Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-05-11 -
,,Gražiausias žiedas – mama“


Tau, mamyte, ryto saulė
Uždega šviesas anksti.
Vos prašvitus, laša saujon
Saulės spinduliai karšti.
Tau, mamyte, pievų gėlę
Vėjas glosto sparneliu.

Čiulba rytą vyturėliai
Virš miškų, laukų žalių...
Tau, mamyte, skamba gojai,
Mirga pievų žaluma.
Tau kas rytą aš dainuoju:
-Būk laiminga, būk linksma.

 Tokiais žodžiais šiandien į susirinkusias mamas, močiutes kreipėsi 3 klasės mokinė Gabija. Gegužės 4 dieną Stoniškių seniūnijos kultūros namuose visi žodžiai, skambančios dainos, eilės, melodijos ir šokiai buvo skirtos mamoms. Gausiai susirinkusias mamytes sveikino patys mažiausieji – Šilgalių daugiafunkcinio centro  darželinukai, kuriuos paruošė auklėtojos Goda Ališkevičiūtė ir Simona Gedgaudaitė.


 Dažnai mes nerandame žodžių ir nemokame pasakyti mamai, kaip ją mylime. Nesugebame gražiai padėkoti už jos meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą. Nepaklausiame mamos, kaip ji jaučiasi, ko liūdi. Bet šiandien mergaičių ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojo Vyganto Jurkutaičio, paklausė mamų dainos žodžiais ,,Mama, kaip tu laikais“.

O patys mažiausi mūsų mokyklos priešmokyklinukai pasveikino mamas nuotaikingu vabaliukų šokiu. Mokinius paruošė PUG mokytoja Sandra Ališkevičienė.

Šiandien visi žiedai skiriami mamoms. O kokie žiedai be boružėlių? Pačius gražiausius žodžius, skaisčiausius gėlių žiedus, nuoširdžiausius linkėjimus savo mamoms atsinešė 2 klasės mokiniai, atlikdami šokį ,,Boružėlė septintaškė“. Mokinius paruošė mokytoja Dalia Alkimavičienė.

Visoms mamytėms savo dainą ,,Aje žū žū“ skyrė 1 klasės mokinė Urtė Kalnaitytė kartu su muzikos mokytoju Vygantu Jurkutaičiu.

Nuotaikingą šokį pagal dainą ,,I‘m a Gummy Bear“ atliko mūsų mokyklos ketvirtokai, vadovaujami mokytojos Rūtos Jankevičienės.

Scenoje visas mamas nustebino 1-3 klasių mokiniai, iškraustę mamų spintas ir atsinešę jų sukneles. Mokinius šokiui ,,Mamos suknelė“ paruošė mokytojos Vida Gečienė ir Edita.

Mamas sveikino ne tik vaikai, bet ir klebonas Kazys Žutautas, muzikinius kūrinius skyrė mokytojas Vygantas Jurkutaitis ir Antanas Pužasbei svečias Nerijus Ginietis.

Renginio pabaigą vainikavo bendra visų mokinių daina „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, po kurios vaikai skubėjo pas savo mamas – jas apkabinti, pabučiuoti, įteikti gėlės žiedą ar savo pačių paruoštą dovanėlę.

Mokyklos direktorė padėkojo visiems renginio dalyviams, mokytojams ir svečiams, nuoširdžiai palinkėjo visoms mamoms, močiutėms prasmingos šventės savo namuose.

Be galo norisi ištarti: „Mielosios mūsų mamytės, dėkojame Jums už visada atviras rankas, kai reikia apkabinti, už Jūsų jėgą ir meilę, kuri veda per gyvenimą ir duoda sparnus skristi. Dar kartą sveikiname Jus su gražiausia pavasario švente. Švytėkite, šypsokitės ir žydėkite kaip ryškiausios pavasario gėlės ne tik Motinos dieną, bet ir kiekvieną eilinę darbo dieną“.

 

                                                                                       Lietuvių kalbos mokytoja Rasa Klymantienė

 

 
Atgal   Spausdinti