Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-03-17 -
ĮVYKO PROJEKTO „ELEKTRONINĖ DEMOKRATIJA − SĄLYGA EFEKTYVIAM PAGĖGIŲ IR SOVETSKO VIETOS VALDŽIOS INSTITUCIJŲ IR PILIEČIŲ DIALOGUI“ PIRMASIS NUOTOLINIS SUSITIKIMAS SU PROJEKTO PARTNERIAIS

Š.m. kovo 17 dieną vyko projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ susitikimas su projekto partneriais – Sovetsko miesto administracijos atstovais. Dėl šalyje įvesto karantino ir galiojančių ribojimų susitikimas vyko nuotoliniu būdu.


Susitikimo metu projekto vadovė Ilona Drukteinienė pristatė Pagėgių savivaldybės projekto administravimo grupę, aptarė įvykdytas projekto veiklas bei numatytus artimiausius darbus, preliminarias susitikimų datas, esminius klausimus, susijusius su projekto biudžetu. Kartu su projekto partneriais aptarti iššūkiai, su kuriais susiduriama dėl šalyje įvesto karantino, diskutuota dėl artimiausių bendrų veiklų įgyvendinimo, aptarti kiti klausimai.

Daugiau informacijos apie projektą: /index.php?2139450763

Programos interneto svetainė http://eni-cbc.eu/lr/en

--

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Pagėgių savivaldybės administracija ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį. 

 
Atgal   Spausdinti