Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-05 -
Pagėgiuose paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena

Gruodžio 3 d. Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugija kvietė į renginį, skirtą „Žmonių su negalia dienai paminėti“, į kurį rinkosi neįgaliųjų bendruomenė, jos bičiuliai, svečiai.


11.00 val. buvo aukojamos Šv. Mišios Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčioje. Po Šv. Mišių Pagėgių savivaldybės kultūros centro fojė renginio dalyviai šnekučiavosi prie kavos ar arbatos puodelio. Iškilmingo minėjimo metu Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos pirmininkė Loreta Stašinskienė pasveikino susirinkusius į renginį, padėkojo už glaudų bendradarbiavimą savivaldybės institucijoms, pasidžiaugė nuveiktais darbais, įteikė atminimo dovanėles Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos padalinių vadovams. Renginį puošė savivaldybės neįgaliųjų draugijos sukurta poetinė kompozicija ,,Tikėkime gyvenimu“ (vadovė Bernarda Ežerskienė) ir vokalinio ansamblio ,,Rambynas“ (vadovė Virginija Bubelienė) pasirodymai, o grupė „Dvyniai“ (Tomas ir Romas Matevičiai) dovanojo šventinį koncertą. Renginio metu veikė Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos amatų būrelio darbų paroda-pardavimas.

Renginyje taip pat dalyvavo ir neįgaliųjų bendruomenę sveikino bei saldžias dovanas įteikė Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, savivaldybės seniūnijų seniūnai, kitų savivaldybės įstaigų vadovai ir svečiai. Pasidžiaugta draugijos narių vienybe, bendryste, šiltu bendravimu ir pagalba vienas kitam.

Neįgaliųjų žmonių diena minima nuo 1983 metų, kai buvo pradėta aktyviai supažindinti plačiąją visuomenę su neįgaliųjų žmonių problemomis ir kovoti už tai, kad tokiems žmonėms būtų suteiktos vienodos teisės bei sudarytos sąlygos pritapti visuomenėje. 1992 m. Jungtinių Tautų Organizacija gruodžio 3-iąją paskelbė Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena, kurios metu organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

 

  

  

  

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti