Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-04-06 -
Šalies laisvųjų imtynių jaunimo čempionate sėkmė lydėjo pagėgiškius

Kovo pabaigoje Pagėgiuose vyko 2018 metų Lietuvos laisvųjų imtynių jaunimo (16-20 metų) čempionatas. Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje dėl dešimties medalių komplektų varžėsi pajėgiausi šalies „laisvūnai“. Iš viso varžybose kovojo 72 atletai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Kelmės ir Pagėgių.


 

Čempionate sėkmingai pasirodė varžybų šeimininkai. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių mokytojo Antano Merkevičiaus auklėtiniai iškovojo šešis  medalius: po du aukso, sidabro ir bronzos.

Varžybų auksą iškovojo broliai Gvidas (svorio kat. iki 57 kg) ir Gytis (svorio kat. iki 70 kg) Jovaišos, dabar sportinį meistriškumą tobulinantys Šiaulių sporto gimnazijoje. Gytis jau yra tapęs šių metų nugalėtoju tarp suaugusiųjų, o Gvidas prie savo kolekcijos spėjo prisidurti ir šių metų Lietuvos jaunių čempiono titulą. Abu broliai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio čempionatuose: Gvidas Lietuvos garbę  gins jaunių (kadetų) amžiaus grupėje, o Gytis kovos jaunimo grupėje.

Sidabro medalius čempionate iškovojo Rimvydas Starikovas (svorio kat. iki 125 kg) ir Svajūnas Šakys (svorio kat. iki 65 kg).

Čempionato bronzą pelnė Mantas Pocius (svorio kat. iki 92 kg) ir Deividas Skirmantas (svorio kat. iki 61 kg).

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti