Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2021   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2021-01-29  Dėl karantino pratęsimo

Daugiau

2021-01-29  ĮGYVENDINAMAS PROJEKTAS „FUNKCINĖS ZONOS TAURAGĖ+ PLĖTROS STRATEGIJOS PIRMAEILIŲ VEIKSMŲ ĮGYVENDINIMAS“

 

2020 m. gruodžio 30 d. pasirašyta projekto „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ Nr. J08-CPVA-V-02-0001 finansavimo sutartis. Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4, 7, 8 ir 10 prioritetų jungtinę priemonę Nr. J08-CPVA-V „Funkcinių zonų vystymas“.

Projekto tikslas – paskatinti savivaldybių bendradarbiavimu grįstą kompleksinį funkcinių zonų vystymą.

Daugiau

2021-01-28  Informacija dėl Pagėgių savivaldybės tarybos nario Kęsto Komskio įgaliojimų netekimo procedūros pradėjimo

2021 m. sausio 28 dienos Pagėgių savivaldybės tarybos posėdyje Pagėgių savivaldybės tarybos narių dauguma Savivaldybės tarybai įteikė teikimą dėl  Pagėgių savivaldybės tarybos nario Kęsto Komskio įgaliojimų netekimo procedūros pradėjimo.

Teikime rašoma, kad Pagėgių savivaldybės tarybos narių dauguma įsitikinusi, kad Pagėgių savivaldybės tarybos narys Kęstas Komskis savo veiksmais ne vieną kartą pažeidė Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatas, todėl būtina objektyviai ir išsamiai ištirti ir įvertinti, ar Pagėgių savivaldybės tarybos narys nesulaužė duotos priesaikos ir siūlo Pagėgių savivaldybės tarybai pradėti Pagėgių savivaldybės tarybos nario Kęsto Komskio įgaliojimų netekimo procedūrą dėl jo priesaikos sulaužymo bei nevykdomų jam Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje ir Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymų nustatytų įgaliojimų.

Daugiau

2021-01-28  Įvyko nuotolinis Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 23-iasis posėdis

2021 m. sausio 28 d. įvyko nuotolinis Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 23-iasis posėdis. Posėdžio įrašas čia.

Daugiau

2021-01-28  Finansinių sunkumų dėl COVID-19 patyrę individualią veiklą vykdantys gyventojai jau gali kreiptis dėl VMI pagalbos priemonių

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad gyventojai, vykdantys individualią veiklą, kuri nebuvo įtraukta į apribotų veiklų EVRK sąrašą, tačiau patyrę finansinių sunkumų dėl COVID-19, jau gali kreiptis į VMI dėl mokestinės pagalbos priemonių taikymo. Prašymus pateikti galima per Mano VMI (Paslaugos à Užsakyti paslaugą à Kitos paslaugos à Prašymo įtraukti į sąrašą patyrus finansinių sunkumų dėl COVID-19 pildymas). Patenkinus prašymą, pagalbos priemonės bus taikomos nuo sausio 1 d.

Daugiau

2021-01-28  Bendrovė „Ecoservice Klaipėda“ prašo gyventojų kantrybės: atliekos surenkamos, tačiau darbai vyksta lėčiau

Bendrovė praneša, kad tęsiantis intensyviam pastarųjų parų snygiui atliekos surenkamos, tačiau darbai gali vykti lėčiau nei pagal įprastą tvarką ir atliekos išvežtos vėliau nei numatyta grafikuose. Atliekų išvežimą iš bendro naudojimo konteinerių apsunkina ledu ir sniegu padengti kiemai ir įvažiavimai į juos. Pasiekti konteinerių aikšteles sudėtinga ir dėl kiemuose  paliktų automobilių. Dalyje regionų dėl sunkiai pravažiuojamų  kelių, jie yra padengti suvažinėtu sniegu kuris virsta ledu ir užvirtusių medžių šiukšliavežės negali pasiekti individualių valdų, atokesnių kaimų bei sodybų konteinerių.

Daugiau

2021-01-27  TĘSIAMAS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO KREPŠELIO FINANSAVIMAS

Siekiant sudaryti geresnes sąlygas mokyklinio amžiaus vaikų užimtumui, gebėjimų plėtotei, jų įtraukimui į prasmingas veiklas nuo 2021 m. vasario 1 d.  Pagėgių savivaldybėje tęsiamas neformaliojo  vaikų švietimo programų (toliau – NVŠ programos) finansavimas Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. NVŠ lėšų suma vienam programoje dalyvaujančiam vaikui – 15 eurų per mėnesį.

Daugiau

2021-01-27  INFORMACIJA DĖL BUVUSIOS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO DIREKTORĖS VEIKSMŲ

Informuojame, kad buvusi Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė Nijolė Kovaliova 2020 m. rugsėjo 11 d. su advokatų bendrijos „iLAW“ advokatu sudarė atstovavimo sutartį ir minėtai advokatų bendrijai per keletą mėnesių (2020 m. rugsėjo – gruodžio mėn.) už suteiktas teisines paslaugas sumokėjo 7078,14 Eur.

Pažymėtina, kad Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centras yra biudžetinė įstaiga, kuriai savivaldybės biudžeto lėšas skiria Savivaldybės taryba, o ji yra savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija.

Buvusi Socialinių paslaugų centro direktorė N. Kovaliova, prieštaraudama Pagėgių savivaldybės tarybos 2020 m. rugpjūčio 27 d. sprendimui Nr. T-159 „Dėl sutikimo reorganizuoti Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centrą“ ir Pagėgių savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 5 d. sprendimui Nr. T-208 „Dėl Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro reorganizavimo“, Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gruodžio 8 d. įsakymui Nr. A1-1114 „Dėl patalpų perdavimo neatlygintinai valdyti ir naudoti pagal panaudos sutartį Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centrui“, šiuos tarybos sprendimus ir direktoriaus įsakymą apskundė Regionų apygardos administracinio teismo Klaipėdos rūmams.

Daugiau

2021-01-27  Skelbimas

Koordinacinis centras "Gilė" šiemet įgyvendina projektą "Inkliuzinio ugdymo mokymai specialistams ir tėvams, auginantiems vaikus, turinčius raidos sutrikimų". Projekto tikslas - inkliuzinio ugdymo mokymų pagalba palengvinti specialistų ir tėvų bendradarbiavimą, siekiant vaikų, turinčių raidos sutrikimų, visaverčio dalyvavimo ugdymo procese.

Daugiau

2021-01-26  Skelbiamas konkursas į Tauragės regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigas

Tauragės regiono plėtros tarybos administracijos direktorius (toliau – Administracijos direktorius) yra vienasmenis regiono plėtros tarybos valdymo organas – regiono plėtros tarybos vadovas, atskaitingas Tauragės regiono plėtros tarybos kolegijai ir visuotiniam dalyvių susirinkimui. Administracijos direktorius priimamas pagal terminuotą darbo sutartį kadencijai, kuri prasideda nuo jo priėmimo į pareigas dienos ir baigiasi, kai kolegija, sudaryta po savivaldybių tarybų ir merų rinkimų iš naujai kadencijai išrinktų savivaldybių tarybų narių ir merų, susirenka į pirmąjį kolegijos posėdį. Kai steigiama regiono plėtros taryba, administracijos direktoriaus kadencija prasideda nuo regiono plėtros tarybos įregistravimo Juridinių asmenų registre. Tas pats asmuo tos pačios regiono plėtros tarybos administracijos direktoriumi gali būti skiriamas ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.

Daugiau

2021-01-22  Tarybos posėdis

2021 m. sausio 28 d., 12.00 val., vyks nuotolinis Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 23-asis posėdis.

Daugiau

2021-01-22  Vyksta pasirengimas 65 metų ir vyresnių Pagėgių savivaldybės gyventojų vakcinavimui nuo COVID-19 ligos (papildyta)

Pagėgių savivaldybė intensyviai ruošiasi kitam vakcinacijos nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) etapui, kurio metu bus pradedami skiepyti vyresnio amžiaus Pagėgių savivaldybės gyventojai.

Daugiau

2021-01-22  VMI: pasinaudoti kompensacinio PVM tarifo lengvata gali daugiau smulkiųjų ūkių

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. daugiau ūkininkų, kurie nėra pridėtinės vertės mokesčio (toliau – PVM) mokėtojai, iš žemės ūkio produkcijos supirkėjų galės gauti 6 proc. kompensacinį priedą nuo parduotos produkcijos ar suteiktų paslaugų kainos. Nuo šiol lengvata galės pasinaudoti smulkieji ūkininkai, kurių registruotas žemės plotas neviršija 20 hektarų ir Mokesčių inspekcijoje įsiregistravę kompensacinio PVM gavėjais.

Daugiau

2021-01-22  VMI asmeniškai informuos įmones pirmą kartą įtrauktas į nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog 34 tūkst. naujų įmonių, įtrauktų į 2021 m. nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą, artimiausiu metu sulauks asmeninio mokesčių administratoriaus laiško apie joms taikomas mokestines pagalbos priemones mokesčių nepriemokoms nuo 2021 m. sausio 1 d. iki balandžio 30 d. Į šį sąrašą patekę verslininkai iki balandžio 30 d. ir du mėnesius po to yra atleisti nuo delspinigių, jiems nebus pradėti išieškojimo veiksmai, o kreiptis dėl mokestinės paskolos sutarties (MPS) be palūkanų jie galės iki balandžio 30 d.

Daugiau

2021-01-22  Dėl transporto priemonės paskyrimo užtikrinant COVID – 19 ligos plitimo stabdymą

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 4 d. sprendimu Nr. V-2811 „Dėl COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) sergančių asmenų pervežimo“, kuris įsigaliojo 2020 m. gruodžio 7 d., Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis pavedė užtikrinti asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kurie išrašomi iš stacionarinių asmens sveikatos priežiūros įstaigų (toliau - ASPĮ) tęsti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) gydymo ambulatoriškai, transportavimą į šių asmenų namus ar kitą gyvenamąją vietą, jeigu tokie asmenys neturi galimybės grįžti nuosavu ar artimųjų transportu.

Daugiau

2021-01-22  Pagėgių savivaldybės vadovų spaudos konferencija

Š.m. sausio 21 dieną 16.00 valandą vyko nuotolinė Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus ir mero pavaduotojo Edgaro Kuturio spaudos konferencija. Spaudos konferencijos įrašas čia.

Daugiau

2021-01-20  Pradedamas vykdyti projektas „Bendruomeninių apgyvendinimo ir užimtumo paslaugų asmenims su proto ir (arba) psichikos negalia plėtra Tauragės regione, Pagėgių savivaldybėje“

Pagėgių savivaldybės administracija 2020 m. gruodžio 15 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.1.1-CPVA-V-427-12-0004 „Bendruomeninių apgyvendinimo ir užimtumo paslaugų asmenims su proto ir (arba) psichikos negalia plėtra Tauragės regione, Pagėgių savivaldybėje“ sutartį. Projekto vertė – 386.877,82 Eur. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektą administruoja Pagėgių savivaldybės administracija.

Daugiau

2021-01-18  UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ susiduria su naujais finansiniais sunkumais

UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ šiuo metu susiduria su naujais finansiniais sunkumais. Apie bendrovę užklupusias senas skolas Pagėgių savivaldybės vadovus informavo UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas, Vytautas Stanišauskas.

UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ 2007–2013 metais vykdė projektą „Nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Pagėgių savivaldybėje (Vilkyškiuose, Šilgaliuose)“. Tuo metu bendrovei vadovavo Bronius Vaitkus, o šio projekto vadovas buvo Laurynas Pocius. Kadangi UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ praleido stebėsenos (rezultato) rodiklių įgyvendinimo terminą ir laiku neįvykdė numatytų projekto veiklų (konkrečiai, iki nurodytos datos, 2016 m. gruodžio 31 d., nepasiekė projekto finansavimo administravimo sutartyje nustatyto rodiklio, t.y. iki šios datos prie pagal projektą pastatytų nuotekų tinklų prisijungė 483, o ne 569 gyventojus, kaip buvo numatyta), todėl pažeidė projekto finansavimo ir administravimo sutartį ir Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA) privalėjo sumokėti 180 577,18 Eur skolą dėl nepasiektų projekto stebėsenos rodiklių. Skola nebuvo sumokėta, todėl šiuo metu dar auga delspiningiai.

Daugiau

2021-01-18  Kvietimas į nuotolinę spaudos konferenciją

Š.m. sausio 21 dieną 16.00 valandą kviečiame į nuotolinę Pagėgių savivaldybės vadovų spaudos konferenciją. Tiesioginė konferencijos transliacija – Pagėgių savivaldybės Facebook paskyroje.

Konferencijos metu Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir mero pavaduotojas Edgaras Kuturys pristatys 2020 metų veiklos rezultatus, apžvelgs per metus atliktus darbus, įgyvendintus ir vykdomus projektus, pasidalins įžvalgomis ir numatytais tolimesniais veiklos planais.

Spaudos konferencijos metu, po vadovų pasisakymų, bus galimybė užduoti klausimus. Taip pat klausimus galima atsiųsti iki spaudos konferencijos pradžios el.paštu: info@pagegiai.lt.

Daugiau

2021-01-15  PIRMĄ KARTĄ ATLIEKAMAS GYVENTOJŲ TAUTYBĖS, GIMTOSIOS KALBOS IR IŠPAŽĮSTAMO TIKĖJIMO STATISTINIS TYRIMAS

Nuo sausio 15 d. Lietuvos statistikos departamentas pradeda Gyventojų tautybės, gimtosios kalbos ir išpažįstamo tikėjimo statistinį tyrimą. Jo metu gyventojų bus klausiama, kokia jų tautybė, gimtoji kalba, kokių dar kalbų moka, kokį tikėjimą išpažįsta.

Daugiau

2021-01-15  Sveikino jubiliejaus proga

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius visų savivaldybės tarybos narių vardu 70-ies metų jubiliejaus proga sveikino ilgametį Pagėgių savivaldybės tarybos narį Vladimirą Gorodeckį, dėkojo už atsakomybę, ištvermę, atsidavimą ir naujas idėjas dirbant Pagėgių savivaldybės taryboje.

Daugiau

2021-01-14  PAGĖGIUOSE NUO COVID-19 LIGOS PASKIEPYTAS PIRMASIS MEDICINOS DARBUOTOJAS

Šią savaitę Pagėgių savivaldybę pasiekė pirmoji COVID-19 (koronaviruso infekcijos) vakcinų siunta, iš viso gauta 120 Pfizer – BioNTech vakcinos dozių. Sausio 14-osios rytą Pagėgiuose paskiepyta pirmoji medicinos darbuotoja, VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ slaugytoja Laima Vitkuvienė, taip pat dirbanti savivaldybės mobiliame punkte.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius džiaugiasi, kad skiepai jau pasiekė Pagėgių savivaldybę ir, kaip tikėtasi, vakcinavimas prasidėjo sklandžiai. „Vakcinacija garantuos saugesnes darbo sąlygas Pagėgių savivaldybės įstaigų darbuotojams, sumažins užsikrėtimo riziką patiems darbuotojams, pacientams bei ligoniams. “ – teigia Savivaldybės meras V. Bendaravičius.

Daugiau

2021-01-14  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ PRISIJUNGĖ PRIE PILIETIŠKUMO INICIATYVOS „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

Sausio 13-ąją Pagėgių savivaldybė prisijungė prie pilietiškumo iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pagėgių savivaldybės languose suspindo vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės.

  

Daugiau

2021-01-13  Sausio 13-ąją minint

Praėjo trys dešimtmečiai nuo 1991 m. sausio 13-osios įvykių, kuomet susitelkus ir vieningai buvo kovojama už laisvą Lietuvą.

Šiemet šią ypatingą sukaktį minėsime kitaip, nedeginsime tradicinių laužų, nebus iškilmių ir susibūrimų. Tačiau kaip ir kasmet, sausio 13-ąją, prisiminsime skaudžius tų metų įvykius, uždegsime atminties žvakelę savo namų ar darboviečių languose, prie savo širdies prisisegsime neužmirštuolės žiedą, tylos minute pagerbsime žuvusiuosius laivės gynėjus.

Man neteko būti tarp tų, kurie prieš 30 metų prie televizijos bokšto Vilniuje kovojo už mūsų visų laisvę, tačiau visus įvykius sekiau ir tikėjau, kad Lietuva bus laisva. Deja, laisvės kaina didžiulė, tuomet per 600 taikių ir neginkluotų žmonių buvo sužeista, žuvo 14 laisvės gynėjų.

Nuoširdžiai linkiu, kad tų skaudžių 1991-ųjų metų įvykių netektų pakartoti. Linkiu saugoti savo tautos laisvę, būti vieningais ir susitelkusiais.

 

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius

Daugiau

2021-01-12  Kviečiame prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ir iniciatyvą globojantis Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, įstaigas ir organizacijas bei visus geros valios žmones prisiminti 1991 metų sausį iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Kviečiame visus prisiminti ir paminėti prieš trisdešimt metų iškovotą mūsų laisvės pergalę.  2021 metų sausio 13 d. 8.00 valandą ryto kartu dešimčiai minučių languose uždekime vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes. Iniciatyvos simbolis žvakė simbolizuoja šviesą, teisingumą, atmintį ir laisvės gynėjų laužus.

Daugiau

2021-01-12  Skelbimas

Daugiau

2021-01-12  Skelbimas
Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės seikatos biuras kviečia į nemokamus nuotolinius užsiėmimus.

Daugiau

2021-01-11  PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĘ ŠIĄ SAVAITĘ PASIEKS PIRMOJI COVID-19 VAKCINŲ SIUNTA

Šią savaitę, sausio 12-ąją, Pagėgių savivaldybę pasieks pirmoji COVID-19 (koronaviruso infekcijos) vakcinų siunta, skirta Sveikatos apsaugos ministerijos numatytoms prioritetinėms  grupėms.

Atsižvelgiant į 2020 m.  gruodžio 23 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-3006 „Dėl skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina prioritetinių gyventojų grupių nustatymo“ nustatytas prioritetines grupes, pirmiausia bus skiepijami savivaldybės mobilaus punkto ir karščiavimo klinikos darbuotojai, Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų pacientai/gyventojai ir darbuotojai, Vaiko globos centro darbuotojai, paslaugas teikiantys asmenų namuose.

Daugiau

2021-01-11  Į PIRMĄJĮ POSĖDĮ SUSIRINKO TAURAGĖS REGIONO PLĖTROS TARYBOS KOLEGIJA

Sausio 5 d. į pirmąjį posėdį, vykusį nuotoliniu būdu, susirinko Tauragės regiono plėtros tarybos kolegija. Kolegiją sudaro Jurbarko, Pagėgių, Šilalės, Tauragės savivaldybių merai – Skirmantas Mockevičius, Vaidas Bendaravičius, Algirdas Meiženis, Dovydas Kaminskas, ir savivaldybių tarybų deleguoti tarybos nariai – Donatas Jackis ir Vidmantas Juzėnas (Jurbarko rajono savivaldybės tarybos), Edgaras Kuturys (Pagėgių savivaldybės tarybos), Gintautas Macevičius ir Tadas Bartkus (Šilalės rajono savivaldybės tarybos), Sigitas Mičiulis ir Giedrė Stulginskienė (Tauragės rajono savivaldybės tarybos).

Kolegija – tai Regiono plėtros tarybos, atsakingos už nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimą Tauragės regione, valdymo organas. Posėdžio metu Regiono plėtros tarybos kolegijos pirmininku buvo patvirtintas Skirmantas Mockevičius, kolegijos pirmininko pavaduotoju – Dovydas Kaminskas. Kolegija patvirtino administracijos direktoriaus – vienasmenio Regiono plėtros tarybos valdymo organo – pareigybės aprašymą ir sutarė artimiausiu laiku skelbti konkursą į šias pareigas.

Daugiau

2021-01-11  Skelbimas

 Nemokamos priklausomybių konsultanto paslaugos.

Daugiau

2021-01-08  Informacija dėl nutrauktos darbo sutarties su Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktore

Pagėgių savivaldybės mero 2021 m. sausio 8 d. potvarkiu Nr. M2-2 „Dėl Nijolės Kovaliovos darbo sutarties nutraukimo“ nuo š.m. sausio 8 d. nutraukta Nijolės Kovaliovos, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorės, darbo sutartis ir N.Kovaliova atleista iš užimamų pareigų.

Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į sistemingą N. Kovaliovos darbo pareigų pažeidimus, tiesioginio vadovo, Pagėgių savivaldybės mero, nurodymų ignoravimą ir nevykdymą, Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus, jo pavaduotojo įsakymų nevykdymą, tendencingą trukdymą įgyvendinant Pagėgių savivaldybės tarybos, mero, administracijos vadovų priimtus sprendimus.

Daugiau

2021-01-08  Gyventojų dėmesiui

Dėl 2021 m. sausio 7-8 ir 11 dienomis Pagėgių mieste atliekamų planinių elektros tinklų remonto darbų, Savivaldybės administracija negali užtikrinti tinkamo gyventojų aptarnavimo nei nuotoliniu, nei įprastu būdu.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Esant būtinybei prašome kreiptis į kontaktinį asmenį.

Kontaktinis asmuo - Valdas Vytuvis, Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausiasis specialistas, tel. nr. +370 676 86164.

Daugiau

2021-01-07  Už darbą, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu, premijomis paskatinti socialiniai darbuotojai ir medikai

2020 m. kovo pradžioje šalyje paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją dėl viruso COVID-19 plitimo ir įvedus visuotinį karantiną, viena iš veiksmingiausių priemonių stabdančių viruso plitimą buvo nuotolinio darbo organizavimas. Daugelis šalies įstaigų, įmonių ir organizacijų prisitaikė prie susiklosčiusios situacijos ir operatyviai perkėlė savo veiklą ir darbą į elektroninę erdvę, siekiant išvengti tiesioginio asmenų kontakto. Tačiau tai padaryti galėjo toli gražu ne visos įstaigos - medicinos ir socialines paslaugas teikiančios įstaigos buvo gretose tų, kurie teikė pagalbą žmoniems nenutrūkstamai.

Daugiau

2021-01-05  Dėl pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“

Šiemet minime atkurtos Lietuvos nepriklausomybės gynimo 30-metį. Dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemijos ir paskelbtos ekstremaliosios situacijos bei įvesto karantino, renginiai, skirti Laisvės gynėjų dienai, negali vykti įprastai. Tačiau šios sukakties užmiršti negalime. Todėl kviečiame prisidėti prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir sausio 13 dieną savo namuose bei darbovietėse uždegti žvakutes, prisiminti žuvusius Laisvės gynėjus ir kartu parodyti solidarumą su medikais ir visais, kurie šiuo metu gelbsti mūsų gyvybes.

Daugiau

2021-01-05  Dėl rūkymo daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2020 m. gruodžio 22 d. įsakymas Nr. 1V-1357 „Dėl Prieštaravimo dėl tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių vartojimo daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose pareiškimo, šio prieštaravimo atšaukimo ir informacijos apie daugiabučius namus, kuriuose draudžiama rūkyti, paskelbimo, informacinių ženklų apie draudimą rūkyti įrengimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Daugiau

2021-01-05  Rengiamas Pagėgių savivaldybės plėtros planas 2021-2031 metams

Pagėgių savivaldybės administracija kartu su plano rengėju VšĮ "Vilniaus regiono plėtros agentūra" TŪB rengia Pagėgių savivaldybės plėtros planą 2021-2031 metams. Teikiamas visuomenei susipažinti plėtros plano projektas. Turint pastebėjimų, klausimų galima kreiptis el. paštu: viktorija.montrimaite@pagegiai.lt iki 2021 m. sausio 8 d.

Daugiau

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     

Prisijungimas gyventojams