Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-23 -
Pagėgių savivaldybėje rengiama pilotinio projekto „Tauragė+“ strategija

Spalio 21 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir kiti suinteresuoti asmenys dalyvavo susitikime su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) ekspertu Gediminu Česoniu, kuris padeda rengti „Tauragė+“ pilotinio projekto strategiją. „Tauragė +“ yra Tauragės apskrities pilotinis projektas, kuriuo siekiama įgyvendinti Lietuvos regioninės politikos tikslą, sudaryti orias, aktyvias, saugias, sveikas ir patrauklias gyvenimo ir darbo prielaidas regione. Kadangi Pagėgių savivaldybė yra Tauragės apskrities sudėtyje, įgyvendinant šį projektą yra svarbus ir Pagėgių savivaldybės indėlis.


Susitikimo metu buvo kalbama apie investicinio patrauklumo didinimą ir verslo plėtros skatinimą Pagėgių savivaldybėje, vyko diskusija, kaip užtikrinti kokybišką viešųjų paslaugų teikimą, kaip padidinti savivaldybės, kaip darbo ir gyvenamosios vietos, patrauklumą, kaip pritaikyti nenaudojamus viešuosius pastatus bendruomeninių ir socialinių paslaugų  plėtrai, pristatyta vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo mažuose miesteliuose ir kaimuose sistemų sukūrimo idėja ir turizmo plėtojimui svarbios infrastruktūros sukūrimo vizijos, aptartas tvaraus judumo skatinimas bei kiti aktualūs Pagėgių savivaldybei klausimai. Visa susitikimo metu aptarta informacija bus analizuojama ir įtraukta į projekto strategiją.

Kitas susitikimas planuojamas š.m. lapkričio mėnesį. Į susitikimus yra kviečiami savivaldybių institucijų atstovai, socialiniai partneriai, bendruomenių atstovai ir visi, kurie nėra abejingi Tauragės regiono savivaldybių plėtrai. 

 

  

  

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti