Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


Globos (rūpybos) išmoka
GLOBOS (RŪPYBOS) IŠMOKA

Globojamam vaikui yra skiriama 4 MGL dydžio išmoka per mėnesį.
Pašalpa neskiriama globojamam vaikui, kuris nuolat ar darbo dienomis išlaikomas valstybės ar savivaldybės finansuojamoje įstaigoje.
Kai išmokos gavėjas, gaunantis globos (rūpybos) išmoką, įstatymų nustatyta tvarka gauna našlaičių pensiją ir (arba) vaiko išlaikymui kas mėnesį mokamą periodinę išmoką, vaiko globos (rūpybos) išmokos dydis yra lygus skirtumui tarp išmokos gavėjui nustatyto vaiko globos (rūpybos) išmokos dydžio ir gaunamos našlaičių pensijos bei (arba) vaiko išlaikymui kas mėnesį mokamos periodinės išmokos dydžio.
Pašalpai gauti pateikiami šie dokumentai: prašymas (nurodant, ar likęs be tėvų globos vaikas gauna našlaičių pensiją ir alimentus bei kitą išlaikymą); asmens dokumentas; vaiko gimimo liudijimas; dokumentas apie globos (rūpybos) nustatymą; teismo sprendimą dėl išlaikymo vaikui priteisimo; pažymą apie gautą iki kreipimosi mėnesio našlaičių pensiją ir išlaikymą per tris praėjusius mėnesius; pažyma iš mokyklos, kai vyresnis nei 18 metų vaikas mokosi.