Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-22 -
Aptarti Pagėgių savivaldybėje įgyvendinamo projekto „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ darbai

Lapkričio 15 d. Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vykusiame susitikime su VšĮ „Lietuvos regioninių tyrimų institutas“ projektų ekspertėmis dėl paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo funkcijų atlikimo procedūrų optimizavimo ir automatizavimo Pagėgių savivaldybės administracijoje  kalbėjosi savivaldybėje įgyvendinamo projekto „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ vadovė Loreta Razutienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė (mentorė) ir projekto koordinatorė Dalia Šėperienė, Pagėgių savivaldybės Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vedėja.


Pagėgių savivaldybės administracija kartu su Tauragės, Jurbarko ir Šilalės savivaldybių administracijomis, siekdama pagerinti asmenų aptarnavimo kokybę ir didinti teikiamų paslaugų prieinamumą visuomenei diegiant vieno langelio principą, užtikrinant paslaugų kokybės monitoringą ir taikant kokybės vadybos metodų principus Tauragės regiono savivaldybių administracijų veikloje, įgyvendina projektą Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-71-0001 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“, pateiktą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“, dalinai finansuojamą Europos Socialinio fondo, nacionalinio biudžeto ir savivaldybių lėšomis.

Projekto nauda ir rezultatai tenka visoms keturioms Tauragės regiono savivaldybėms ir nukreipti į tikslinę grupę – visuomenę.

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti