Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-10-11 -
AKCIJA ,,DIENA BE AUTOMOBILIO“, VERTINGŲ DAIKTŲ ŽYMĖJIMAS

Šilutės rajono Visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Erika Berdnikovič ir visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Aida Vindžigelskienė kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnėmis  Asta Gečiene ir Jurgita Kurelaitiene, rugsėjo 19 d. 15.00-16.00 val. Pagėgių savivaldybėje organizavo akciją ,,Diena be automobilio“, kurios metu buvo žymimi gyventojų vertingi daiktai apsaugai vagystės atveju.

Biuro specialistės ragino gyventojus dažniau naudotis tomis transporto priemonėmis, kurios neteršia aplinkos ir yra naudingos žmogaus sveikatai.

Akcijoje dalyvavo 9 Pagėgių savivaldybės gyventojai. Akcijos metu buvo paženklinta: 3 dviračiai ir 6 mobilieji telefonai.

Akcijos dalyvių amžius nuo 8 metų iki 58 metų. Džiugu, kad gyventojai rūpinasi savo turtu, naudojasi dviračiu savo kasdieniniame gyvenime.

Akcijos metu Šilutės rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės pasveikino ir padėkojo visiems atvykusiems. Kiekvienam dalyviui įteikė padėkos prizus: lietpalčius apsaugai nuo lietaus, o jauniausiam dalyviui - sportinį maišelį.

 

 

Informaciją parengė
Šilutės rajono savivaldybės
Visuomenės sveikatos biuras 

 
Atgal   Spausdinti