokykla (mokytoja Dalia Alkimavičienė).


 

Pirmas vietas iškovojo ir  teisę dalyvauti Lietuvos zoninėse varžybose Utenoje gegužės 14 dieną Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos mergaičių komanda ir Pagėgių pradinės mokyklos berniukų komanda. Antras vietas iškovojo Pagėgių pradinės mokyklos mergaičių komanda ir Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos berniukų komanda. Trečią vietą iškovojo Stoniškių pagrindinės mokyklos  mergaičių ir berniukų komandos.

Asmeninėse 3-kovės varžybose mergaičių grupėje nugalėjo Kamilė Kuzmarskytė iš Natkiškių(178 taškai), Danielius Puodžiūnas iš Stoniškių(134 taškai), antrąją vietą iškovojo Gabrielė Paleckytė iš Pagėgių (176 taškai), Erikas Merkelis (129 taškai) iš Pagėgių ir trečiąją vietą iškovojo Rugilė Jonelytė (142 taškai), Danilas Mažrimas  iš Natkiškių (124 taškai).

 60 m bėgimo renginyje I vietą užėmė Kamilė Kuzmarskytė (4,89 s), Danielius Puodžiūnas (4,92 s), Kristupas Kuskys iš Pagėgių (4,92 s), Nojus Aušra iš Natkiškių (4,92 s).

 II vietą užėmė  Gabrielė Paleckytė (5,03 s). III vieta atiteko Rugilei Jonelytei (5,20 s) iš Natkiškių.

Šuolio į tolį rungtyje  I vietą užėmė Gabrielė Paleckytė (3,79 m) , Erikas Merkelis (3,87m) iš Pagėgių, II vietą - Kamilė Kuzmarskytė (3,70 m), Danilas Mažrimas (358 m) iš Natkiškių, III vietą - Saulė Liepa Mizgirytė (3,20 m) iš Pagėgių bei Augustas Šedys (3,50 m) iš Stoniškių.

Kamuoliuko metimo rungtyje  Ivietą laimėjo Urtė Kalnaitytė (24,30 m) ir Danielius Puodžiūnas (37 m) iš Stoniškių, II vietą -  Gabrielė Vitkutė (24 m), Danilas Mažrimas (33,50 m) iš Natkiškių, III vieta atiteko  Emilijai Mikulskytei (21,80 m) iš Natkiškių ir Augustui Šedžiui (32 m) iš Stoniškių.

 

 

                                          Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti