Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-03-30 -
Jubiliatė Liudvika Šneiderienė: „Nugyvenau laimingai“

Tokiais žodžiais prakalbo Anužių kaimo gyventoja Liudvika Šneiderienė, kurią 90-mečio proga pasveikinti vyko Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys ir seniūnas Dainius Maciukevičius. Jubiliatė laukė svečių pasipuošusi gėlėta sunkele, kurią, pasak senolę globojančios dukterėčios Danios Pavilionienės, išsirinko prieš trejetą dienų. Guvi, ne pagal amžių šneki, nesiskundžianti klausa ir regėjimu, puikiai bendraujanti sukaktuvininkė svečiams paliepė sėstis ir pasikalbėti. Išklausinėjusi, kas tokie esą, pati papasakojo, kad gimė Kražiuose, Kelmės rajone, ten užaugo gausioje šeimoje, ten vyrą susirado ir, būdama trisdešimties, Pagėgių kraštan atvyko. Tarybiniais metais dirbo lauko darbininke ir, kaip pati sako, nieko nestokojo. Vaikų nesusilaukusi, beveik trisdešimt metų našlaujanti ponia Liudvika gražiuoju mini vyrą, kuris buvęs reiklus ir griežtas, todėl juokauja, kad už retkarčiais išlenktą taurelę žmona nepykdavo, mat meilesnis pasidarydavo.


Vienintelė sesuo Felicija, po ketverių metų švęsianti tokią pačią sukaktį, gyvenanti Šiauliuose, taip pat kartu su sūnum ir marčia atskubėjo pasveikinti jubiliatės ir sakė, kad tokiame amžiuje švęsti reikia kiekvieną dieną pakilus iš patalo. Senolę šiuo metu globoja dukterėčia Dania ir Dainius Paviloniai, kurie juokaudami pasakojo apie vadovauti mėgstančią močiutę, norinčią žinoti viską, kas dedasi namuose ir už namų sienų, klausančią žinių, žiūrinčią televiziją. Nors ir labai skubantiems svečiams nepavyko išsisukti nuo ypatingai skanaus bulvių plokštainio, nuostabaus, burnoje tirpstančio ponios Danios gaminto torto ir, nepatikėsite – tikro garso koncerto. Šeimininkė pasisakė, kad jie kartu su gimnazistu sūnum Deividu dažnai vakarais dainuoja. Supratingi Pavilonių vyrai po šių žodžių paėmė į rankas gitaras.

„Tu vėjo paklausk, tau vėjas atsakys“ – kartu su visais dainavo ir sukaktuvininkė Liudvika, o po dainos, perbraukusi delnu sudrėkusias akis pasakė – „Nugyvenau laimingą gyvenimą“.

Dar daug saulėtų dienų, Jums, mieloji ilgaamže!

Vyriausioji specialistė kultūrai
Ingrida Jokšienė


 
Atgal   Spausdinti