Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-07-05 -
PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIAI DALYVAVO MOKYMUOSE

 Įgyvendinant projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ numatytas veiklas birželio mėnesį Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vyko dviejų dienų mokymai, skirti Pagėgių savivaldybės tarybos nariams (birželio 22 d. vyko mokymai „Sprendimų priėmimas viešajame sektoriuje“, birželio 23 d. – mokymai „Vadovavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymas“). Mokymus vedė prof. dr. Rimantas Dapkus.


Mokymų pradžioje projekto vadovė Ilona Drukteinienė pasveikino į mokymus atvykusius Tarybos narius, palinkėjo rezultatyvių mokymų ir trumpai pristatė projekto naudą, įgyvendintas ir kitas numatytas projekto veiklas bei projekto darbo grupę, pasidžiaugė puikiu komandiniu darbu ir jau pasiektais rezultatais.

Įgyvendinant šį projektą praėjusiais metais Pagėgių savivaldybės Tarybos posėdžių salėje buvo atlikti remonto ir kiti salės atnaujinimo darbai, nupirkti nauji baldai, šviestuvai, užuolaidos, televizoriai, nešiojamieji kompiuteriai, taip pat įdiegta elektroninė balsavimo-diskusijų sistema, įrengtas tarybos posėdžių sekretoriaus kabinetas.

Artimiausiu metu yra numatyti nuotoliniai susitikimai su projekto partneriu – Sovetsko miesto administracijos Tarybos nariais ir darbuotojais. Taip pat vyks nuotoliniai jungtiniai mokymai, kuriuose dalyvaus Pagėgių savivaldybės ir Sovetsko miesto tarybos nariai. Visos projekto veiklos iš dalies finansuojami Europos sąjungos lėšomis (iš 2014-2020 Lietuva-Rusija bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“, Nr. LT-RU-2-058) ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis.

   
   

 

 --

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Pagėgių savivaldybės administracija ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

 
Atgal   Spausdinti