Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-09-09 -
Europos judumo savaitė tradiciškai bus „aktyvuota“ ir Pagėgiuose

Antradienį kultūros centro fojė susitiko darbo grupė, kuri įveiklins Tarptautinę judumo savaitę. Administracijos direktoriaus pavaduotojo Eugenijaus Dargužo vadovaujamoje grupėje aptartas veiklų kalendorius, pasidalinta ilgamete patirtimi. Smagu, kad kaip ir visada į akciją įsijungia mokyklos su nepailstančiais kūno kultūros mokytojais, sveikatos specialistai, NVO, kultūrininkai.

Pagrindinis organizatorius – Lietuvos Aplinkos ministerija, ketina apdovanoti aktyviausią ir judriausią savivaldybę. Pasak Pavaduotojo, Pagėgiuose daug nuolat sportuojančių žmonių, kurie ir be jokių akcijų vaikšto pėsčiomis ar šiaurietiškomis lazdomis, bėgioja ar važinėja dviračiais. Belieka paakinti gyventojus „pasigirti“ socialiniuose tinkluose ir laimėti šį titulą. Jam antrindamas kultūros centro direktorius Sigitas Kancevyčius kalbėjo apie būtinai turėsiantį atsirasti pėsčiųjų taką, kurį praeiti turėtų tapti kiekvieno pagėgiškio garbės reikalas.


Kaip informavo savivaldybės gydytoja Kristina Tutlienė, Šilutės visuomenės sveikatos biuras taip pat aktyviai įsijungs į daugelį šios savaitės veiklų: rugsėjo 22 – ąją Pasaulinę dieną be automobilio, džiugins pagėgiškius dovanėlėmis, apdovanos aktyviausius kitų veiklų dalyvius ir dalyvaus baigiamajame renginyje, rugsėjo 25 d. 12 valandą prie Kultūros centro. Čia visi dalyvausime Sveikatos biuro siūlomose sporto veiklose, aktyviausieji atsiims atminimo dovanas ir kt.

Todėl kviečiame įstaigas ir organizacijas įsitraukti į Europos judumo savaitę, būti aktyviais šios akcijos dalyviais, eiti pėsčiomis ar važiuoti dviračiais savo pamėgtais takais, dalyvauti kitose veiklose bei nepamiršti įsiamžinti ir publikuoti savo nuotraukas socialiniame tinkle Facebook.

Planuojamų veiklų sąrašas

 

Ingrida Jokšienė

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti