Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-22 -
Pagėgių krašto ūkininkai jungiasi prie tolesnio masinės protesto akcijos Lietuvoje etapo – protestuos su savo technika

Per Lietuvą nuvilnijus žemdirbių protesto akcijai prieš numatomus papildomus mokesčius žemdirbiams, kurios metu ūkininkai savo laukuose statė žaliai nudažytus kryžius – simbolinį ženklą, kad žemės ūkis tampa nebepakeliama našta, o numatomi mokesčiai – tiesiausias kelias į ūkio sunaikinimą, vėl ruošiamasi kitam protesto etapui, kuris planuojamas 2019 m. lapkričio 26 d.


Ruošiantis protestui, iš anksto buvo numatyta, kad jis vyks trimis etapais: prasidės su „Žaliaisiais kryžiais“, jeigu kryžiais nepadės, žemdirbiai su technika išvažiuos į gatves, planuojamas ir  trečiasis etapas – piketas sostinėje.

LŪS Pagėgių krašto ūkininkų skyrius, palaikydamas Lietuvoje organizuojamą šalies žemdirbių įspėjamąjį protestą, organizuoja įspėjamąją akciją Pagėgių savivaldybės teritorijoje ir 2019 m. lapkričio 26 d. 11 val. važiuos traktoriais numatytu maršrutu. Numatomas akcijos dalyvių skaičius – iki 100 asmenų ir ne mažiau kaip 50 transporto priemonių.

Pagėgių savivaldybės administracija, vadovaudamasi LR Susirinkimų įstatymo 7 straipsnio 3 dalimi ir atsižvelgusi į LŪS Pagėgių krašto skyriaus pirmininko Remigijaus Kelnerio 2019 m. lapkričio 28 d. pranešimą „Dėl organizuojamos žemdirbių įspėjamosios akcijos 2019 m. lapkričio 26 d.“ bei suderinusi maršrutą su Tauragės apskrities AVPK Pagėgių policijos komisariatu, leido vykdyti taikią žemdirbių protesto akciją Pagėgių savivaldybės teritorijoje. Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl organizuojamos įspėjamosios žemdirbių akcijos paskelbtas Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt.

Dalyviai rinksis 11.00 val. Endriškių k., iš kur traktorių kolona pajudės į Vilniaus g. Pagėgiuose, maršrutu degalinė „Milda“ – Bubliškių k. Šiuo maršrutu bus važiuojama tris kartus, planuojama akcijos trukmė – apie tris valandas. Informuojame gyventojus, kad dėl šios planuojamos akcijos galimi laikini eismo trikdžiai, todėl kviečiame iš anksto planuoti savo keliones ir būti dėmesingiems bei tolerantiškiems.

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti