Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-31 -
Lumpėnų kaimo bendruomenė minėjo 15-kos metų veiklos sukaktį

Gruodžio 14 d. Lumpėnų kaimo bendruomenė paminėjo savo veiklos 15-os metų sukaktį. Ta proga buvo surengtas nuotaikingas renginys. Į jį pakviestas ir būrelis svečių, kurie, nepaisant šventinių renginių gausos, pagerbė mūsų bendruomenės žmones savo buvimu, dovanomis. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė LR Seimo narys Ričardas Juška, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Pagėgių savivaldybės tarybos nariai Aivaras Pocius, Remigijus Kelneris, Gražina Jankauskienė, Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė. Labai miela buvo matyti svečių tarpe ir buvusią ilgametę Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkę Aidą Šimkaitienę.


Lumpėniškiai jau daug metų iš eilės prieš Kalėdas gausiai susirenka smagiam pavakarojimui, pabendravimui, tačiau šiemet norinčių dalyvauti renginyje gausa buvo tikrai džiuginančiai didelė. Renginį papuošė Lumpėnų kaimo bendruomenės moterys, kurios susibūrusios grupelėn, vadovaujamos Jūratės Kriaučiūnienės, parengė šventišką šokio programą. Kiekvienai bendruomenės šeimai prisiminimui įteiktas stiklainėlį bendruomeniškumo, t.y. medaus. Tai simboliška ir naudinga dovana primenanti, kad tik kartu dirbdami ir kurdami galime gauti naudingus rezultatus.

   

 

  

 

Lina Krūminienė

Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė

 

 
Atgal   Spausdinti