Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-29 -
Googlink į Pagėgius – atgauk jėgas!

Sausio 24-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko didžiausia Baltijos šalyse turizmo paroda „ADVENTUR 2020“, kurioje Tauragės regione veikiantys turizmo ir verslo informacijos centrai, muziejai ir kiti turizmo rinkos dalyviai bendrame stende pristatė patraukliausius turizmo išteklius regione.


Karšuvos žiedas – pagrindinis visas Tauragės apskrities savivaldybes jungiantis turizmo produktas. Karšuvos žiedą sudaro 9 įvairių sudėtingumo lygių maršrutai. Todėl šiais metais ADVENTUR 2020 parodoje visas dėmesys buvo skiriamas šio turizmo produkto pristatymui, siekiant aktyvinti sveikam ir aktyviam poilsiavimui pritaikytus turistinius maršrutus Tauragės regione.

Googlink į Pagėgius! – taip parodos lankytojus pasitiko Pagėgių krašto stendas. Pagėgių krašto turizmo išteklius pristatė Pagėgių krašto turizmo informacijos centro direktorė Ilona Meirė, turizmo informacijos centro projekto vadovas Sigitas Stonys, Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė ir šio muziejaus specialistas Egidijus Platūkis bei Pagėgių savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė kultūrai, sportui ir turizmui Ingrida Jokšienė. 

Lankytojus stende labiausiai domino intelektualus žaidimas, sukurtas pagal filosofo Vilhelmo Storostos-Vydūno Visatos modelį, kuriuo buvo siekiama atskleisti ypatingą žmogaus ir gamtos prigimtinį ryšį bei atkreipti dėmesį į materialinės ir dvasinės gerovės principus kaip gyvenimo prasmės pamatą.

Artėjantis turizmo sezonas 2020 metais Pagėgių krašte siūlo turistams keliauti intelektualiu asmenybių kelių palei Nemuną nuo Jurbarko iki Bitėnų bei susipažinti su Vinco Grybo, Lidijos Meškaitytės, Johaneso Bobrovskio ir Martyno Jankaus kūryba ir darbais. O intelektualų žaidimą ,,Vydūno Visatos matymas“ galima išbandyti užsukus į Pagėgių krašto turizmo informacijos centrą Vilkyškiuose.

 

  

  

  

  

 

 


VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ informacija

 
Atgal   Spausdinti