Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-06 -
Sostinės Kaziuko mugėje – Pagėgių krašto bendruomenių atstovai

Nušurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė sostinėje buvo paįvairinta ir pagėgiškių dalyvavimu.


Vilkyškių bendruomenės pirmininkė Laura Grodeckienė pasidžiaugė, kad jau ketvirtą kartą neišsigąsta šalčio, tolimos kelionės nepatogumų ir Kaziuko mugėje dalyvauja Vilkyškių ir Kriokiškių bendruomenės atstovai, pristatantys bendruomeninį socialinį verslą ir jo produktus – arbatas, senovines rankų darbo žvakes, įvairius medinius dirbinius, apdorotus lazerio pagalba. Kaip minėjo L. Grodeckienė, ypatingos ekonominės naudos iš tokių renginių ir neverta tikėtis, tačiau daug vertingiau yra būti pamatytiems, save pristatyti, apsikeisti kontaktais, taip didinant žinomumą apie save, apie Pagėgių kraštą.

Pasak Kriokiškių bendruomenės pirmininkės Redos Tamašauskienės, pagėgiškiai dalyvavo dviejose prekybos vietose: Tautinio paveldo produktų prekybos vietoje Gedimino prospekte ir savo kampelį turėjo ir Katedros aikštėje Lietuvos Socialinio verslo atstovų paviljone. Paminėtina, kad terminas Socialinis verslas – dar naujas, tačiau jau pasiteisinęs verslo modelis, kai socialinės problemos sprendžiamos pasitelkus verslo idėją. Kuriami konkurencingi produktai ar paslaugos, o už tai gauto pelno didžioji dalis skiriama vyraujančioms visuomenės bėdoms įveikti. Pasak R. Tamašauskienės, surinktos kuklios lėšos bus skiriamos organizuojant vasaros užimtumą seniūnijos socialiai remtinų šeimų vaikams.

Pasak įspūdžius pateikusių moterų, gautas padėkos laiškas iš asociacijos „Versli Lietuva“ projektų vadovės Živilės Bakšienės, kuris įkvepia naujiems darbams. „Norime labai Jums padėkoti už dalyvavimą, už bendradarbiavimą ir pagalbą vienas kitam mugės metu. Esate kūrybiški, sumanūs, o Jūsų daromas socialinis poveikis įkvepia „nuversti kalnus“!“ – rašoma projektų vadovės laiške.

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė

 

Nuotraukų autoriai – Reda Tamašauskienė ir Vygintas Skaraitis

 


 
Atgal   Spausdinti