Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-01-15 -
Kalėdiniai krepšinio turnyrai

Kiekvienais metais gruodžio mėnesį  Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla

rengia tradicinius  įvairių sporto šakų respublikinius Kalėdinius turnyrus, į kuriuos sukviečia savo draugus iš aplinkinių Lietuvos miestų, taip stiprindama bendradarbiavimą ir draugystę su kitų rajonų ir savivaldybių sportininkais.

Gruodžio 27 d. Pagėgių A.Mackaus gimnazijos sporto  salėje vyko jaunučių Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo komandos iš Šilutės sporto mokyklos, Tauragės sporto klubo ,,Žaibas‘‘ ir Pagėgių meno ir sporto mokyklos. Po atkaklio kovos, treti liko šeimininkai- pagėgiškiai, antri – Tauragės sporto klubo ,,Žaibas‘‘jaunieji krepšininkai, pirmąją vietą iškovojo  Šilutės sporto mokyklos komanda. Ilgosios pertaukos metu vyko tritaškių ir baudų metimo varžybos. Tritaškių metimus laimėjo šilutiškis D.Mulskis, baudų – šilutiškė E.Vaitkutė.  Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai – medaliais, baudų ir tritaškių konkursų nugalėtojai – spacialiais prizais, kuriuos įsteigė Pagėgių meno ir sporto mokykla, o įteikė mokyklos direktorė Evelina Norkienė.

Gruodžio 28 d. toje pačioje Pagėgių A.Mackaus gimnazijos sporto slėje vyko Kalėdinis jaunių krepšinio turnyras, į kurį atvyko komandos iš Šilutės ir Šilalės sporto mokyklų. Nenugalimi buvo šilališkiai, antrąją vietą iškovojo šilutiškiai, treti liko pagėgiškiai. Baudų  ir tritaškių metimų konkursus  laimėjo vėl šilutiškiai: tritaškių – A.Savickas, baudų – R.Paulauskas. Visos komandos  buvo apdovanotos Pagėgių meno ir sporto mokyklos įsteigtomis taurėmis, žaidėjai – medaliais ir specialiais prizais, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Evelina Norkienė.

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti