Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2019-10-11 Skelbimas
2019-10-11 Tauragės apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupės narių posėdyje aptarti veiklos rezultatai bei perspektyvos

2019 m. spalio 8 d. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamentas organizavo Tauragės apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupės narių posėdį. Posėdyje dalyvavo visų Tauragės apskrityje esančių Asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovai, Visuomenės sveikatos biurų atstovai bei savivaldybių atstovai. Posėdyje dalyvavo Pagėgių savivaldybės atstovė Laima Lukošienė.

Posėdžio metu buvo aptarta suvartotų antibiotikų 2018 m. Tauragės apskrityje analizė, diskutuota dėl švietėjiškos veiklos visuomenei, buvo ieškoma sprendimo būdų kaip sumažinti antibiotikų vartojimą ir pan., aptarti grupės veiklos rezultatai bei perspektyvos Tauragės apskrityje 2020 metams.

Daugiau

2019-10-11 „Spalvoti vėjai“ vis dar šėlsta

Spalvotų vėjų vasaros aidai ilgais rudens vakarais iš Mociškių kaimo vis dar atklysta į Natkiškius, kur rugpjūčio 26-29 dienomis Natkiškių kaimo ir Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos bendruomenės įgyvendino vietos projektą „Spalvotų vėjų vasara“. Šio projekto tikslas buvo susieti neformalųjį švietimą kaime su vaikų ir jaunimo įtraukimu į vietos bendruomenės organizuojamas veiklas.

Keturias dienas vaikai tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, atrado dar neatrastus savo talentus ir gyvenimo vertybes, mokėsi pažinti gamtą ir gyvūnus, ugdėsi pilietinę atsakomybę ir pareigą, keliavo, pramogavo.

Daugiau

2019-10-11 Vydūno viešojoje bibliotekoje – ekskursijų gausa

2019 m. rugsėjo 10 d. – spalio 6 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje eksponuota Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus (Vilnius) parengta paroda „Vilko vaikai: duonos keliu iš Rytų Prūsijos į Lietuvą 1945-1948“ sulaukė itin didelio kraštiečių susidomėjimo. Vienais pirmųjų parodos lankytojų tapo Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namų gyventojai bei dienos centro lankytojai, bibliotekon atlydėti socialinių darbuotojų Astos Rolandos Bietienės, Ievos Baškienės ir Genovaitės Viliušienės.

Daugiau

2019-10-10 Kviečiame į susitikimą
2019-10-10 Projekto “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” susitikimas Seinuose

Š. m. spalio 9 d. Seinuose, Lenkijos Respublika (projekto partneris Nr. 2) vyko projekto  “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” veikla „partnerių susitikimas“. Susitikime dalyvavo visų 4 projekto partnerių atstovai: Punsko valsčiaus, kaip projekto vedančiojo, darbuotojai ir viršaitis p. Vytautas Liškauskas, Seinų ligoninės direktorius su greitosios pagalbos darbuotojais, atstovai iš Seinų apskrities, Euroregiono „Nemunas“, taip pat Lietuvos partneriai – Pagėgių ir Birštono savivaldybių administracijų projekto darbuotojai.

Daugiau

2019-10-10 Kviečiame į susitikimą
2019-10-10 Skelbimas
2019-10-09 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje paminėta Europos kalbų diena

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Tauragės Europe Direct informacijos centru, pakvietė vyresniųjų klasių moksleivius į Europos kalbų dienos minėjimo popietę. Renginyje dalyvavo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos II bg klasės moksleiviai su anglų kalbos mokytoja metodininke Aušra Zongailiene. Renginio tikslas – paskatinti jaunuolius domėtis Europos kalbomis.

Daugiau

2019-10-09 Seminare pristatytos asmens duomenų apsaugos reformos įgyvendinimo problemos ir sprendimo būdai

Spalio 8 d. Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vedėja Dalia Šėperienė ir vyresnioji specialistė Ingrida Zavistauskaitė dalyvavo seminare „Asmens duomenų apsaugos reforma: lengvų sprendimų link“. 

Daugiau

2019-10-09 KVIETIMAS
2019-10-09 Paskirstytos Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšos

Spalio 7 d. vyko Pagėgių savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos posėdis, kurio metu buvo vertinamos 2019 metų Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos teiktos paraiškos ir paskirstytos lėšos.

Lėšos skiriamos visoms  atrankos konkursui teiktoms paraiškos priemonėms: Pagėgių savivaldybės Stoniškių pagrindinės mokyklos ,,Sveikata mano rankose“, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos ,,Stiprink kūną, stiprės protas – 2“, Natkiškių kaimo bendruomenės ,,Sveikata tavo rankose“, Pagėgių savivaldybės Neįgaliųjų draugijos ,,Judėk daugiau, gyvenk sveikiau“, Pagėgių savivaldybės Vaiko globos centro ,,Kai keliaujam ir sportuojam – augam stiprūs ir sveiki“ .

