Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-09-14 -
PAGĖGIUOSE ATIDAROMA NAUJOJI TURGAVIETĖ

Patogioje vietoje – Pagėgių miesto centre Pagėgių krašto šventės metu, šeštadienį bus atidaryta naujoji turgavietė. Pasak administracijos direktorės Dainoros Butvydienės, Pagėgių savivaldybės administracija baigė įgyvendinti projektą „Pagėgių miesto Turgaus aikštės įrengimas ir prieigų sutvarkymas“. Šis projektas buvo Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos Respublikos ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis.


 

Pagėgiškiai šiuo metu apsiperka ir savo produkciją parduoda miesto pakraštyje, gana atgyvenusioje teritorijoje, todėl, pasak Direktorės, šio projekto įgyvendinimo rezultatas patenkins ir gyventojų ir prekeivių poreikius, sukurta ši viešoji infrastruktūra padidins vietos bendruomenės užimtumą, pagerins vietos verslininkų sąlygas, pritrauks naujų investicijų ir taps Pagėgių miesto traukos centru.

Kaip akcentavo Strateginės plėtros ir investicijų skyriaus vedėjas Petras Kuzmarskis, kuravęs projekto vykdymą, naujosios prekyvietės infrastruktūra moderni, atitinkanti šiuolaikinius reikalavimus – turgaus aikštė su stoginėmis, lauko inžineriniai tinklai (lietaus nuotekos, apšvietimas), pastatytas viešas tualetas bei jame įrengti inžineriniai tinklai (vandentiekis, buitinės nuotekos, elektra, šildymas, vėdinimas, gaisrinė ir apsauginė signalizacija) ir sutvarkytas privažiavimas nuo Aukštaičių g. ir Turgaus g. (su apšvietimo įrengimu). Visa teritorija atrodo estetiškai ir patraukliai. Anot Vedėjo, projekto rezultatas - sukurta ir atnaujinta 8.583,42 m² atvirų erdvių Pagėgių mieste, pastatyta  423,58 m² viešųjų ir komercinių pastatų. Teritorijos sutvarkymo ir turgavietės įrengimo rangos darbus atliko UAB "Stamela“, bendra darbų vertė – beveik 450 tūkstančių eurų. Viso projekto bendra vertė siekia 477 tūkstančius eurų, iš kurių beveik 24 tūkstančius eurų iš savo biudžeto prisidėjo Pagėgių savivaldybė.

Pakalbinti senosios turgavietės lankytojai ir prekeiviai patikino, kad jau laukia naujos prekyvietės, tikisi didesnio komforto.

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti