Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-11-07 -
Stalo teniso (dvejetų) turnyras

Šių metų lapkričio 3d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnastikos salėje vyko stalo teniso ( dvejetų) turnyras, kuris Pagėgiuose tampa vis populiaresnis. Turnyre žaisti norą pareiškė dvylika dalyvių ne tik iš Pagėgių savivaldybės, bet ir svečiai iš Tauragės, bei Šilutės rajonų, kurie burtų keliu  susiskirstė į šešis dvejetus.

Toliau visos poros sužaidė rato sistema. Po to, geriausiai pasirodę keturi dvejetai sužaidė atkrintamas varžybas ir taip laimėtojai žaidė dėl I-II vietų, pralaimėję dėl III-IV vietų. Įdomu tai, kad po ratų  sistemos trys komandos surinko vienodai pergalių ir tik laimėtų, pralaimėtų setų santykis lėmė, kas pateks į tolimesnį  finalinį žaidimą.

Po finalinių kovų, galutiniai rezultatai išsidėstė sekančiai: IV vieta - Darius Rumšas ir Pranas Juodis, III vieta - Ramūnas Kuzmarskis ir Remigijus Špečkauskas, II vieta - Edvinas Krščiūnas, I vieta - Valdas Štuikys ir Saulius Kutkaitis.

Turnyrui teisėjavo ilgametis sporto entuziastas Stasys Balčėnas, o taures nugalėtojams įteikė  Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.

VšĮ Sporto ir turizmo centro informacija

 
Atgal   Spausdinti