Daugiau

2019-10-09 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka kviečia dalyvauti respublikinėje literatūrinėje akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“ ir balsuoti, rinkti Metų knygą
2019-10-09 Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose apdovanoti akcijos „Vasaros skaitymo iššūkis 2019“ laureatai

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka ir filialai šiemet jau ketvirtąjį kartą pakvietė skaitytojus dalyvauti tradicinėse respublikinio masto skaitymo skatinimo varžytuvėse „Vasaros skaitymo iššūkis 2019“. Šioje Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos inicijuotoje ir drauge su Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąja biblioteka, Kauno apskrities viešąja biblioteka, Klaipėdos apskrities viešąja Ievos Simonaitytės biblioteka, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąja biblioteka bei Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija (AVBA) organizuotoje akcijoje dalyvavo beveik šimtas Pagėgių krašto gyventojų, iš kurių net 79 įvykdė visas užduotis: perskaitė penkias knygas nurodytomis temomis, registravosi artimiausioje bibliotekoje arba oficialiame šių literatūrinių varžytuvių tinklapyje www.vasarasuknyga.lt bei užpildė dalyvio kortelę. Šie akcijos „Vasaros skaitymo iššūkis 2019“ laureatai apdovanoti  prizais: vardiniais diplomais, knygomis ir knygų skirtukais.

Daugiau

2019-10-08 Kviečiame teikti paraiškas sėkmingiausiai dirbančių tradicinių amatininkų ir tradicinių amatų centrų premijoms gauti

Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame aktyviai dalyvauti ir teikti paraiškas sėkmingiausiai dirbančių tradicinių amatininkų ir tradicinių amatų centrų premijoms gauti. Mūsų tikslas – ne tik įvertinti tradicinių amatų centrų ir tradicinių amatininkų, gaminančių sertifikuotus gaminius, veiklą, bet taip pat paskatinti amato žinovus ir toliau entuziastingai puoselėti tradicijas.

Kandidatus premijoms gauti gali siūlyti savivaldybių administracijos, miestų ir rajonų kultūros ir švietimo įstaigos, asociacijos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės arba pavieniai asmenys.

Daugiau

2019-10-08 Pagerbti Pagėgių savivaldybės socialiniai darbuotojai, pedagogai, savivaldos darbuotojai ir senjorai

Spalio 4 dieną Pagėgių savivaldybės kultūros centro koncertų salėje vyko šventinis renginys, skirtas pagerbti socialinius darbuotojus, pedagogus, savivaldos darbuotojus ir senjorus.

Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. Meras  pasidžiaugė,  kad savivaldybėje yra aktyvių, atsakingai dirbančių, atsidavusių, kūrybingų žmonių, kurie puoselėja tradicijas ir garsina Pagėgių kraštą.

Sveikinimo žodį tarė ir saldžias dovanas įteikė LR Seimo narys Ričardas Juška, visus susirinkusius sveikino ir atminimo dovaną įteikė Pagėgių pasienio rinktinės vadas Rimantas Timinskis, europarlamentaro Bronio Ropės sveikinimus ir saldžias dovanas perdavė padėjėja Jolanta Vaitiekienė,  susikaupimo, nuoširdaus bendravimo linkėjo Pagėgių parapijos Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Kazys Žutautas.

Daugiau

2019-10-08 KVIEČIAME SIŪLYTI PRETENDENTUS PRESTIŽINIAM APDOVANOJIMUI „AUKSINIS FENIKSAS“

Viena didžiausių šalies kultūros bendruomenių – Lietuvos kultūros centrų asociacija, kviečia siūlyti pretendentus prestižiniam šalies kultūros apdovanojimui „Auksinis feniksas“.

„Auksinis feniksas“ tai didžiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas - pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui.
Pretendentus galima siūlyti penkioms nominacijoms: „Geriausias metų kultūros centro vadovas“; „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“; „Geriausias metų kultūros centro partneris“; „Metų kultūros mecenatas ar rėmėjas“; „Metų kultūros politikas“.

Daugiau

2019-10-08 SPALIO 25-26 DIENOMIS LABDAROS IR PARAMOS FONDAS „MAISTO BANKAS“ VYKDYS TRADICINĘ MAISTO PRODUKTŲ RINKIMO NEPASITURINTIEMS AKCIJĄ

Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.  Jos metu bus kviečiami geros valios žmonės solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, socialinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neįgaliaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems taip reikalingų maisto produktų. Būsimos akcijos metu petys petin talkins virš 8000 savanorių – įstaigų ir organizacijų atstovų, moksleivių ir studentų, socialiai atsakingo verslo bendrovių darbuotojų ir kitų neabejingų tautiečių.

Daugiau

2019-10-03 DĖMESIO! KVIEČIAME TEIKTI PROJEKTŲ PARAIŠKAS

Pagėgių savivaldybė skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais atrankos konkursą ir priima projektų paraiškas.

Projektų paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. spalio 1 d. įsakymu Nr. A1-533 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais nuostatų patvirtinimo“ patvirtintais Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais nuostatais (toliau – Nuostatai).

Daugiau

2019-09-30 DĖL VIEŠŲJŲ KONSULTACIJŲ VYKDYMO

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija (toliau – Teisingumo ministerija)vykdo viešąsias konsultacijas valstybės garantuojamos teisinės pagalbos srityje, kurių tikslas išsiaiškinti valstybės garantuojamos teisinės pagalbos gavėjų nuomonę dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos sistemos patogesnio prieinamumo ir teikiamų paslaugų kokybės. Nuo 2019 m. rugsėjo 25 d. iki spalio 25 d. vyksta asmenų elektroninė apklausa (anketa) e-pilietis portale. Tikimės, kad jos metu gauti duomenys leis įgyvendinti geriausius sprendimus valstybės garantuojamos teisinės pagalbos srityje.

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas