Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2021   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2021-03-30  INFORMACIJA DĖL ĮSTAIGOS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS REORGANIZAVIMO

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centras nebetenka savarankiško juridinio asmens statuso ir nuo šios dienos Pagėgių savivaldybės vaiko globos centrui pereina visos reorganizuotos biudžetinės įstaigos Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centro teisės, pareigos ir funkcijos.

Daugiau

2021-03-30  PLANUOJAMA ORGANIZUOTI VŠĮ „ŽALIASIS REGIONAS“ DIREKTORIAUS ATRANKOS KONKURSĄ

Š.m. kovo 29 dieną vykusio viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ visuotinio dalininkų susirinkimo metu, kuriame Tauragės regiono: Jurbarko, Šilalės, Tauragės rajonų bei Pagėgių savivaldybes atstovavo pastarųjų administracijų direktoriai, priimtas sprendimas dėl įstaigos direktoriaus konkurso organizavimo ir patvirtintas direktoriaus pareigybės aprašymas.

Daugiau

2021-03-30  ARTĖJA „ATLIEKŲ KULTŪROS“ EGZAMINAS: ŠIOS NUORODOS PADĖS PASIRUOŠTI

Progų išmokti geriau elgtis su atliekomis nestinga: patarimų siūlo televizijos laidos, naujienų portalai, socialiniai tinklai, netgi pakuočių etiketės bei užrašai ant konteinerių. Ir kaip sekasi? Galimybė pasitikrinti - jau greitai. Balandžio 29 dieną vyks antrasis „Atliekų kultūros“ egzaminas. 

Tikslas - ne varžytuvės 

Beveik prieš metus pirmąsyk surengtas „Atliekų kultūros“ egzaminas sutraukė apie 10 tūkst. įvairaus amžiaus dalyvių. 

Daugiau

2021-03-30  PRAĖJUSIŲ METŲ KONKURSO „ŽEMĖ – MŪSŲ VISŲ NAMAI“ INKILAI JAU LAUKIA ŠEIMININKŲ

Pernai Žemės dienos proga buvo paskelbtas konkursas „Žemė – mūsų visų namai“, kurios metu vyresniojo amžiaus ugdytiniai kūrė video klipus Žemės dienos tema, darželio auklėtiniai ir jaunesnieji mokiniai gamino medinius inkilus. Pavasarį šie inkilai turėjo būti įkelti į medžius Pagėgių savivaldybės teritorijoje, tačiau dėl šalyje paskelbto visuotino karantino, tai buvo atidėta iki kitų metu.

Šiemet dėl šalyje tebesitęsiančio visuotino karantino, Žemės dienos proga, visi inkilai buvo išdalinti seniūnijų seniūnams, kurie kartu su seniūnijų vietos bendruomenėmis įkėlė inkilus į medžius.

Daugiau

2021-03-29  DARBDAVIŲ, ATRINKTŲ VYKDYTI 2021 M. UŽIMTUMO DIDINIMO PROGRAMĄ, SĄRAŠAS

Vadovaujantis Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. vasario 15 d. įsakymu Nr. A1- 156 ,,Dėl Pagėgių savivaldybės užimtumo didinimo programos įgyvendinimo ir darbdavių atrankos organizavimo tvarkos aprašo ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ š.m. kovo 25 d. sudarytas darbdavių, atrinktų vykdyti 2021 m. užimtumo didinimo programą, sąrašas:

Daugiau

2021-03-23  ATVYKSTANTYS DIRBTI SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAI LAUKIAMI PAGĖGIUOSE

Kovo 25 d. Pagėgių savivaldybės taryba posėdžio metu svarstys ambicingą gydytojų skatinimo Pagėgių savivaldybės VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ programą, kurios tikslas - nustatyti skatinimo priemonių skyrimo naujai atvykstantiems dirbti trūkstamos specialybės gydytojams į ASPĮ (ASPĮ - asmens sveikatos priežiūros įstaiga) tvarką, siekiant skatinti atvykti dirbti tam, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir prieinamas asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas Pagėgių savivaldybės gyventojams. 

Tarybos nariai svarstys sprendimą, kuriame nustatys skatinimo priemones ir jų taikymo galimybes, dokumentų pateikimo ir finansavimo tvarką bei programos įgyvendinimo eigą.

Daugiau

2021-03-22  TAURAGĖS REGIONE ĮSIBĖGĖJA INSTITUCINĖS GLOBOS PERTVARKOS ANTRASIS ETAPAS

2020 metų gegužės mėnesį startavo Institucinės globos pertvarkos antrasis etapas – pradėtas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“. Jį kartu su atrinktais partneriais įgyvendina Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM), finansuoja Europos socialinio fondo agentūra. Projekto tikslas – teikiant bendruomenines paslaugas intelekto ir psichikos negalią turintiems asmenims didinti jų savarankiškumą ir taip įgalinti gyventi bendruomenėje.

Daugiau

2021-03-19  TAURAGĖS REGIONO PLĖTROS TARYBA ĮREGISTRUOTA JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRE IR OFICIALIAI PRADEDA VEIKLĄ

Praėjusių metų vasarą priimti Regioninės plėtros įstatymo pakeitimai numatė naujų regioninio lygmens kompetencijas turinčių subjektų – regionų plėtros tarybų – įsteigimą, kurios turi tapti pagrindu užtikrinant efektyvią regioninės politikos sistemą. Įgyvendinant regioninės plėtros įstatymo nuostatas, š.m. kovo 8 d. įsteigta ir juridinių asmenų registre įregistruota Tauragės regiono plėtros taryba (kodas – 305710199, teisinė forma – regiono plėtros taryba).

Pagrindiniai Tauragės regiono plėtros tarybos veiklos tikslai – planuoti, koordinuoti nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimą Tauragės regione, skatinti socialinę, ekonominę Tauragės regiono plėtrą, socialinių ir ekonominių skirtumų tarp Tauragės regiono ir kitų regionų bei regiono viduje mažinimą, savivaldybių bendradarbiavimą.

Daugiau

2021-03-17  PROFILAKTINIŲ TYRIMŲ DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) ORGANIZAVIMAS (informacija papildyta)

Pagėgių savivaldybės administracija informuoja, kad Pagėgių mobiliajame COVID-19 tyrimų punkte yra galimybė profilaktiškai pasitikrinti nuo COVID-19 ligos greitaisiais antigenų testais.

Daugiau

2021-03-17  ĮVYKO PROJEKTO „ELEKTRONINĖ DEMOKRATIJA − SĄLYGA EFEKTYVIAM PAGĖGIŲ IR SOVETSKO VIETOS VALDŽIOS INSTITUCIJŲ IR PILIEČIŲ DIALOGUI“ PIRMASIS NUOTOLINIS SUSITIKIMAS SU PROJEKTO PARTNERIAIS

Š.m. kovo 17 dieną vyko projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ susitikimas su projekto partneriais – Sovetsko miesto administracijos atstovais. Dėl šalyje įvesto karantino ir galiojančių ribojimų susitikimas vyko nuotoliniu būdu.

Daugiau

2021-03-16  ĮVYKO NUOTOLINIS PROJEKTO „LT – PL BENDRADARBIAVIMO STIPRINIMAS KRIZIŲ VALDYMO IR SAUGUMO SRITYSE“ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

Kovo 16 d. įvyko nuotolinis projekto „LT – PL bendradarbiavimo stiprinimas krizių valdymo ir saugumo srityse“, Nr. LT-PL-5R-348, partnerių susitikimas. Susitikimo metu projekto vadovas Piotr Citko aptarė bendrą projekto įgyvendinimo eigą, preliminarias susitikimų datas bei esminius projekto eigos ir biudžeto keitimo klausimus, kuriuos planuoja artimiausiu metu aptarti su Jungtinio techninio sekretoriato darbuotojais. Projekto koordinatorė Ilona Drukteinienė informavo apie jau atliktus parengiamuosius darbus, įvykdytus pirkimus ir sutaupytas lėšas, kurias planuojama perskirstyti į kitas biudžeto eilutes.

Daugiau

2021-03-16  2021 M. 10 SAVAITĖS DUOMENYS APIE REGISTRUOTUS GRIPO IR ŪMINIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ ATVEJUS
2021-03-15  INFORMACIJA DĖL AUTOBUSŲ EISMO ATNAUJINIMO

Informuojame, kad nuo 2021 m. kovo 18 d. atnaujinamas autobusų eismas UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanijos maršrutu M-956 Vilnius-Šilutė per Kauną, Jurbarką (išvykimas iš Vilniaus 7.00 val., iš Šilutės 14.20 val.).

Daugiau

2021-03-11  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas
2021-03-11  LR Seimo nario Ričardo Juškos sveikinimas

Daugiau

2021-03-10  MERO SVEIKINIMAS

Daugiau

2021-03-10  MERO PAVADUOTOJO SVEIKINIMAS

Daugiau

2021-03-10  Naujakuriams įteiktos Lietuvos Respublikos vėliavos

Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Pagėgių savivaldybės naujakuriams įteiktos Lietuvos Respublikos vėliavos. Lietuvos Respublikos vėliava taip pat įteikta pagėgiškei Irenai Jurkūnienei už iniciatyvumą ir bendradarbiavimą garsinant Pagėgių kraštą.

Idėja dovanoti vėliavas naujakuriams kilo Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui. Meras džiaugiasi, kad savivaldybėje kuriasi naujos šeimos, tarp kurių yra ir grįžusių iš užsienio.

Daugiau

2021-03-10  PAVASARIO POTVYNIO HIDROLOGINĖ INFORMACIJA (atnaujinta kovo 10 d.)
2021-03-09  Pasveikinta Lumpėnų seniūnijos 90-metė

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė garbaus 90-mečio proga sveikino Lumpėnų seniūnijos gyventoją Marijoną Žambauskienę.

Savivaldybės meras Marijonai Žambauskienei jubiliejaus proga linkėjo sveikatos, gražių dienų artimųjų apsuptyje, aplinkinių meilės, pagarbos ir Dievo palaimos.

Daugiau

2021-03-09  2021 M. 9 SAVAITĖS DUOMENYS APIE REGISTRUOTUS GRIPO IR ŪMINIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ ATVEJUS
2021-03-09  Artėjant Kovo 11-ai Pagėgių miestas papuoštas naujomis trispalvėmis

Pagėgių seniūnijos darbuotojų iniciatyva Pagėgių miestas papuoštas naujomis trispalvėmis. Seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius teigia, kad trispalves pasiuvo Pagėgių neįgaliųjų draugija, o seniūnijos darbuotojai pagamino vėliavų laikiklius.

Daugiau nuotraukų Pagėgių savivaldybės Facebook paskyroje.

Daugiau

2021-03-05  Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus kreipimasis į savivaldybės gyventojus

Mieli Pagėgių savivaldybės gyventojai,

Kreipiuosi į Jus norėdamas priminti, kad jau yra prasidėjęs 65-erių metų ir vyresnių Pagėgių savivaldybės gyventojų vakcinavimas nuo koronaviruso infekcijos.

Skiepai yra viena iš galimybių įgyti imunitetą, skiepydamiesi saugome ne tik save, bet ir kitus.

Tam, kad kuo greičiau suvaldytume pandemiją ir grįžtume į mums įprastą gyvenimą, raginu jus skiepytis. Jeigu turėčiau galimybę, neabejotinai pasiskiepyčiau, tad laukiu savo eilės.

Daugiau

2021-03-05  INFORMACIJA ŠEIMOMS, AUGINANČIOMS VAIKUS SU SUNKIA NEGALIA

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras 2019 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A1-365 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtino Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio  saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašą (aprašas paskelbtas viešai teisės aktų registre), kuriuo nustatyta tvarka dėl būsto ir gyvenamosios aplinkos pritaikymo vaikams su sunkia negalia.

Daugiau

2021-03-05  INFORMACIJA DĖL ŠEIMOS KORTELĖS ŠEIMYNOMS

Teisė naudotis šeimos kortelės privilegijomis suteikiama ir šeimynoms.

Daugiau, spauskite čia.

Daugiau

2021-03-04  ĮSAKYMAS „DĖL VALSTYBINĖS KALBOS MOKĖJIMO KVALIFIKAVIMO KOMISIJOS TVIRTINIMO IR BAZINĖS MOKYKLOS, KURIOJE DIRBS ŠI KOMISIJA, SKYRIMO“
2021-03-03  PRADEDAMAS VYKDYTI PROJEKTAS „LT–PL BENDRADARBIAVIMO STIPRINIMAS KRIZIŲ VALDYMO IR SAUGUMO SRITYSE“

Pagėgių savivaldybės administracija kartu su Dobrzyniewo Duże valsčiumi (Lenkija) įgyvendina projektą „LT – PL bendradarbiavimo stiprinimas krizių valdymo ir saugumo srityse“, Nr. LT-PL-5R-348, kurio sutartis su LR Vidaus reikalų ministerija buvo pasirašyta 2021 m. vasario 4 d. Projekto paramos gavėjas ir pagrindinis projekto vedantysis partneris (leader partner)– Dobrzyniewo Duże valsčius, projekto partneris – Pagėgių savivaldybės administracija.

Daugiau

2021-03-03  ĮVYKO PROJEKTO „ELEKTRONINĖ DEMOKRATIJA − SĄLYGA EFEKTYVIAM PAGĖGIŲ IR SOVETSKO VIETOS VALDŽIOS INSTITUCIJŲ IR PILIEČIŲ DIALOGUI“ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS PASITARIMAS


Š.m. kovo 3  dieną vykusiame nuotoliniame projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ administravimo grupės pasitarime aptartos įvykdytos veiklos, numatyti artimiausi darbai bei su kokiais iššūkiais susiduriama dėl šalyje įvesto karantino.

Daugiau

2021-03-03  2021 M. 8 SAVAITĖS DUOMENYS APIE REGISTRUOTUS GRIPO IR ŪMINIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ ATVEJUS
2021-03-02  Skelbimas

Daugiau

2021-03-01  Išvykimo krepšyje turi būti tai, kas padėtų išgyventi ekstremaliosios situacijos metu

Kovo-1-ąją minima Tarptautinė civilinės saugos diena. Jos metu atkreipiamas visuomenės dėmesys į pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svarbą. Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ta proga pasirūpino supažindinti su išvykimo krepšiu, dar kitaip – išgyvenimo kuprine. Joje – būtiniausi reikmenys, kurių gali prireikti ekstremaliosios situacijos atveju, jeigu skubiai tektų evakuotis ir palikti namus.

Daugiau

2021-03-01  DĖL AUTOBUSŲ MARŠRUTO DALINIO ATNAUJINIMO

Nuo 2021 m. kovo 2 d. antradieniais (darbo dienomis) dalinai atnaujinamas vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutas Pagėgiai – Lumpėnai – Vilkyškiai – Žukai ir Žukai – Vilkyškiai – Lumpėnai – Pagėgiai. Eismas šiuo maršrutu bus vykdomas nuo kovo 2 d. iki atskiro nutarimo.

Maršrutas atnaujinamas laikantis visų LR Sveikatos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, numatytų reikalavimų ir rekomendacijų.

Daugiau

2021-03-01  PRANEŠIMAS APIE VISUOMENEI SVARBAUS STATINIO NUMATOMĄ PROJEKTAVIMĄ
2021-03-01  Kontrolės komiteto posėdis
Pagėgių savivaldybės tarybos  Kontrolės komiteto posėdis vyks 2021 m. kovo 4 d. 14 val. Posėdis vyks nuotoliniu būdu per Zoom programą.

Daugiau

2021-03-01  NUO VASARIO 22 D. PRASIDĖJO 65 M. IR VYRESNIŲ PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJŲ VAKCINAVIMAS NUO COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS)

Informuojame, kad pagal asmens sveikatos priežiūros įstaigų pateiktus sąrašus, pirmiausia bus skiepijami 80 metų ir vyresni Pagėgių savivaldybės gyventojai, pabaigus skiepyti šią grupę, prioritetinė grupė bus skiepijama žemėjančia tvarka pagal gyventojų amžių, t.y. 75-79 metų amžiaus, 70 metų amžiaus ir vyresni, 65 metų amžiaus ir vyresni.

Dėl skiepijimo laiko su kiekvienu sąraše esančiu asmeniu susisieks VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ atstovas. 

Visi 65+ amžiaus grupės asmenys, norintys pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos, tačiau nesikreipę į savo šeimos gydytoją, gali kreiptis į VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“. Numeris pasiteiravimui: 8-441-57238. 

Daugiau

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     

Prisijungimas gyventojams