Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-03 -
Vilniuje aptartos socialinės politikos aktualijos

Spalio 1 d., antradienį, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė dalyvavo LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotame renginyje savivaldybių vadovams „Socialinė politika savivaldybėse: naujovės, iššūkiai ir galimybės“.


 

Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Renginio metu buvo aptartos  socialinės politikos aktualijos:  pristatyta valstybinio audito ataskaita, kalbama apie tai, ar socialinė parama užtikrina skurdžiai gyvenančių asmenų minimalius vartojimo poreikius ir skatina įsitraukti į darbą. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai pateikė įžvalgas apie socialinės paramos aktualijas bei savivaldybių požiūrį, iššūkius įgyvendinant Užimtumo programą. Pristatytos socialinių paslaugų naujovės, paramos būstui ir finansinės paskatos teikimo teisinio reguliavimo naujovių įgyvendinimo savivaldybėse kryptys, pokyčiai vaiko teisių apsaugos sistemoje, šeimos kortelės,  sveikatos priežiūros ir švietimo įstaigų prieinamumo neįgaliesiems atlikto tyrimo rezultatai, aptarti kiti aktualūs klausimai.

 

Inga Kuzmarskienė
Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti