PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai
Tel.: 8 441 57361
Faks.: 8 441 57 874
El. paštas: info@pagegiai.lt

Vertikalus meniu
Statyba ir teritorijų planavimas
Teritorijų planavimas
Bendrieji planai
Specialieji planai
Detalieji planai
Strateginis planas
Prašymai ir formos
Statyba
Prašymai ir formos
ES ir kitų programų projektai
Pateiktos paraiškos
2010 metai
2011 metai
2012 metai
Pasirašytos sutartys
2010 metai
2011 metai
2012 metai
Vykdomi projektai
2010 metai
2011 metai
2012 metai
Įgyvendinti projektai
2010 metai
2011 metai
2012 metai
2013 metai
2014 metai
2015 metai
Tarptautinis bendradarbiavimas
Vietos veiklos grupė "Pagėgių kraštas"
Pagėgių miesto vietos veiklos grupė
Strategija
Naujienos
Dokumentai
Įstatai
Protokolai
Viešieji pirkimai
Valdyba
Asociacijos nariai
Kontaktai
Kvietimas
Renginiai ir mokymai
Gamtosauga ir paminklosauga
Aplinkos apsauga
Želdiniai
Atliekų tvarkymas
Medžioklė
Kultūros paveldas
Asbesto šalinimo programa
Turizmas
VšĮ "Pagėgių krašto turizmo informacijos centras"
Rambyno regioninis parkas
„Nemuno žirgynas“, UAB "Lietuvos žirgynas" filialas
Švietimas
Ugdymo įstaigos
Egzaminai
Švietimo įstaigų veiklos aprašai
Pagalba mokytojui
Projektas „Lyderių laikas 3“
Neformalusis vaikų švietimas
Jaunimas
Aktualijos
Jaunimo organizacijos
Teisinė informacija
Naudingos nuorodos
Kultūra
Pagėgių savivaldybės kultūros centras
Pagėgių savivaldybės M. Jankaus muziejus
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka
Kultūros paveldas
Tradiciniai renginiai
Renginių planai
Sportas
Sporto renginiai
Sporto klubai
Socialinis darbas, apsauga
Naujienos
Informacija
Nevyriausybinės organizacijos
NVO naujienos
Veiklos ataskaitos
Vietos bendruomenių savivaldos programa
Seniūnaitijos
Seniūnaičiai
Civilinė sauga
Informacija apie potvynius
Mobilizacija
Potvynis
Žemės ūkis
Naujienos
Metų ūkininkai
Žiniasklaida
Turto valdymas
Aktuali informacija
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius Pagėgių savivaldybėje
Tarpinstitucinis bendradarbiavimas
Vyriausybės atstovas
Atstovas seime
Valstybinė kalba
Karjera
Gyventojų priėmimo tvarka
Informacija
Sveikata ir sanitarija
Ataskaitos
Svetainės žemėlapis
Horizontalus meniu
Naujienos, skelbimai
Klausimai-atsakymai
Foto galerija
Svečių knyga
Video galerija
Teisės aktai
Tarybos sprendimai
Mero potvarkiai
Administracijos direktoriaus įsakymai
Mero potvarkiai ir Administracijos direktoriaus įsakymai nuo 2016 m. vasario 1 d.
Taryba, sprendimai
Taryba
Tarybos sprendimai

naujienos
2018-09-21 Skelbimas
2018-09-21 Skelbimas
2018-09-20 Vyko baigiamoji Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos ir Punsko valsčiaus įgyvendinamo projekto konferencija

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka pakvietė įvairių įstaigų bei organizacijų narius, senjorus, jaunimą, kultūros darbuotojus ir šiai veiklai artimų profesijų atstovus dalyvauti bibliotekos drauge su Punsko valsčiumi įgyvendinamo, Europos regioninės plėtros fondo programos Interreg VA Lietuva-Lenkija dalinai finansuojamo projekto Nr. LT-PL-2S-113 „Pagėgių ir Punsko bibliotekų ir kultūros paslaugų patrauklumo skatinimas“ baigiamojoje konferencijoje. 

Daugiau

2018-09-20 Natkiškių bendruomenės veiklos stiprinimas, siekiant skatinti bendruomenės narių iniciatyvas, viešųjų poreikių tenkinimu

Pagėgių savivaldybės Natkiškių kaimo bendruomenė teikė paraišką pagal priemonę 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti. Paraiška „Kaimo bendruomenės materialinės bazės stiprinimas“ pateikta 2018 vasario mėn. 2018-05-14 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-469 „Dėl projektų, kuriems skiriama valstybės parama pagal 2018 metų žemės ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“ mūsų bendruomenei skirta 3000,00 eurų paramos suma. Viso projekto vertė 334,44 eurų.

Daugiau

2018-09-20 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje pristatyta fotomenininkės Lilijos Valatkienės paroda „Žaidimų galerija. Išrinktieji“

Pirmąją Pagėgių krašto tradicinės Pagėgių krašto šventės „Pagėgiai – laiko labirintuose“ dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė pakvietė kraštiečius, miesto svečius bei Punsko valsčiaus (Lenkija), su kuriuo biblioteka įgyvendina Europos regioninės plėtros fondo programos Interreg VA Lietuva-Lenkija dalinai finansuojamą projektą Nr. LT-PL-2S-113 „Pagėgių ir Punsko bibliotekų ir kultūros paslaugų patrauklumo skatinimas“, atstovus į susitikimą su fotomenininke, žurnaliste, redaktore, knygų iliustratore iš Vilniaus Lilija Valatkiene. Šiuo metu Lietuvos dailininkų sąjungos viešųjų ryšių atstove bei laikraščio „Dailėraštis“ redaktore dirbanti kūrėja jau yra surengusi 18 personalinių foto ir mišria technika atliktų kūrybos darbų parodų, o jos kūriniais savo privačias kolekcijas praturtino kolekcininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Škotijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Australijos, Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV). 2015 m. Lilijai Valatkienei suteiktas Lietuvos Meno kūrėjo statusas. Tardama sveikinamąjį žodį, fotomenininkė Lilija Valatkienė savo sukurtą simbolinę „Gerumo plytą“, ant kurios atvaizduotas 200 litų banknote įamžinto Vydūno portretas, įteikė Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui.

Daugiau

2018-09-20 Turizmo sezonas baigiasi, o darbai tik įpusėjo: ženklinami Pagėgių krašto lankytini objektai

Praeitą savaitę Pagėgių savivaldybės administracijoje vyko darbo grupės susirinkimas dėl bendros turistų informavimo sistemos kūrimo Tauragės apskrityje. Siekiant spręsti nukreipiamųjų kelio ženklų, stendų bei nuorodų į lankytinus objektus ir vietoves trūkumą, Pagėgių, Tauragės, Jurbarko ir Šilalės savivaldybės 2017 m. pradėjo įgyvendinti bendrą projektą „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų infrastruktūros plėtra Tauragės regione“.

Daugiau

2018-09-19 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kvietė į tradicinį „Juodojo katino kiemą“

Šurmuliuojant Pagėgių krašto šventei „Pagėgiai – laiko labirintuose“, kurios tema šiais metais buvo „Šimtmečio menų sodas“, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka visus vaikučius bei jų tėvelius laiką linksmai praleisti kvietė „Juodojo katino kieme“, kurį kasmet globoja Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis ir AB Vilkyškių pieninė generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

Daugiau

2018-09-18 Jaunieji futbolininkai varžėsi Ukrainoje


2018 m. rugpjūčio14-18 d. Ternopolio mieste (Ukraina) įvyko tarptautinis jaunimo turnyras, "TERNOPOLIS 2018 m." Į šį turnyrą jau trečius metus yra kviečiama Tauragės rajono rinktinė. Šiais metais buvo rengiamas turnyras U-17 amžiaus vaikinams – 2001 m. gimusiems ir jaunesniems berniukams. Į Tauragės rajono rinktinę pakliuvo ir trys Pagėgių meno ir sporto auklėtiniai - Arijus-Zenonas Lankauskas, Paulius Žvirblis ir Dilonas Rupšys.

Daugiau

2018-09-18 Judumo savaitė

 Pagėgių savivaldybė kaip ir kiekvienais metais prisideda prie Europos judumo savaitės, kuri vyksta  rugsėjo 16-21 dienomis. Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kuris savivaldybių bendradarbiavimo sutarties pagrindu teikia visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas Pagėgių savivaldybės gyventojams, pagal sudarytą planuojamų veiklų sąrašą sudarė planuotų renginių sąrašą, skirtų  Europos judumo savaitei.

Daugiau

2018-09-18 Įvertinti jaunieji dailininkai

Rugsėjo 14 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailės skyriaus mokiniai Benas Mišeikis ir Evelina Grublytė su mokytoja Lina Ambarcumian buvo pakviesti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro į Valdovų rūmus, į konkurso laureatų apdovanojimų renginį. Benas  savo amžiaus grupėje tapo laureatu.

Daugiau

2018-09-18 Pagėgiškių užaugintame Šimtmečio menų sode užderėjo ypatingi vaisiai

Jau tapo tradicija, kad antrąjį rugsėjo savaitgalį, šventiškame šurmulyje paskęsta žalieji Pagėgiai. Šventę pradėjęs lietus nesugadino nei noro švęsti, nei linksmiems būti.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktorė Dainora Butvydienė, pavaduotojas Alvidas Einikis priėmė gausias šventės svečių delegacijas iš miestų partnerių – Ilavos (Lenkija), Sovetsko (Rusijos Federacija), Bad Iburgo (Vokietija). Delegacijoms pasiūlytos ir kitos viešnagės veiklos, tačiau svečiai mielai dalyvavo ir naujosios miesto turgavietės atidaryme, ir šventinį žingsnį diktuojančio šilutiškių orkestro lydimoje itin gausioje šventinėje eisenoje, klausėsi įvairių meno kolektyvų dainų, kartu su miestelėnais džiaugėsi šokėjų iš Pagėgių, Šilalės ir Tauragės trankiu šokiu.

Daugiau

2018-09-17 Lietuvos skautų šimtmečio konferencija

Kviečiame Jus į Lietuvos valstybės ir Lietuvos skautų šimtmečiui skirtą mokslinę konferenciją „Skautybė: vakar, šiandien, rytoj", kurios globėjas – brolis JE LR Prezidentas Valdas Adamkus. Konferencija vyks š. m. spalio 5 d. nuo 9:30 iki 17:30 Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos patalpose, Vilniuje. 

Daugiau

2018-09-17 VAIKŲ MITYBA DARŽELIUOSE IR MOKYKLOSE NUO RUGSĖJO: JOKIŲ UŽKANDŽIŲ IR SALDINTŲ GĖRIMŲ, LEDŲ
2018-09-17 Akcija „Būk saugus visur ir visada“ Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato organizacinės grupės vyriausia specialiste Rima Buinauskienė, 2018 m. rugsėjo 6 d. organizavo akciją „Būk saugus visur ir visada“. Akcija organizuota Vilkyškių Johaneso Bobrovskio Lumpėnų Enzio Jagomasto skyriuje, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje, Pagėgių pradinėje mokykloje ir Piktupėnų pagrindinėje mokykloje. Dalyvavo 1-4 klasių mokiniai ir pradinių klasių pedagogai.

Daugiau

2018-09-17 KAIP TURI ATRODYTI TINKAMA PRADINUKO KUPRINĖ?

Kuprinė – neatsiejamas mokinio atributas. Netaisyklingas jos nešimas bei svorio nekontroliavimas turi įtakos formuojantis netaisyklingai laikysenai.

Kuprinės svoris. Pagal higienos normos reikalavimus, tuščios pradinuko mokyklinės kuprinės svoris turi būti iki 700 g, vyresnių klasių mokinio kuprinė gali sverti iki 1 kg. Tačiau ortopedai sutaria, kad geriau šiek tiek sunkesnė ir ortopedinė kuprinė nei netinkama vaikui. Optimaliausias viso nešulio svoris vaikams yra ne daugiau kaip 10 proc. jų kūno svorio. Kasdieninis sunkesnės kaip 15 proc. savo svorio kuprinės nešiojimas gali tapti nugaros skausmų, rankų tirpimo bei kitų sutrikimų priežastimi.

Daugiau

2018-09-17 Renginys ,,Ėjimas.Teigiama įtaka man“

Š.m. rugsėjo 11 d. apie 30- ties žmonių grupė dalyvavo sveikatingumo renginyje ,,Ėjimas. Teigiama įtaka man.“ Pasivaikščiojimą  miesto gatvėmis organizavo Lietuvai pagražinti draugijos Pagėgių skyrius.

Daugiau

2018-09-10 Papildomas kvietimas teikti paraiškas pagal Pagėgių savivaldybės 2016-2018 m. strateginio veiklos plano 6 programos “NVO, bendruomenių ir SVV rėmimo programa“, 02 uždavinio „Remti SVV plėtrą Pagėgių savivaldybės teritorijoje“

Papildomas kvietimas teikti paraiškas pagal Pagėgių savivaldybės 2016-2018 m. strateginio veiklos plano 6 programos “NVO, bendruomenių ir SVV  rėmimo programa“, 02 uždavinio „Remti SVV plėtrą Pagėgių savivaldybės teritorijoje“ priemonei 06.02.01. ,,Remti SVV plėtrą, siekiant didinti užimtumą Pagėgių savivaldybės teritorijoje“.

Daugiau

2018-09-04 Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Pagėgių savivaldybėje

Vadovaujantis Pagėgių savivaldybės tarybos 2018 m. birželio 28 d. sprendimu Nr. T-103„Dėl Pagėgių savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 29 d. sprendimo Nr. T-107 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" įgyvendinimo Pagėgių savivaldybėje aprašo su priedais patvirtinimo" pakeitimo“ (toliau – Aprašas), skelbiamas kvietimas organizacijoms teikti paraiškas dėl vietos bendruomenės poreikius tenkinančių veiklų įgyvendinimo seniūnijose (Pagėgių, Stoniškių, Vilkyškių, Natkiškių, Lumpėnų), pagal patvirtintas seniūnijose prioritetines vykdytinas ir finansuojamas veiklas.

Daugiau

2018-08-28 Skelbimas
2018-07-05 Informuojame, kad pradedamas rengti Pagėgių savivaldybės dalies (Pagėgių miesto) bendrojo plano koregavimas.

Planavimo pagrindas – Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus  2017 m. sausio 17 d. įsakymas Nr. A1-64  „Dėl Pagėgių savivaldybės dalies (Pagėgių miesto) bendrojo plano koregavimo ir planavimo tikslų nustatymo“.

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas

 

 

 

© Pagėgių savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.