Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2019-09-17 Projekto Nr. LT-PL-3R-255 partnerių susitikimas Pagėgiuose


Š.m. rugsėjo 13-14 dienomis Pagėgių savivaldybės Priešgaisrinėje tarnyboje vyko projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas Pagėgių ir Zabludow ir Dobrzynevo savivaldybių gyventojų saugios aplinkos gerinimui“ veikla – darbinis partnerių susitikimas. Susitikimo metu projekto partneriai aptarė projekto pirmojo etapo įgyvendinimą. Įvertino, kaip sekėsi vykdyti suplanuotą proejkto grafiką, kokios iškilo proejkto vykdymo rizikos. Taip pat susitikime partneriai aptarė pasiruošimą pirmojo projekto įgyvendinimo etapo ataskaitos rengimui bei antrąjam proejkto etapui.

Daugiau

2019-09-17 Europos judumo savaitė bus aktyvuota ir Pagėgiuose

Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija kviečia savivaldybes, įmones ir organizacijas, ugdymo įstaigas, nevyriausybines organizacijas, pavienius asmenis aktyviai įsijungti į palyginti naują veiklą vykstančią visoje Europoje – Judumo savaitę (rugsėjo 16-21 dienomis).

Pagėgių savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai talkinami Pagėgių krašto ugdymo įstaigų ir nevyriausybininkų aktyviai įsijungė į šią iniciatyvą. 

Daugiau

2019-09-17 Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugija kviečia į konferenciją

Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugija kviečia į konferenciją, kurioje bus pristatomas Pagėgių savivaldybėje įgyvendinamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas ,,Iniciatyvos suteikiant profesinio tobulinimo paslaugas darbingo amžiaus ekonomiškai neaktyviems gyventojams“. Taip pat  aptarsime Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos projektą  ir pasiektus rezultatus.

Daugiau

2019-09-16 Tarybos posėdis

2019 m. rugsėjo 26 d., 14.00 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 8 posėdis.

 Pagėgių savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai vyks:

 

Strateginio planavimo –  2019 m. rugsėjo 23 d. (pirmadienį), 15.30 val.

Socialinių reikalų ir teisėtvarkos – 2019 m. rugsėjo 24 d. (antradienį), 13.00 val.

Ekonomikos ir finansų – 2019 m. rugsėjo 24 d. (antradienį), 14.00 val.

Teritorijų ir kaimo reikalų – laikas derinamas

Daugiau

2019-09-13 Pagėgių savivaldybėje vykdoma užimtumo skatinimo ir motyvavimo programa

2019 m. rugsėjo 9 d. Pagėgių savivaldybėje vyko pasitarimas dėl užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelio įgyvendinimo.

Pagėgių savivaldybė, kaip viena iš pilotinių savivaldybių, 2019 m. įgyvendina ,,Užimtumo didinimo programos, skirtos užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims, modelį“, kuris yra sudedamoji užimtumo didinimo programos dalis. Pagrindinis šio modelio tikslas – suteikti pagalbą atsižvelgiant į individualius bedarbio poreikius, didžiausią dėmesį skiriant ilgalaikiams bedarbiams, kurie gauna socialinę paramą.

Daugiau

2019-09-13 PRATĘSIAMAS KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2017-2019 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 2.3 PRIEMONĘ „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“

 

 

Pagėgių savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – Priemonė).

Priemonė įgyvendinama vadovaujantis Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Pagėgių savivaldybėje tvarkos aprašu (toliau – Savivaldybės tvarkos aprašas), patvirtintu Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. liepos 4 d. įsakymu Nr. A1-534 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Pagėgių savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“. Priemonei įgyvendinti Pagėgių savivaldybėje skirta 6 073,00 Eur.

Daugiau

2019-09-13 Kūrybinė stovykla Klaipėdoje

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla glaudžiai bendradarbiauja su Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija – nuolat vyksta į šios ugdymo įstaigos organizuojamus pedagogų kvalifikacijos kėlimo renginius, konkursus bei festivalius ir jau trečią kartą dalyvauja  projekte – vaikų ir jaunimo festivalyje ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘.

Festivalis  ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘  yra vykdomas visus metus. Pirmasis etapas vyko pavasarį, kai Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos pedagogai važinėjosi po Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklas, klausėsi jaunųjų muzikantų ir gabiausius  pakvietė į vasaros kūrybinę stovyklą.

Daugiau

2019-09-13 Vydūno viešojoje bibliotekoje eksponuojama paroda „Vilko vaikai: duonos keliu iš Rytų Prūsijos į Lietuvą 1945-1948“

Daugiau

2019-09-11 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filialas kviečia aplankyti kraštietės Jurgitos Kervelytės tapybos ant šilko darbų parodą „Šilkinės spalvų gamos“
2019-09-11 NEĮGALIŲJŲ REIKALŲ DEPARTAMENTAS SKELBIA PROJEKTO „NUO GLOBOS LINK GALIMYBIŲ: BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ PLĖTRA“ PARTNERIŲ ATRANKOS KONKURSĄ
Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM įgyvendindamas institucinės globos įstaigų pertvarką Lietuvoje, planuoja ES lėšomis įgyvendinti projektą “Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra “ kurio tikslas – didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (arba) psichikos negalia, savarankiškumą ir taip įgalinti juos gyventi bendruomenėje pagal jų poreikį teikiant bendruomenines apsaugoto būsto, socialinių dirbtuvių, įdarbinimo su pagalba, pagalbos priimant sprendimus paslaugas.

Daugiau

2019-09-11 Pagėgių savivaldybės delegacija dalyvavo Sovetsko miesto šventėje

Pagėgių savivaldybė yra pasirašiusi kultūrinio bendradarbiavimo sutartį su Tilžės (dabar Sovetskas) savivaldybe ir palaiko draugiškus ryšius su artimais kaimynais, keičiasi kultūrinėmis delegacijomis, dalyvauja vieni kitų miesto šventėse, organizuoja bendrus sportinius renginius.

Daugiau

2019-09-11 Tinklinio turnyre ribų nėra

2019 metų rugsėjo 7 d. Pagėgiuose vyko unikalaus Lietuvoje paplūdimio tinklinio turnyro „100 metų – ne riba“ finalinis etapas. Turnyras pirmą kartą startavo 2016 metais, tačiau iki šiol yra vienintelis toks Lietuvoje. Pagrindinė taisyklė išliko ta pati – dviejų žaidėjų amžiaus (metų) suma turi būti 100 ar daugiau metų. Pagėgiuose vykusiame finaliniame etape dalyvavo 8 vyrų ir 6 MIX (vyras + moteris) komandos.

Turnyro pradžioje sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir linkėjo sėkmės varžybose, geros nuotaikos ir nepatirti traumų. Vicemerė pasidžiaugė, kad šiame turnyre nėra ribų ne tik metams, bet ir atstumui. Turnyre dalyvavo paplūdimio tinklinio mėgėjai iš Pagėgių, Šilutės, Tauragės, Klaipėdos, Radviliškio, Panevėžio,  Jonavos ir Rokiškio miestų bei rajonų.

Daugiau

2019-09-09 Vaikų dienos centrų veiklos projektų atrankos 2020–2021 m. konkursas
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, siekdama skatinti vaikų dienos centrų veiklą ir plėtrą, skelbia Vaikų dienos centrų veiklos projektų atrankos 2020–2021 m. konkursą. Konkurso tikslas – atrinkti projektus, kurie padės skatinti vaikų dienos centrų veiklą ir plėtrą.

Galimi pareiškėjai – viešieji juridiniai asmenys ar jų padaliniai (išskyrus ikimokyklinio ugdymo įstaigas, bendrojo ugdymo mokyklas, neįgaliųjų organizacijas ir organizacijas, teikiančias paslaugas tik neįgaliesiems, psichikos sveikatos centrus), teikiantys dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas, išskyrus socialinių paslaugų įstaigas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina Ministerija. Pareiškėjas privalo turėti ne mažiau kaip 10 procentų savo lėšų ar lėšų, gautų iš kitų teisėtų finansavimo šaltinių, nuo visos iš Ministerijos prašomos valstybės biudžeto lėšų sumos.

Daugiau

2019-09-04 Skelbimas
2019-09-01 Rugpjūčio 26 dieną bitėniškiai atsisveikino su gandrais

 

 

„Pareinu gimto kaimo keliu, einant gluosniai man pasaką seka. Sugrįžtu iš kraštų svetimų, iš toli jau jaučiu duonos kvapą...“, – Irutės Matažinskaitės-Lazickienės eilėmis visus bitėniškius ir svečius, susirinkusius į pirmą kartą organizuojamą Bitėnų kaimo kraštiečių šventę „Gandrai išskrenda tyliai“,  sveikino renginio vedėjos  Danguolė Mikelienė ir Lina Krūminienė.

Tądien Martyno Jankaus muziejaus kiemelyje nuo ryto skambėjo dainos ir rinkosi ten gyvenantys ir buvę Bitėnų kaimo gyventojai su šeimomis, svečiai. Atvykusiųjų skaičius maloniai nustebino ir organizatorius: grįžti į tėviškę ir pabūti kartu, prisiminti jaunystės dienas, vėl išgirsti mylimą dainą, kartu palinguoti ir atsisveikinti su neatsiejama šio krašto dalimi – gandrais – atvyko daugiau nei 150 kraštiečių. Visiems užsiregistravusiems svečių knygoje įteikti simboliški medaus stiklainėliai, o visiems gyvenantiems Bitėnų kaime buvo dovanojami marškinėliai su užrašu „Bitėnai“.

Daugiau

2018-07-05 Informuojame, kad pradedamas rengti Pagėgių savivaldybės dalies (Pagėgių miesto) bendrojo plano koregavimas.

Planavimo pagrindas – Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus  2017 m. sausio 17 d. įsakymas Nr. A1-64  „Dėl Pagėgių savivaldybės dalies (Pagėgių miesto) bendrojo plano koregavimo ir planavimo tikslų nustatymo“.

Daugiau

 

Archyvas