Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-12-07 -
„Auksinis feniksas“ parskrido į Pagėgių kraštą

2018 metais įmonė mini veiklos 25 – metį. Ši įstaiga 2013, 2015 metais yra tapusi „ Metų prekės ženklu“ . Įstaiga pelniusi dešimtis tarptautinių apdovanojimų. Įstaigos sėkmę lemia mokėjimas dalintis . O tai „Vilkyškių pieninės“ administracija, darbuotojai tikrai moka .

Sėkmingas įstaigos gaminamų produktų žinomumas Lietuvos ir Europos rinkoje, greičiausiai pasiektas ne tik dėl darnos kolektyve, puikaus požiūrio į darbuotojus, puikių darbo sąlygų jiems sukūrimo, komandinio valdymo, bet ir didžiule parama renginiams, akcijoms, konkursams bei kitos iniciatyvoms ne tik Lietuvoje.


 

 Per 2018 metus Vilkyškių pieninės finansinė parama buvo suteikta:

Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija, Rambyno regioninio parko direkcija, Asociacija „ Pagėgių bendruomenė“, Vilkyškių evangelikų liuteronų parapija, Pagėgių savivaldybės kultūros centras, Tauragės kultūros centras, Jurbarko krašto Mažosios Lietuvos kultūros centras, Tauragės radijas, Tauragės liuteronų evangelikų parapija, Vilkyškių bendruomenė,

Asociacija „ J. Bobrovskio draugija“, Tauragės „ Versmės“ gimnazija, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla ir kt.

2018 m. generalinis direktorius Gintaras Bertašius inicijavo tarptautinį dailės plenerą „ Vilkyškiai“, kuriame dalyvavo profesionalūs dailininkai iš Armėnijos, Lietuvos, Gruzijos, Latvijos. Dailininkų darbai liko Pagėgių krašto įstaigose bei organizacijose.

 Įmonė remia tarptautinį džiazo festivalį „ Džiazo dienos Tauragėje“ renginius vykstančius Klaipėdoje, Vilniuje, Nidoje ir daugelius kultūrinių reiškinių visoje Lietuvoje. 

Vilkyškių pieninė dešimt metų yra Pagėgių krašto šventės generalinis rėmėjas. Vilkyškių pieninė finansavo Pagėgių miesto parko( lauko) Prakartėlės kūrimą bei gamybą, Pagėgių krašto šventės metu veikia „ Juodojo katino kiemas“( Vilkyškių pieninės simbolis) – vaikų miestelis su daugybe iniciatyvų ir veiklų vaikams.

Iš įstaigos sandėlių kasmet į įvairius kultūrinus renginius iškeliauja tonos produkcijos.

Akcinės bendrovės generalinis direktorius Gintaras Bertašius gimė augo ir dirba Vilkyškiuose, todėl ypatingą dėmesį skiria Pagėgių krašto žmonėms, kultūros reiškiniams krašte .

Vilkyškių pieninė įsikūrusi unikalaus grožio gamtos vietovėje, garsėjančioje savo istorija. Todėl įmonės vadovas yra neabejingas įvairių leidinių, supažindinančių su gražiausiomis Lietuvos vietomis, leidybai. Įstaiga prisidėjo prie knygų „153 įdomiausi Lietuvos dvarai“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“, „153 įdomiausi Lietuvos miesteliai“ leidybos.

Įmonė aktyviai dalyvauja originaliuose kulinariniuose projektuose. Vilkyškių pieninė kartu su „Vagos“ leidykla pristatė Niki Segnit „Skonio žinyną“ – pirmąją knygą, pasakojančią, kodėl produktai susilieja (arbe ne) į tobulą skonio simfoniją. „Skonio žinyne“ pateikiama 980 derinių, į jų aprašymus įausta 200 receptų arba jų užuominų. Knyga iliustruota spalvingomis grafinėmis skonio paletėmis, pradedančiomis kiekvieną atskiros skonių temos skyrių.

Direktorius su darnia komanda jaučia socialinę atsakomybę ir prieš keletą metų atidarė specialiai įmonės darbuotojų vaikams vaikų darželio grupę, kad darbuotojai galėtų be trikdžių dirbti. (Žinia gauti vietą darželyje, visoje Lietuvoje yra didelė problema) .

 „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius džiaugiasi ilgamete partneryste su stipriausiu Lietuvos krepšinio klubu ir dešimt metų remia Kauno „ Žalgirį“ . „Vilkyškių pieninės“ ir Kauno „Žalgirio“ bendradarbiavimas neapsiriboja vien tik finansine parama krepšinio klubui. Bendrovė kartu su „Žalgiriu“ vykdo įvairius socialinius projektus – lanko vaikų namus, prisideda prie kasmet „Žalgirio“ organizuojamų 3×3 gatvės krepšinio turnyro ir Eurolygos jaunimo krepšinio turnyro.

Paversti visą paramą kultūrinę veiklą plėtojančioms įstaigoms organizacijoms, bibliotekoms, muziejams, bendruomenėms ir konkrečiai kultūros centrams, tai būtų milžiniški pinigai.  Didžiuojamės, kad AB „ Vilkyškių pieninė“ generalinis direktoriaus Gintaro Bertašiaus įvertinta ir į Pagėgių savivaldybę parskrido „ Auksinis feniksas“.Pagėgių kultūros centro informacija

 

 
Atgal   Spausdinti