PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-06-19 -
Naudinga išvyka į mišką ir pievas

Saulėtą birželio 15 dienos popietę, nemažas būrys Pagėgių savivaldybės gyventojų ir Vaikų globos namų ugdytinių dalyvavo visuomenės sveikatos specialiosios programos projekto ,,Sveikas senėjimas“ renginyje ,,Išvyka į mišką ir pievas“. Renginį organizavo Lietuvai pagražinti draugijos Pagėgių skyriaus narės.


 

Susirinkusius pasveikino ir apdovanojo kvapniomis dovanėlėmis Lietuvai pagražinti draugijos pirmininkė Ona Poškienė. Padėkota draugijos narėms už suruoštus vaistažolių rinkinukus, knygutes, suvenyrus ir žaislus, o Pagėgių vaikų globos namų ugdytiniams už pagamintus popierinius maišelius vaistažolėms sudėti.

Apie renginio programą papasakojo Lietuvai pagražinti draugijos narė ir projekto „Sveikas senėjimas“ įgyvendintoja Svetlana Musvydienė. Pagrindinė išvykos tema - vaistažolių ir fizinio aktyvumo nauda žmogui. Buvo paruošti vaistažolių pluošteliai. Ką žino apie vaistažoles ir jų poveikį organizmui, pirmiausia turėjo pasakoti patys žygio dalyviai. Greitai visi susiskirstė grupelėmis prie tų vaistažolių, kurias geriausiai pažinojo. Kiekviena grupelė aptarinėjo žoleles ir dalinosi žiniomis su kitais, o jeigu ko nežinojo, tai galėjo paklausti vaistažolių augintojos ir žinovės Indrės Žukauskienės. Pirmininkė turėjo knygą apie vaistažoles. Vaikai ypač domėjosi knyga, noriai ieškojo žolių pavadinimų ir lygino paveikslėlius knygoje su pačių surastais augalais. Miške apžiūrėjome medžius, krūmus, augalus, garsiai tardami jų pavadinimus. Išsiaiškinome, kad pirties vantas galima surišti ne tik iš medžio šakelių, bet ir iš krūmų bei ilgastiebių žolių.

Žygio maršrutas buvo labai įdomus: su kalneliais, duobėmis, vingiuotais takais. Kai kurios dalyvės užlipo prie senojo vandentiekio ant kalno ir grožėjosi Pagėgiais iš viršaus, net pasiūlė idėją - šioje vietoje pastatyti Pagėgių miesto apžvalgos aikštelę.

Po poros valandų naudingo pasivaikščiojimo - niekas nepavargo. Vaikai dar žaidė įvairius žaidimus su kamuoliu, laukdami kitų pareinant. Renginį žygeiviai įvertino labai gerai. Visi išsiskirstė su puikia nuotaika ir lengvu nuovargiu.

Dėkojame Pagėgių vaikų globos namų socialinėms pedagogėms ir vaikams už bendradarbiavimą, o už puikias nuotraukas -  Rasitai Liulienei.

Lietuvai pagražinti draugijos informacija
 
Atgal   Spausdinti  
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Birželis
    2017     

Prisijungimas gyventojams

 

 

 

© Pagėgių savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.