Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

ADMINISTRACIJA

Prenumerata

- 2018-03-14 -
Tinklinio turnyras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kovo 11d. Pagėgių A.Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuo 10 val. turnyrą pradėjo moterų komandos. Pirmos susitiko Pagėgių bendruomenės ir MSM tinklininkės, kurios nesunkiai įveikė savo priešininkes. Toliau susitiko Rietavo ir Telšių moterų komandos, 0 – 2 Telšiškių naudai. Telšių komanda (2 – 0)  taip pat įveikė ir Pagėgių tinklininkes.

Finale dėl I-os vietos susirungė MSM ir Telšių komandos, tačiau šį kartą sėkmė nusišypsojo Pagėgių jaunosioms tinklininkėms (Ema Mikutytė, Viktorija Mišeikytė, Darida Čepukaitė, Saulė Ruškytė, Lina Milerytė, Greta Andrijauskaitė, Rugilė Mockutė, Dovilė Valiukonytė, treneris A. Musvydas ), kurios ir tapo šio turnyro nugalėtojomis.

Antra liko Telšių tinklinio komanda, trečia Rietavo komanda, ketvirta Pagėgių bendruomenės komanda.

14 valandą prasidėjo keturių vyrų komandų tarpusavio susitikimai. Pirmosios rungtynės vyko tarp MSM  ir Tauragės tinklininkų, kurie nesunkiai įveikė meno ir sporto mokyklos jaunuosius tinklininkus, bei Stoniškių – Šilutės jungtinę komandą. Šį kartą Pagėgių meno ir sporto mokykla liko ketvirti. Tačiau Tauragiškiams  jokių vilčių nepaliko jungtinė Natkiškių - Pagėgių  komanda kuri 2 – 0  įveikė svečius. Galutiniai rezultatai turnyro rezultatai: IV vieta  – MSM, treneris A. Musvydas, III  vieta – Stoniškių – Šilutės jungtinė komanda, vadovas Stasys Šeputis, II  vieta – Tauragės  komanda (Šilas), vadovas Voldemaras Knystautas, I vieta -  Natkiškių – Pagėgių jungtinė komanda (Rokas Sirtautas, Antanas Banys, Giedrius Šulcas, Dovydas Žičkus, Algirdas Šveikauskas, Marius  Rutkauskas) vadovas Remigijus Špečkauskas.

Komandas taurėmis, medaliais bei prizais apdovanojo Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, administracijos direktorės pavaduotojas Alvidas Einikis ir tarybos narys Remigijus Špečkauskas.