Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-07-09 -
Pagerbtas kunigas Valdas Aušra

Liepos 6-ąją greta Valstybės dienos šventės, Mažosios Lietuvos šviesuoliai Šilutės Evangelikų liuteronų bažnyčioje rinkosi pagerbti ir pasveikinti lietuvininkų palikuonį, kunigą, šiuo metu gyvenantį Čikagoje ir kunigaujantį Ziono lietuvių liuteronų parapijoje, JAV lietuvių bendruomenės religinių reikalų tarybos pirmininką, Mažosios Lietuvos fondo ir draugijos vadovą, ketvirtį amžiaus gyvenantį toli nuo Lietuvos, tačiau savo gyvenimiška veikla nuolat liudijantį meilę protėvių žemei, aktyviai užsiimantį dvasine bei kultūrine veikla, giesmynų įvairiomis kalbomis redaktorių, keleto poezijos knygų autorių ir fotomenininką, dr. Valdą Aušrą.


 

Valdas Aušra iškilmingomis pamaldomis minėjo savo kunigystės 25-metį.

Anot kunigo, Šilutės bažnyčia pasirinkta neatsitiktinai - joje 1962 metų lapkričio mėnesį buvo krikštytas. Vėliau Šilutėje kunigas gavo ir šventimus. Tuo metu buvo ką tik baigęs savo teologinių studijų etapą Liuteronų Teologijos Mokykloje Čikagoje (The Lutheran School of Theology at Chicago), JAV ir įgijęs Tikėjimo mokslų Magistro laipsnį (Master of Divinity), Lietuvos Evangelikų liuteronų bažnyčios Konsistorijos sprendimu buvo įšventintas suteikiant sidabrinį kryžių.

Nuostabu dar ir tai, kad tądien kunigas Valdas pristatė ir naują savo eilėraščių, pamokslų ir fotografijų knygą „PAKVIETIMAS“.

Pasveikinti kunigą Valdą Aušrą atvyko daug akademinės bendruomenės atstovų, menininkų, literatų, dvasiškių.

 Išsakyti gražūs padėkos bei nuoširdumo žodžiai ir nuo Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus bei aktyviosios ir kultūrinės Pagėgių krašto bendruomenės. Graži sukaktuvininko bendrystė su Pagėgių krašto kultūrine bendruomene užsimezgė pernai, kuomet Valstybės 100-mečio proga užsimota Pagėgiuose įamžinti Klaipėdos krašto savanorį, majorą Joną Šimkų. Šią iniciatyvą idėjiškai ir finansiškai parėmė išeivijos bendruomenė, o kunigas Valdas, Mažosios Lietuvos draugijos ir fondo išeivijoje valdytojas, atvežė lėšų. Vėliau Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta poezijos vaikams knygelė. Martyno Jankaus muziejus su jau minėtu fondu pasirašė bendradarbiavimo sutartį ateities projektų vykdymui.

Įteikiant gyvas ir greit vystančias gėles nuo Savivaldybės mero, buvo išsakytas lūkestis, kad tolimesnės kultūrinės bendrystės viltis nenuvys niekada.

 

Vyriausioji specialistė
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti