Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-12-01 -
Festivalis – konkursas ,,Draugiškas akordeonas‘‘


2017 m. lapkričio 22 d. Kretingos meno mokykloje vyko  respublikinis akordeonininkų ansamblių konkursas – festivalis ,,Draugiškas akordeonas“, kuriame dalyvavo 21 kolektyvas iš Klaipėdos, Elektrėnų, Kretingos, Gargždų, Rietavo, Šilutės, Telšių, Tauragės, Plungės, Palangos, Raseinių, Mažeikių ir Pagėgių muzikos bei meno mokyklų.


 

Festivalyje – konkurse galėjo dalyvauti ne tik akordeonininkų ansambliai, bet ir mišrūs ansambliai, kuriuose buvo bent vienas akordeonas. Visi dalyviai buvo suskirstyti į 3 amžiaus grupes. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos instrumentinis ansamblis: Kamilė Freitakaitė, Andra Tumaitė, Gabija Krūminytė (akordeonas) ir Neimantas Orlovas (bosinė gitara) atliko S.Kokalio ,,Valsą‘‘ ir G.Raskin ,,Kelelį‘‘. Meniškas, užtikrintas ir nuotaikingas kūrinių atlikimas kompetetingos komisijos buvo įvertintas 77 balais iš 100 galimų. Šitoks įvertinimas ansambliui lėmė  III vietos laureato diplomą (jų amžiaus grupėje buvo 8 dalyviai). Ansamblis ir jų mokytoja Ona Parnarauskienė  labai džiaugėsi tokiu įvertinimu ir laimėjimu.

Po konkurso mokytojams vyko kvalifikacijos kėlimo paskaita, tema ,,Mokytojo ir mokinio ansambliavimo specifika“  bei leidinio mišriam instrumentiniam ansambliui ,,Su draugais kartu“ pristatymas.

 

 

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti