Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-01-31 -
Pagėgiuose lankėsi svečiai iš Sovetsko: aptartas naujo projekto vykdymas

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, mero pavaduotojas Sigitas Stonys, administracijos direktorė Dainora Butvydienė, direktorės pavaduotojas Alvidas Einikis bei strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Petras Kuzmarskis priėmė svečius iš Sovetsko miesto.


 

2018 metų sausio 10 dieną buvo paskelbta nauja 2018-2020 metų programa Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo abipus sienos bendriems projektams teikti ir finansavimui gauti. Tą pačią dieną paskelbtas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus.

Pasak administracijos direktorės, kartu su Sovetsko miesto administracijos specialistais bus rengiama bendra paraiška, kurios tikslas – vietos kultūros skatinimas ir istorinio paveldo išsaugojimas. Bendras numatomas projektas dar neturi pavadinimo, nes paraiškoms ruošti laiko duota iki balandžio 10-os dienos, tačiau jau galvojama, kad projektas turėtų skatinti turizmo paslaugų plėtotę Pagėgių krašte ir įvairių, krašto svečiams ir vietiniams gyventojams įdomių veiklų bei edukacijų vykdymo bazės sukūrimą restauruotame sandėlyje Vilkyškių gyvenvietėje.

Numatyta, kad Pagėgių savivaldybė bus vedančiąja partnere būsimo projekto įgyvendinime. Tai, pasak direktorės, didelė atsakomybė, tačiau ir  aukštas pagėgiškių specialistų kvalifikacijos įvertinimas.

Į darbinį posėdį dėl būsimos bendros paraiškos rengimo atvyko atstovai iš Sovetsko miesto administracijos: administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Burov, kultūros skyriaus vedėjas O. Vašurin, finansininkė I. Černaja.

Diskutuota apie paraiškos ruošimo detales, aptarti terminai ir abiejų pusių paruošiamieji darbai kitam susitikimui. Svečiai išsakė draugiškus žodžius Pagėgių specialistų kompetencijai, minėjo anksčiau sėkmingai įvykdytus ir daug naudos Sovetsko miesto infrastruktūrai atnešusius bendrus projektus.

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė 
Atgal   Spausdinti