Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2019-05-23 Meras lankysis Natkiškių seniūnijoje

Informuojame, kad Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, kaip ir buvo skelbta, pradeda vizitus į Pagėgių savivaldybės seniūnijas.

Susitikimai su gyventojais vyks seniūnijos patalpose nuo 14 iki 16 valandos.

Gegužės 28 dieną Natkiškių seniūnijoje Meras lauks visų gyventojų, norinčių asmeniškai susitikti su savivaldybės vadovu ir išsakyti savo problemas.

Daugiau

2019-05-22 Skelbimas
2019-05-22 STALO TENISO ( dvejetų) turnyras Pagėgiuose

Šių metų gegužės 17d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnastikos salėje, vyko stalo teniso ( dvejetų) turnyras, kuris Pagėgiuose tampa vis populiaresnis ir gausesnis. Turnyre žaisti norą pareiškė aštuoniolika  dalyvių ne tik iš Pagėgių savivaldybės, bet ir svečiai iš Tauragės, bei Šilutės rajonų, kurie burtų keliu  susiskirstė į devynis dvejetus.

Daugiau

2019-05-22 Aplankytos mokyklos


Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, kuruojanti švietimo savivaldybėje sritį, pradeda vizitus į ugdymo įstaigas. Siekiama susipažinti, apžvelgti situaciją, įvertinti esamą padėtį, pabendrauti su vadovais, išklausyti rūpesčius ir džiaugsmus.

„Pati būdama pedagogė, turiu supratimą apie ugdymo procesą, tačiau ši apžvalga platesnė, juk mokykla – ne tik mokiniai ir pedagogai bei ugdymo programos“:- kalbėjo Vicemerė ir kartu su Pagėgių savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidiene apsilankė Piktupėnų ir Natkiškių pagrindinėse mokyklose.

Daugiau

2019-05-22 ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto metus jau trečią kartą dalyvauja vaikų ir jaunimo festivalyje ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘, kurį organizuoja Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija. Festivalio tikslas – pasitelkus į pagalbą žinomus atlikėjus  bei scenos partnerius suburti  bendram muzikavimui Vakarų regiono muzikos ir meno, bendrojo ugdymo mokyklų, neformalaus ugdymo įstaigų bei vaikų globos namų ugdytinius.

Daugiau

2019-05-22 Skelbimas
2019-05-22 Tarptautinės muziejų nakties akimirkos Martyno Jankaus muziejuje

Šeštadienį, kaip visa Europa taip ir Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus šventiškai minėjo Tarptautinę muziejų dieną.

Renginys dvelkė šiluma ne tik nuo maloningos gamtos, bet ir nuo paprastumo. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius paprastai ir šiltai pasveikino susirinkusiuosius ir muziejininkus, linkėdamas visiems gero ir malonaus vakaro Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė trumpai pristatė klėtelėje veikiančią meninės knygrišystės parodą „Dezideratai“, pakvietė aplankyti senąjį knygnešių slaptąjį rūsį bei Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, keliautojo, Rusijos geografijos draugijos nario Raimondo Puišio parodą „Vorkuta – 67-oji paralelė“.

Daugiau

2019-05-21 Tarybos posėdis (atnaujinta)

2019 m. gegužės 31 d., 10 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 4 posėdis.

Kviečiame Jus dalyvauti.

Pagėgių savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai vyks:

 Teritorijų ir kaimo reikalų – 2019 m. gegužės 24 d. (penktadienį), 14.00 val.

Ekonomikos ir finansų – 2019 m. gegužės 27 d. (pirmadienį), 13.00 val..

Socialinių reikalų ir teisėtvarkos – 2019 m. gegužės 27 d. (pirmadienį), 15.00 val.

Strateginio planavimo –  2019 m. gegužės 28 d. (antradienį), 10.00 val.

Daugiau

2019-05-21 Paplūdimio tinklinio varžybų sezono atidarymas

Gegužės 16 d. Benininkuose vyko Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų paplūdimio tinklinio 2 prieš 2 varžybų  sezono atidarymas. Susirinko 11 berniukų komandų iš Pagėgių, Natkiškių, Vilkyškių ir  Piktupėnų mokyklų ir 9 mergaičių komandos iš Pagėgių, Natkiškių ir Vilkyškių.

Daugiau

2019-05-21 Pasirinktas partneris projektui „Bendruomeninės kompleksinės paslaugos šeimai Pagėgių savivaldybėje“ įgyvendinti

Vykdant 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“, Pagėgių savivaldybės administracijoje įvyko partnerio atranka teiksiančių kompleksines paslaugas šeimai Pagėgių savivaldybėje (Asmeninio asistento paslaugos). Gauta viena paraiška.

Daugiau

2019-05-21 APTARTA TYMŲ EPIDEMIOLOGINė SITUACIJA

Dėl pastaruoju metu sparčiai išaugusio sergamumo tymais, Pagėgių savivaldybės administracija 2019 m. gegužės 15 d. inicijavo pasitarimą su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamentu  apie tymų protrūkio dinamiką Lietuvoje.

Į pasitarimą tymų epidemiologinei situacijai aptarti, buvo pakviesti Pagėgių savivaldybės asmens sveikatos priežiūros,ugdymo įstaigų, socialinių ir kitų savivaldybės įstaigų vadovai, darbuotojai,  visuomenės sveikatos priežiūros specialistai bei kitų įstaigų  atsakingi asmenys.

Daugiau

2019-05-21 „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos stažuotė į Prienus


Šių metų gegužės 17 d. Pagėgių „Lyderių laikas 3“  kūrybinė komanda vyko į stažuotę  Prienuose „Švietimo bendruomenės bendradarbiavimas: specialistų pagalba mokiniui, bendradarbiavimo kultūra ir pamokos organizavimo kaita“. Aplankėme Prienų švietimo pagalbos tarnybą, „Ąžuolo“ progimnaziją ir „Žiburio“ gimnaziją.

Prienų rajono savivaldybės  Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas pasakojo apie švietimo situaciją Prienų savivaldybėje bei savo patirtį „Lyderių laikas2“ projekte. Ypatingai mūsų komandos dėmesį prikaustė švietimo pagalbos tarnybos  socialinė pedagogė ekspertė Dalė Daiva Gasparavičiūtė, kuri kalbėjo apie frenologijos, fenotipologijos pritaikymą vaikų ugdyme. Apie šią sritį verta rimtai pasvarstyti, kadangi tai padėtų  pedagogams kokybiškiau bendrauti ne tik su mokiniais, bet ir su kolegomis. Noriai savo gerąja patirtimi pasidalino gimnazijos ir progimnazijos pedagogai. Daug buvo kalbama  apie ugdymo kokybės gerinimą tobulinant ugdymo procesą (pamoką), mokytojų kūrybiškumo ir lyderystės ugdymą, aktyviųjų mokymo(si) metodų taikymą, mokinių  (įsi)vertinimą.

Daugiau

2019-05-20 VYKO FIZINIO AKTYVUMO RENGINIAI

Tęsiant projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Pagėgių savivaldybėje“ veiklas, kurios organizuojamos Pagėgių savivaldybės administracijos, gegužės 17 d. buvo organizuojami renginiai, kurie vyko Vilkyškių bei Žukų bendruomenėse. Vykdytų užsiėmimų tema „Fizinis aktyvumas ir jo reikšmė įvairaus amžiaus žmonių sveikatai“. Vyko 4 fizinio aktyvumo renginiai. Du renginiai – Vilkyškių bendruomenei, du renginiai Žukų bendruomenei. Pirmo renginio metu vyko paskaita apie fizinį aktyvumą ir jo įtaką įvairaus amžiaus žmonių sveikatai, kūno pusiausvyros ištyrimas "Abili Balance Analyzer" sistema ir individualios dalyvių konsultacijos. Antrojo renginio metu pravesta sveikatą stiprinanti mankšta renginio dalyviams. Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos socialinio fondo ir Pagėgių savivaldybės administracijos lėšomis.

Daugiau

2019-05-20 Saugaus eismo keliuose savaitės iniciatyva Pagėgiuose

Šių metų gegužės 6 - 12 dienomis vyksta penktoji Jungtinių Tautų saugaus eismo keliuose savaitė „Saugok gyvybes, prabilk“ (angl. Save Lives #speakup). https://www.unroadsafetyweek.org/en/home.  Lietuvoje šią iniciatyvą įgyvendina Sveikatos apsaugos ministerija, o Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras yra šios iniciatyvos koordinatorius. Minėtos akcijos tikslas - ryžtingai atstovauti saugumui keliuose visame pasaulyje siekiant įgyvendinti tvaraus vystymosi tikslus ir kitas saugumo keliuose strategijas. Tai reiškia, kad kiekvienas iš mūsų gali identifikuoti su kelių saugumu susijusią problemą savo aplinkoje, ja pasidalinti ir taip būti išgirstas. Iniciatyvos metu žmonės yra skatinami identifikuoti pavojų keliuose savo aplinkoje, užfiksuoti reikalavimus peticijoje arba nufotografuojant ir pateikti ją sprendimų priėmėjams.

Daugiau

2019-05-20 Tik šeimoje esame laimingi...

Gegužės 15 – ąją Piktupėnų pagrindinės mokyklos bendruomenė  minėjo vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių - Tarptautinę šeimos dieną. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos motinos dienos ir artėjančios tėvo dienos junginys. Visi suvokiame, kokia didžiulė dovana žmogui yra šeima. Kad šeima yra svarbi, skelbia ir Lietuvos Respublikos Konstitucija: „Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę“. Tačiau dažnai paskendę kasdienybės darbuose vis mažiau laiko skiriame šeimai ir tada šeimos bendrumo jausmas pradeda silpti, ji tampa vis labiau pažeidžiama. Siekdami stiprinti nuostatą, jog tik šeimoje žmogus patiria gyvenimo pilnatvę, Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai jau antrus metus iš eilės rengia šeimos šventę, į kurią kviečia ir mamytes, ir tėvelius, ir močiutes, ir senelius.

Daugiau

2019-05-20 Saugaus eismo iniciatyva Stoniškių pagrindinėje mokykloje

Gegužės 6 - 12 dienomis JT Generalinė Asamblėja organizuoja 5 - ąją saugaus eismo keliuose savaitę, skatindama bendruomenes organizuoti, imtis įvairių priemonių, padėsiančių sumažinti sužalotų keliuose skaičių. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Stoniškių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai. Pirmokai dalyvavo pamokėlėje apie saugų eismą, 3 - 4 klasių mokiniai pasitikrino savo žinias apie kelių eismo taisykles ir kelio ženklus atsakinėdami į klausimus, spręsdami įvairias situacijas viktorinoje ,,Saugus kelyje". Visi dalyviai buvo apdovanoti Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais - atšvaitais.

Daugiau

2019-05-20 „Mokausi būti saugus“ popietė

2019 m. gegužės 10 dieną Vilkyškių Johneso Bobrobvskio gimnazijos pirmokai dalyvavo popietėje „Mokausi būti saugus“. Mokiniai išklausė paskaitėles, dalyvavo praktinėje užduotyje apie saugų eismą, atsakinėjo į klausimus. Prisiminėme šviesoforo spalvas ir jų reikšmę. Visiems mokiniams buvo išdalinti atšvaitai.

Daugiau

2019-05-20 GYVENTOJŲ DĖMESIUI

Prašome teikti  Vilkyškių seniūnijai (adresu  Dvaro g. 1, Vilkyškiai, Pagėgių  sav.) nustatyta tvarka kandidatus į Vilkyškių seniūnijos seniūnaičius.

Vilkyškių seniūnijos seniūnaičių rinkimai vyks tokia tvarka:

Žukų seniūnaitija - 2019 m. birželio  5 d. 14.00 val. Žukų bendruomenės salėje (iki 500 gyventojų).

Žukų „Santakos“ seniūnaitija -  2019 m. birželio 5 d. 15.30 val. Sokaičių kaime 6 ( iki 500 gyventojų).

Vilkyškių kaimiškoji seniūnaitija - 2019 m. birželio 6 d. 15.00 val. Vilkyškių bendruomenės salėje( iki 500 gyventojų).

Vilkyškių  seniūnaitij a-  2019 m. birželio 7 d.  nuo 12.00 iki 15.00 val. Vilkyškių bendruomenės salėje (virš 500 gyventojų).

Daugiau

2019-05-17 Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 4 - kovės varžybos

Gegužės 8 dieną, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos stadione,  vyko bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių lengvosios atletikos  4 - kovės varžybos. Dalyvavo trys mokyklos: Algimanto Mackaus gimnazijos dvi komandos (mokytojai - Loreta Gečienė, Svetlana Musvydienė, Stanislovas Balčėnas), Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija (mokytojai - Danutė Baltrušaitienė, Eligijus Kriaučiūnas). Natkiškių Zosės Petraitienės mokykla (mokytojas Antanas Musvydas).

Daugiau

2019-05-17 Pradinių klasių mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 3-kovės varžybos


Š. m. gegužės 7 dieną, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos stadione, vyko pradinių klasių Pagėgių savivaldybės mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 3-kovės varžybos, kuriose dalyvavo trys mokyklos: Pagėgių pradinė mokykla (mokytoja Rolanda Rakauskienė), Natkiškių Zosės Petraitienės mokykla (mokytojas Antanas Musvydas) ir Stoniškių pagrindinės mokykla (mokytoja Dalia Alkimavičienė).

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas