Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-04-06 -
Natkiškiai modernėja, o nepatogumai – laikini

Pagėgių savivaldybės gyvenvietės, kaip ir visur, pamažu modernėja, tampa patogesnės gyventi ir naudotis šiuolaikiniais buities patogumais. Šiuo metu Natkiškiuose ir Piktupėnuose vykdomas vandenvalos projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Pagėgių savivaldybėje (Natkiškiuose, Piktupėnuose)“. Projekto, kurio užsakovas yra UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“, sąmatinė vertė 712.617 eur. Natkiškiečiams šio projekto vykdymas kelia nepatogumų: perkastos gatvės, įvažiavimai į kiemus, iškasti grioviai, netvarkinga aplinka ir kt. Rangovai sako, kad darbai užsitęsė dėl itin nepalankių oro sąlygų, liūčių.


Kaip pasakojo Pagėgių savivaldybės tarybos narys, savivaldybės tarybos sprendimo, susijusio su šiuo projektu iniciatorius, natkiškietis Remigijus Špečkauskas, pokalbiuose su gyventojais nuolat akcentuojamas būsimas rezultatas ir patogumas.

Pasak pagrindinio rangovo UAB „Stamela“, statybos darbų vadovo Kosto Girčiaus, Natkiškių gyvenvietėje bus pagerinta vandens kokybė, nutiesta per 4700 metrų kanalizacijos tinklų įvairių skersmenų vamzdžių ir nutiesta 411 metrų naujo vandentiekio trasų. Jam antrindamas R. Špečkauskas pasakojo, kad seni surūdiję, sovietmečio laikus menantys vamzdžiai nuolat trūkinėdavo, gesdavo. Jų remontas kartais visai dienai kaimą palikdavo be vandens tiekimo. Darbų vadovas pabrėžė, kad kiekvieno gyvenamojo namo prieigose yra atvesti skirstymo lizdai, vadinamieji trišakiai, ir trasą nusikasti iki jų privalės patys gyventojai. „Tai gali atrodyti sunku vienišam senoliui, bet kreipiantis pagalbos į Natkiškiuose vis dar dirbančius statybininkus, galima šią problemą lengvai išspręsti“ – kalbėjo vadovas. Visiems kalbėjusiems antrino ir seniūnė Vilyta Sirtautienė, kuri sakė, kad seniūnija nėra atsisakiusi padėti nei vienam pagalbos prašančiam gyventojui. Seniūnė kviečia gyventojus tolerancijai ir pakantumui, nes projekto įgyvendinimo pabaiga ir objekto pripažinimo tinkamu naudoti terminas numatytas gegužės viduryje. Visi grioviai bus sutvarkyti, sudėtos trinkelės aplink nuotekų valymo įrenginių stotį, perkastos gatvės bus užlygintos ir atstatyta buvusi danga, kur reikia - užvežtas juodžemis ir užsėta žolė. Aplankytoje nuotekų valymo įrenginių stotyje besidarbuojantys vyrai, vadovaujami darbų vykdytojo Giedriaus Odinbergo, linksmai nusiteikę patikino, kad darbai eina į pabaigą.

Tikėkimės, kad sugrįžtantis pavasaris nuneš užmarštin niūrios žiemos išgyvenimus, itin drėgno rudens padarinius, kurie taip pat stabdė minėto projekto darbus ir atneš naują nuotaiką.

Vyriausioji specialistė
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti