Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-13 -
Festivalis ,,Vaikai ir muzika‘‘

Gegužės 10 d. Plateliuose vyko XXIX Žemaitijos ir Pamario krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis ,,Vaikai ir muzika‘‘, į kurį susirinko 16 muzikos ir meno mokyklų vadovai, mokytojai bei jaunieji atlikėjai. Šis festivalis – tradicinis, tęstinis, kiekvienais metais keliaujantis iš miesto į miestą. Į Pagėgius jis buvo atkeliavęs 2013 m. Šiais metais į festivalį Plateliuose  vyko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė, solistas Rokas Kondrotas ir jo mokytoja Regina Pilkionienė.

Renginys buvo puikiai organizuotas. Iki pietų visi dalyviai koncertavo įvairiose Plungės rajono mokyklose ir įstaigose. Pagėgių, Šilutės, Gargždų, Priekulės ir Neringos jaunieji atlikėjai koncertavo Kulių gimnazijoje. Rokas Kondrotas atliko Klaipėdos krašto dainą ,,Ei, kur tu ten buvai?‘‘ ir J.Cechanovičiaus bei D.Teišerskytės dainą ,,Pirmoji meilė‘‘.


 

Papietavus ir visiems festivalio dalyviams atvykus į Platelius, buvo suorganizuota ekskursija į Šaltojo karo muziejų, kuris  visiems paliko labai didelį įspūdį. Tokio tipo muziejų pasaulyje yra tik trys – JAV, Ukrainoje ir Plateliuose. Po ekskursijos mokiniai su mokytojais ruošėsi baigiamajam koncertui, o mokyklų vadovams vyko pasitarimas.

Vakarop Platelių kultūros centre vyko baigiamasis festivalio koncertas, kuriame pasirodė geriausi mokyklų atlikėjai ir meniniai kolektyvai.  Pagėgiškis Rokas Kondrotas, atlikęs dainą ,,Ei, kur tu ten buvai?‘‘,  sulaukė itin gausių ovacijų ir aplodismentų. Po koncerto vyko festivalio aptarimas bei neformalus bendravimas prie vaišių stalo. 

Pereinamasis festivalio simbolis – žvakė  buvo įteikta Priekulės muzikos mokyklos direktoriui. Tad kitais metais vyksime į Priekulę.

 

Pagėgių meno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti