Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-09-13 -
Pagėgių savivaldybėje vykdoma užimtumo skatinimo ir motyvavimo programa

2019 m. rugsėjo 9 d. Pagėgių savivaldybėje vyko pasitarimas dėl užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelio įgyvendinimo.

Pagėgių savivaldybė, kaip viena iš pilotinių savivaldybių, 2019 m. įgyvendina ,,Užimtumo didinimo programos, skirtos užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims, modelį“, kuris yra sudedamoji užimtumo didinimo programos dalis. Pagrindinis šio modelio tikslas – suteikti pagalbą atsižvelgiant į individualius bedarbio poreikius, didžiausią dėmesį skiriant ilgalaikiams bedarbiams, kurie gauna socialinę paramą.


Užimtumo didinimo programos uždaviniai yra palengvinti ilgą laiką nedirbusių asmenų perėjimą nuo nedarbo prie užimtumo darbo rinkoje, suderinti užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų bei piniginės socialinės paramos teikimą, integruojant ilgą laiką nedirbusius asmenis į darbo rinką, užtikrinti valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų ir (ar) organizacijų, teikiančių užimtumo skatinimo, motyvavimo paslaugas ir piniginę socialinę paramą nedirbantiems asmenims, veiklos koordinavimą ir skatinti jų bendradarbiavimą.

Į pasitarimą atvyko Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vyriausioji patarėja užimtumo klausimais Asta Aranauskienė ir Darbo rinkos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Liugienė, Užimtumo tarnybos prie SADM Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Tauragės skyriaus atstovai: vedėjas Juozas Bendikas, paslaugų darbdaviams konsultantė Daiva Žukauskienė, užimtumo rėmimo konsultantė Lina Ogintienė, įdarbinimo konsultantė Silva Macijauskienė. Susitikime taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės administracijos vadovai: mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Viginijus Komskis, Pagėgių savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Vaitiekienė bei vyriausioji specialistė Asta Gečienė.

Pasitarimo metu kalbėta apie modelio įgyvendinimo eigą, aptartos su įgyvendinimu susijusios problemos ir lūkesčiai, diskutuota apie šio modelio tęstinumą kitais metais.

 

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti