Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-08 -
TINKLINIO VETERANŲ TURNYRAS PAGĖGIUOSE

Paskutinėmis 2017 metų dienomis, vyko,  jau tapęs tradiciniu,  veteranų tinklinio turnyras. Šiame turnyre šį kartą susirinko rekordinis tinklinio mėgėjų būrys.

 Buvo išrinkti keturi komandų vadovai, Pagėgių komandai vadovavo Dainius Maciukevičius, Stoniškių - Stasys Šeputis, Pasieniečiams - Gintautas Šarauskas, Natkiškių - Remigijus Špečkauskas, o likusieji dalyviai traukė burtus į kurią komandą paklius ir taip visi 24 dalyviai buvo suskirstyti į keturias komandas, kurios sužaidė tarpusavyje. Ši burtų sistema, jau tapo tradicija Pagėgiuose ne tik šiame turnyre, bet ir kitose sporto šakų varžybose.


 

Kadangi komandos susiskirsto maždaug vienodo pajėgumo, tad visos varžybos vyko itin atkaklios ir su dideliu sportiniu azartu. Bet vis vien kažkas lieka nugalėtojais, o kažin kam pasiseka mažiau. Galutiniai šio turnyro rezultatai susiskirstė sekančiai: Pasienietis – IV vieta, Natkiškiai – III vieta, Pagėgiai – II vieta ir Stoniškiai – I vieta.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti prizais, medaliais, o komandos taurėmis, kuriuos įteikė Pagėgių savivaldybės tarybos nariai Petras Ūbartas ir Remigijus Špečkauskas, kurie taip pat buvo turnyro dalyviai.

 

VšĮ Sporto ir turizmo centras informacija

 

 
Atgal   Spausdinti